eten moet je ook nooit in de prullebak gooien stupid, gooi dat meteen in je container ofzoquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:51 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
dat is een goeie!
ik gooi wel altijd elke dag wat te eten in me prullebak maar ik zal m wel vaker legen moeten dan nu![]()
ja weet je wat een gedoe.. en dat kan kan ook niet altijd want soms moet me mam niet weten dat ik het weggooiquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:54 schreef Etcetera het volgende:
[..]
eten moet je ook nooit in de prullebak gooien stupid, gooi dat meteen in je container ofzo
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:59 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
ja weet je wat een gedoe.. en dat kan kan ook niet altijd want soms moet me mam niet weten dat ik het weggooi![]()
Raampje open en even goed mikkenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:59 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
ja weet je wat een gedoe.. en dat kan kan ook niet altijd want soms moet me mam niet weten dat ik het weggooi![]()
*Proest*quote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:00 schreef Petervdg2 het volgende:
Wees blij dat je last hebt van fruitvliegjes, en niet van aasgieren zoals hier boven :-P
johquote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:53 schreef Ladidadida het volgende:
Je weet dat je je ook regelmatig even tussen je benen moet wassen?
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 14:38 schreef PeZu het volgende:
haal een een natte fris lap over je flamoes schien dat dat helpt_!
van mij hoeven ze niet weg te kunnen dan hoor! STERF KUTBEESTEN STERF!!! GAAT HEEN EN KOM NOOIT MEER TERUG IN ME BUURT MAN!!!!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:05 schreef Fleurezeur het volgende:
Eerst je kamer goed schoonmaken, daarna moet je gewoon een papieren zak rechtop zetten, en daarin wat opengesneden vruchten leggen, zet de zak zo dat de vliegjes er makkelijk in kunnen. Na een dag ofzo, als de fruitvliegjes allemaal op de vruchten zitten de zak dichtdoen en buiten weer openzetten zodat ze wegkunnen![]()
Wat wil je dan doen? Die zak in de brand steken ofzoquote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:07 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
van mij hoeven ze niet weg te kunnen dan hoor! STERF KUTBEESTEN STERF!!! GAAT HEEN EN KOM NOOIT MEER TERUG IN ME BUURT MAN!!!!
aansteker & deo werkt ook goedquote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:11 schreef Fleurezeur het volgende:
[..]
Wat wil je dan doen? Die zak in de brand steken ofzoDie beestjes zijn zich niet bewust van hun
,, misdaden" laat ze gewoon wegvliegen, zak bij het ouwe papier, vruchten op de composthoop, probleem opgelost.
Hoi PeZuquote:
Een beetje treurig als je je frustratie gaat botvieren op diertjes met 1 hersencel. Zeker als je het nogeens op een gevaarlijke manier doet waarmee je je hele tuin in de hens kunt zettenquote:
je zeker niet voor niets fleurezeur jezes heequote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:15 schreef Fleurezeur het volgende:
[..]
Een beetje treurig als je je frustratie gaat botvieren op diertjes met 1 hersencel. Zeker als je het nogeens op een gevaarlijke manier doet waarmee je je hele tuin in de hens kunt zetten![]()
Die insecten weten toch niet dat het jouw huis is ? Hun vinden het waarschijnlijk ook niet optimaal om in zo'n ( voor hun) gekke omgeving te zitten. Je kunt ze dus beter gewoon buitenzetten, tenzij het echt niet anders kan zoals met een kakkerlakkenplaag.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 15:41 schreef PeZu het volgende:
[..]
je zeker niet voor niets fleurezeur jezes hee
als ik in mijn huis last heb van vliegende insecten dan verdelg ik deze op welke manier nodig dan ook
als er 100 fruitvliegjes binnen zouden zitten is dat voor mij ook een plaag net zoals 10 muggenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:13 schreef Fleurezeur het volgende:
[..]
Die insecten weten toch niet dat het jouw huis is ? Hun vinden het waarschijnlijk ook niet optimaal om in zo'n ( voor hun) gekke omgeving te zitten. Je kunt ze dus beter gewoon buitenzetten, tenzij het echt niet anders kan zoals met een kakkerlakkenplaag.
Misschien kun je ipv. de plaag te verdelgen, beter uitzoeken waarom ze binnenkomen in the first place. Wij hebben haast nooit last van insectenplagen. Kwestie van hordeuren/ramen en goed schoonmakenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:17 schreef PeZu het volgende:
[..]
als er 100 fruitvliegjes binnen zouden zitten is dat voor mij ook een plaag net zoals 10 muggen![]()
gewoon verdelgen, insecten zijn er zoveel van en ze leven dan maar een hlave dag korter hoor
![]()
ik ga niet voor elk raam een hor plaatsen omdat er anders insecten ongewenst binnenkomenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:25 schreef Fleurezeur het volgende:
[..]
Misschien kun je ipv. de plaag te verdelgen, beter uitzoeken waarom ze binnenkomen in the first place. Wij hebben haast nooit last van insectenplagen. Kwestie van hordeuren/ramen en goed schoonmaken![]()
Je kunt een composthoop beginnen in je tuin, als je daar je etensresten op gooit word het erg goede plantenmestquote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:27 schreef Viswijfje het volgende:
maarja, me eten moet ik toch erges laten en ik kan dus niet altijd naar de kliko
Je zou kunnen beginnen met gewoon opeten. Als je eten wat je toch weg gooit in een diepvrieszak doet die je dicht bindt heb je ook nergens last van. Nu gewoon even je raam open, is toch lekker weer.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:27 schreef Viswijfje het volgende:
maarja, me eten moet ik toch erges laten en ik kan dus niet altijd naar de kliko
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |