Volgens mij niet meer, maar ik hoop dat je gelijk hebt.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:14 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Brian schijt nu bagger
INDERDAADquote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:14 schreef Marelle het volgende:
Brian wat ben je een ongelofelijke viezerik, zoooooooooo gemeen. En de redactie die dit allemaal goed vindt![]()
![]()
![]()
Aha, dat klinkt inderdaad aardig Brianiaans. En nog steeds fout. Uiteraard.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:14 schreef Spartel het volgende:
Het was "houdt je van de zaak" Als in: Houdt je van de straat:p
En toen zei Amanda "Hij zei rondje van de zaak". Ik geloof niet dat ze het spreekwoord eruit haalde. Maaar. doen de streams bij jullie het ook zo slecht? Wel geinig deze discussie trouwens:)
Thanx hun for the info...trouwens....weet je op Bonaire vergis je niet mensen...is nog minder te doen dan in de speeltuin..echt drugs kost niks daar....weed is duurder dan een gram cocaine...jeugd heeft geen toekomst op Bonaire...voor iemand die zo'n kansloos leven heeft gehad...of nog steeds heeft..valt brian nog mee.....en hoe die nu weer doet..echt als hij nog een vriendin in dit land kan krijgen.....zal ik aanstaande 10 mei de staatsloterij winnen dus mensen als ik vanaf 10 mei niet meer reageer heb ik gewonnen krijgt hij een wijf...en zit ik op een tropisch eiland..quote:
Loverboy profiel!!quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:16 schreef Disana het volgende:
De rollen zijn weer omgedraaid. Brian leidt en beschuldigt.
Waarom? Bij dat deel was Amanda er toch zelf bij. Of denk je dat ze er niet meer zeker van is door haar drankgebruik? Ze leek zich de volgende dag anders zeer bewust van de gebeurtenissen.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:14 schreef Meganog het volgende:
Brian heeft de beelden gezien, wat hem een enorme voorsprong op Amanda geeft.
Heerlijk die letterlijke engelse vertalingen van Brian...quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:16 schreef Copycat het volgende:
"Je hebt de feiten niet recht."
Het zegt veel over hoe hij vrouwen ziet...quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:16 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Wat is Brian Amanda nu ongelooflijk aan het denigreren...het lijkt haar totaal niet te raken
Met andere woorden hij kan niks zelf...motherfoking stumperquote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:17 schreef soylent het volgende:
[..]
Het zegt veel over hoe hij vrouwen ziet...
Als hij aggressief wordt is het haar schuld...
Dat hij geil wordt is haar schuld...
etc...
Ach, dat aaitjequote:
Makkelijk, half uur geleden ging het alleen maar om een 'brief' die Amanda terug wilde... werd geen woord gezegd over slaan of iets dergelijks...quote:Op dinsdag 1 mei 2007 23:16 schreef mazaru het volgende:
Ik ben toch zo benieuwd wat ze hiervan op tv laten zien.
Het lijkt me haast onmogelijk om nog steeds Brian te beschermen.
Welke anderen, buiten Huub en Eric?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |