Neequote:Op donderdag 3 mei 2007 12:31 schreef rotskibo het volgende:
Nu Adriaanse maar benaderen dan.
Die ligt in het ziekenhuis.quote:
quote:“Heb alles gegeven”
3 mei 2007
“Een ervaring rijker en een illusie armer.”
Op de druk bezochte persconferentie liet scheidend trainer Erwin Koeman weten vooral trots te zijn twee jaar werkzaam bij de club te zijn geweest.
“Ik heb mijn ziel en zaligheid in Feyenoord gestoken. Ik ben een ervaring rijker en een illusie armer. Maar ik ben door de voordeur gekomen en ga weer door de voordeur weg. Daar hecht ik waarde aan.''
De beslissende nederlaag in en tegen Heerenveen (5-1) was voor Koeman de bekende druppel. “Daardoor ging bij mij het water stromen. Ik had het gevoel dat ik niet meer voor 100 procent de spelers kon motiveren voor de komende play-offwedstrijden tegen FC Groningen. Dan moet je wel stoppen.''
Koeman: ,,Als trainer wil je resultaten zien, maar die waren slecht, vooral ook in de laatste weken. Achteraf was het nog een wonder dat we tot op de laatste speeldag nog voor de vijfde plaats in aanmerking kwamen. Als je het zo bekijkt, ben ik misschien toch nog wel een toptrainer voor Feyenoord geweest.''
"Ik heb als trainer alles gegeven bij deze club. Het is dan heel teleurstellend dat je niet eens op de vijfde plaats kunt eindigen met je ploeg. Het houdt een keer op, ook voor mij. Je moet altijd eerlijk blijven, tegenover jezelf maar zeker ook ten opzichte van de club.''
MIsschien houd'ie ook van een lijntjequote:Op donderdag 3 mei 2007 13:05 schreef MarkNMGN het volgende:
Heeft 'ie na de kampioensborrel van PSV nog een afterparty van 2 dagen gehouden ofzo,
quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:05 schreef MarkNMGN het volgende:
Heeft 'ie na de kampioensborrel van PSV nog een afterparty van 2 dagen gehouden ofzo,
goede trainer welquote:Op donderdag 3 mei 2007 12:42 schreef EnactedChaos het volgende:
niet foppe hoor...
Dat vinden ze in Hamburg ook.quote:Op donderdag 3 mei 2007 12:34 schreef jorienvdherik het volgende:
Aankopen voor komend seizoen:
1 Kah van Roda, zeer sterke verdediger.
Pfewww dat zou een bak zijn.quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:35 schreef jorienvdherik het volgende:
zei Bosz, die tevens aangaf dat hij in elk geval niet voor de groep komt te staan.
Vlaar is gehyped.quote:
Feijenoord heeft al eens een Verbeek gehad en die was niet al te bestquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:35 schreef Martijn_fijn het volgende:
Verbeek van Heerenveen zou een goeie hoofdtrainer voor Feyenoord zijn. Oud bokser met een over-mijn-lijk-mentaliteit.
Koeman![]()
Ik zou dan eerder voor een Nederlandse verdediger met ervaring gaan, die de rest van de achterhoede ook op z'n plek zet. Iemand als Hofland, die ook aanvoerder is bij Wolfsburg.quote:Op donderdag 3 mei 2007 12:34 schreef jorienvdherik het volgende:
Aankopen voor komend seizoen:
1 Kah van Roda, zeer sterke verdediger.
Jawel man !quote:Op donderdag 3 mei 2007 12:42 schreef EnactedChaos het volgende:
niet foppe hoor...
quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:41 schreef zevenkamp het volgende:
[..]
Feijenoord heeft al eens een Verbeek gehad en die was niet al te best![]()
juistquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:43 schreef Solstice het volgende:
[..]
Ik zou dan eerder voor een Nederlandse verdediger met ervaring gaan, die de rest van de achterhoede ook op z'n plek zet.
Wat dacht je hier van.quote:
Of jij raakt gewent aan het huidige niveau.quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:42 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Dan heb je weinig wedstrijden van hem gezien dit jaar
El Hamdaoui? Boateng? Ik wil Bruins eigenlijk wel eens zien volgend jaar ookquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:46 schreef Solstice het volgende:
[..]
Wat dacht je hier van.
Buijs-Vlaar-Hofland-Drenthe
Boateng-De Guzman-Gio
Slory-El Hamdaoui-Castelen
Boateng en v. Bronckhorst moeten volgens mij niet zo heel veel meer kosten. Van Hofland en El Hamdaoui zou ik het niet weten eigenlijk. Maar aardig talentvol en ervaren team zo toch?
meerdere mensen van andere clubs kunnen wel aangeven dat Vlaar best goed heeft gespeeld dit seizoen. denk ikquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:49 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Of jij raakt gewent aan het huidige niveau.
"Maar hij is ontzettend belangrijk voor ons."quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:48 schreef jorienvdherik het volgende:
Ben benieuwd wat het vertrek van Koeman tot gevolgen heeft voor griek.
Toch gehaald door Koeman. nieuwe trainer wil hem niet hopelijk
Boateng zou zeer welkom zijn, van Bruins moet je niet meteen verwachten dat ie er meteen volledig staatquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:49 schreef Fetai het volgende:
[..]
El Hamdaoui? Boateng? Ik wil Bruins eigenlijk wel eens zien volgend jaar ook![]()
2x winnen van ajax vorig jaarquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:51 schreef BigFire het volgende:
mooie momenten? welke Erwin?
hopelijk heeft de nieuwe trainer wel gewoon z'n ogen openquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:48 schreef jorienvdherik het volgende:
Ben benieuwd wat het vertrek van Koeman tot gevolgen heeft voor griek.
Toch gehaald door Koeman. nieuwe trainer wil hem niet hopelijk
Winnen in Amsterdamquote:Op donderdag 3 mei 2007 13:51 schreef BigFire het volgende:
mooie momenten? welke Erwin?
Bruins is toch meer een aanvallende middenvelder? Ik denk dat je een stofzuiger op het middenveld wel goed kunt gebruiken. Trouwens, Boateng is toch een speler met ervaring iets wat jullie van het jaar zo gemist hebben. En El Hamdaoui deed het de eerste weken bij Willem 2 toch erg goed. Geld voor een grote spits is er niet, dus dan kom je toch bij jonge talenten uit. Het voordeel van El Hamdaoui is dat ie Nederlands spreekt en 4-3-3 gewend is. Andere jonge betaalbare talenten op het moment zijn Tim Janssen, Sherjill Macdonald en Nando Rafael. Die laatste 2 zijn ex-ajacieden, waar jullie niet zo gek op zijn heb ik begrepen, en ze lijken me ook geen van drieën zo talentvol als El Hamdaoui. Misschien dat er nog een jong talent in de opleiding rondloopt trouwens, dat weet ik niet.quote:Op donderdag 3 mei 2007 13:49 schreef Fetai het volgende:
[..]
El Hamdaoui? Boateng? Ik wil Bruins eigenlijk wel eens zien volgend jaar ook![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |