Je moet warm, pluizig en lief zijn. Liefst een kuikentje, katje of zeehond.quote:Op donderdag 3 mei 2007 15:02 schreef mrbomb het volgende:
Ach, het is toch zo dat jullie dit allemaal vreselijk vinden, maar als er een 'rioolrat' wordt vermoord, dan kraait daar geen haan naar.
Het zouden maar zo kids van een jaar of acht kunnen zijnquote:Op donderdag 3 mei 2007 14:42 schreef Fillipe het volgende:
Ik had ze niet op heterdaad moeten betrappen. Teringlijers.
t zijn toch ook gewoon kutbeesten. lopen maar een beetje onder je raam te miauwen 's nachts, en in je tuin te schijten.quote:
Stuur 't naar de eigenaars van die katten maar laat die dieren met rust, die doen alleen maar wat hun instinct ze ingeeft.quote:Op donderdag 3 mei 2007 16:15 schreef fjs het volgende:
Als de mensen die zo van katten houden even hun adres geven dan kan ik daar voortaan de vuilniszakken vol met stront heen sturen zodat ik er geen last meer van heb. Oja de stronvliegen (waarom ik niet meer buiten kan zitten) krijg je er gratis bij.
Tja maar welke eigenaar. Er wonen in mijn wijk mensen die wel 15 katten hebben. En waar schijten ze bij mij.quote:Op donderdag 3 mei 2007 18:01 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Stuur 't naar de eigenaars van die katten maar laat die dieren met rust, die doen alleen maar wat hun instinct ze ingeeft.
quote:Op donderdag 3 mei 2007 19:14 schreef fjs het volgende:
Enige optie is een buks, maarja dan ben ik weer de klos en deze 'humane' samenleving.
Inderdaad de beste tip voor iedereen die last heeft van katten: ze zijn erg territoriaal. Je eigen kat houdt alle vreemde katten uit je tuin.quote:Op donderdag 3 mei 2007 19:48 schreef Barbaaf het volgende:
[..]geen optie
Kan je zelf geen kat nemen, zo'n grote, valse kater die iedere vreemde kat de tuin uitmept?
Hoe is dit nou weer een oplossing? Dan heb je alsnog zo'n vervelend kutbeest in je tuin zitten!quote:Op donderdag 3 mei 2007 20:18 schreef Jalu het volgende:
[..]
Inderdaad de beste tip voor iedereen die last heeft van katten: ze zijn erg territoriaal. Je eigen kat houdt alle vreemde katten uit je tuin.
Tsja, ik ga me er ook niet verder inmengen. De hele discussie tussen kattenliefhebbers die niet begrijpen dat een kattedrol in je tuin niet leuk is en dat we geen koffiepoeder in de tuin gaan strooien en aan de andere kant de kattenhaters voor wie elke loslopende kat er 1 te veel is is al vaker gevoerd.quote:Op donderdag 3 mei 2007 20:46 schreef cora4034 het volgende:
En ja, hoor we krijgen weer fokkertjes die trots gaan melden hoe je een kat om zeep kan helpen.
![]()
Erg vervelend, ik vind het ook vervelend als ik weer eens door een hondendrol loop, maar dat betekent niet dat ik de kuttenlikkertjes van de buren opknoop ofwel?quote:Op donderdag 3 mei 2007 15:19 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
t zijn toch ook gewoon kutbeesten. lopen maar een beetje onder je raam te miauwen 's nachts, en in je tuin te schijten.
En terecht ik schiet je kind ook niet dood als hij een bal door de raam schietquote:Op donderdag 3 mei 2007 19:14 schreef fjs het volgende:
[..]
Enige optie is een buks, maarja dan ben ik weer de klos en deze 'humane' samenleving.
nee.quote:Op donderdag 3 mei 2007 20:56 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Erg vervelend, ik vind het ook vervelend als ik weer eens door een hondendrol loop, maar dat betekent niet dat ik de kuttenlikkertjes van de buren opknoop ofwel?
Slaat ook weer als een lul op een drumstel. Als jij een kat gelijk stelt aan een kind ben je voor mij een onnozel mens.quote:Op donderdag 3 mei 2007 20:59 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
En terecht ik schiet je kind ook niet dood als hij een bal door de raam schiet
Werkt bij hondebezitters ook vreselijk goedquote:Op donderdag 3 mei 2007 21:49 schreef fjs het volgende:
[..]
Slaat ook weer als een lul op een drumstel. Als jij een kat gelijk stelt aan een kind ben je voor mij een onnozel mens.
Ze moeten gewoon kattenbelasting gaan heffen zodat sommige mensen geen 3 of meer katten in huis hebben.
Nee, of het ad moet er aan meedoen.quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:52 schreef IHVK het volgende:
Is dit weer zo'n HOAX?
Waar staat dat die kittens door verstikking om het leven zijn gekomenquote:Het moeten toch wel kinderen zijn geweest die dit gedaan hebben? Misschien hebben ze er eerst nog wel in een poppenwagentje mee door de wijk gelopen. Op deze manier van een dier afkomen, dat doet een volwassene toch niet. Die gebruikt toch niet een koffertje van z’n kind. En die gooit die beestjes, als hij er van af wil, volgens mij eerder in z’n vuilcontainer?’’
Dit Mc Donald ongeval ziet er triester uit dan die 2 dooie kittens die liefdevol in een roze koffertje zijn geprakt.quote:
quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:19 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Waar staat dat die kittens door verstikking om het leven zijn gekomen
Als madam dan toch aan het speculeren is dan moet ze ook niet uitsluiten dat er gewoon van een nestje 2 kittens zijn doodgegaan en dat een kind in het gezin wilde dat die lieve zachte poesjes in haar lievelingskoffertje begraven zouden worden, pappa had daar geen zin in en heeft het koffertje elders gedumpt.
quote:De vondst dinsdag van de twee gestikte kittens vlakbij het Spijkenisser winkelcentrum Sterrenhof laat haar niet los.
Wat heeft het voor nut om met iets te komen wat jij erger vindt? Als je op een topic drukt, verwacht je niet schokkend materiaal te zien. Daar mag voor gewaarschuwd worden, of het kan achter een link. Is helemaal niet moeilijk, en dat er nog veel ergere dingen bestaan, zal me aan m'n achterste roesten.quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:27 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dit Mc Donald ongeval ziet er triester uit dan die 2 dooie kittens die liefdevol in een roze koffertje zijn geprakt.
Ergens heb je wel gelijk, maar dit topic leest nou eenmaal:'Kittens in ijsdoos gedumpt.... "quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:30 schreef Sexy_Sadie het volgende:
[..]
Wat heeft het voor nut om met iets te komen wat jij erger vindt? Als je op een topic drukt, verwacht je niet schokkend materiaal te zien. Daar mag voor gewaarschuwd worden, of het kan achter een link. Is helemaal niet moeilijk, en dat er nog veel ergere dingen bestaan, zal me aan m'n achterste roesten.
Nee, dat klopt. Maar moet je het dan ook maar zien? Als een topic over 'zoveel doden bij dit en dat' gaat, verwacht je toch ook geen foto's van de lijken?quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:42 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Ergens heb je wel gelijk, maar dit topic leest nou eenmaal:'Kittens in ijsdoos gedumpt.... "
Je weet dus al bij voorbaat dat het niet over een nest vrolijk spelende kittens gaat.
Ligt eraan een overkill aan niets toevoegende bloedige foto's word vaak niet gewaardeerd. Dit is echter wel een foto die het verhaal ondersteund. Net zoals er wel foto's van kinderlijkjes zijn geweest in OP's.quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:46 schreef Sexy_Sadie het volgende:
[..]
Nee, dat klopt. Maar moet je het dan ook maar zien? Als een topic over 'zoveel doden bij dit en dat' gaat, verwacht je toch ook geen foto's van de lijken?
Zeg, het is jouw huis niet, je kan niet zomaar mensen wegsturen he.quote:
quote:
Werd er gewaarschuwd voor die kinderlijkjes?quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:50 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Ligt eraan een overkill aan niets toevoegende bloedige foto's word vaak niet gewaardeerd. Dit is echter wel een foto die het verhaal ondersteund. Net zoals er wel foto's van kinderlijkjes zijn geweest in OP's.
Neequote:Op donderdag 3 mei 2007 23:00 schreef Sexy_Sadie het volgende:
[..]
Werd er gewaarschuwd voor die kinderlijkjes?
Sow, mag dit al niet eens meerquote:Op donderdag 3 mei 2007 22:52 schreef Dr_Flash het volgende:
[edit:DoG] Nee dus, beetje nutteloze reactie op een medeuser. Dat doe je maar lekker fijn op een andere manier, postduif ofzo [edit]
Nieuws van vroeger is geen nieuws meer.quote:Op donderdag 3 mei 2007 23:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Sow, mag dit al niet eens meer
Waar is het NWS van vroegah?
En dan bij het volgende nieuwsbericht over een kindermoordenaar weer gaan huilen dat de dader dood mag zeker? Zo blijven we bezig...quote:Op donderdag 3 mei 2007 23:34 schreef r3gi3boy het volgende:
godverdomme....stelletje teringlijende kutkinderen...walgelijk, afstotelijk en vooral onmenselijk. Mensen die zoiets flikken bij zo een onschuldig dier als een kat...ze zouden zelf eens moeten voelen hoe het is om in een levensgrote hertog ijscobak de stikdood te vinden!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |