Iran is zelfs nog minder dan 3 jaar verwijderd van 2010... 2 jaar en 4 maanden, om precies te zijn.. We *moeten* nu ingrijpen, voor het te laat is!quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 20:18 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dit rapport is nog optimistisch. Vandaag hoorde ik dat Iran nog drie jaar verwijderd is van 2010. Drie jaar! Als we nu niks doen is het straks te laat.![]()
Je quotettetete sneller dan mijn edit. Want het is inderdaad minder dan drie jaar.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 20:20 schreef gronk het volgende:
[..]
Iran is zelfs nog minder dan 3 jaar verwijderd van 2010... 2 jaar en 4 maanden, om precies te zijn.. We *moeten* nu ingrijpen, voor het te laat is!
Terwijl ik vandaag in het NRC las, dat het IAEA (of zo) en Iran nader tot elkaar gekomen waren.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 22:00 schreef Caesu het volgende:
aardig harde taal van beide kanten vandaag...
Denk niet dat dit zo belangrijk is voor Bush en kornuiten wel voor de internationale gemeenschap.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 02:04 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Terwijl ik vandaag in het NRC las, dat het IAEA (of zo) en Iran nader tot elkaar gekomen waren.
Jawel. Maar van de taal die hierboven gepost wordt, lees ik niks in de kranten. En Iran aanvallen is wel wat anders dan Irak aanvallen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 02:21 schreef motionknight het volgende:
[..]
Denk niet dat dit zo belangrijk is voor Bush en kornuiten wel voor de internationale gemeenschap.
Zo min als WMD`s er toe deden bij Irak, Zo min doen de atoomactiviteiten in Iran er toe.
Snap niet hoe intelligente mensen nog in dit fabeltje geloven, er zijn hele andere intenties in het spel.
het moet in 2008 gebeuren anders gebeurd het niet meer dus nog een jaar de tijd om nog een oorlog aan te pratenquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 21:16 schreef Monidique het volgende:
Bush waarschuwt Iran dat ze moeten stoppen met het ondersteunen van aanvallen op Amerikaanse troepen in Irak. Nog steeds geen bewijs natuurlijk. Ik heb altijd gezegd dat ik niet geloof in een Amerikaanse aanval op Iran -die zou al in juli 2004 plaatsvinden, zoals velen waarschijnlijk nog kunnen herinneren-, maar het spel lijkt nu wel te worden gespeeld zoals máánden geleden al voorspeld: richt de aandacht niet op het nucleaire programma van Iran, maar op de destabiliserende houding van het land in Iran, op de aanvallen op Amerikaanse troepen. Dat zou voor de massa makkelijker te verkopen zijn en, al zou eht ze weinig boeien, ook wat betreft internationaal recht.
Nog steeds lijkt het mij debiel om Iran aan te vallen, en ik kan het mij nauwelijks voorstellen, ervan uit gaande dat er toch ergens wel een paar wat slimmere personen zitten, wat wellicht naďef is van me, maar het lijkt er toch of alsof ze het daar op gaan gooien. Maar, en dat is toch die naďeve hoop waarschijnlijk, ergens acht ik het meer voor de hand liggend dat ze het doen slechts om het dreigen, onder meer vanwege de binnenlandse situatie.
nou dat denk ik niet de atoom activiteiten doen er hier een stuk meer aan toe zeker met de raketten die iran heeft.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 02:21 schreef motionknight het volgende:
[..]
Denk niet dat dit zo belangrijk is voor Bush en kornuiten wel voor de internationale gemeenschap.
Zo min als WMD`s er toe deden bij Irak, Zo min doen de atoomactiviteiten in Iran er toe.
Snap niet hoe intelligente mensen nog in dit fabeltje geloven, er zijn hele andere intenties in het spel.
2008quote:Op woensdag 29 augustus 2007 11:46 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
het moet in 2008 gebeuren anders gebeurd het niet meer dus nog een jaar de tijd om nog een oorlog aan te praten
tja dan zijn de neo cons het witte huis uitquote:Op woensdag 29 augustus 2007 12:38 schreef mr.marcus het volgende:
[..]
2008in 2006 begonnen we geloof al met de roadmap to war.
misschien kunnen we titel veranderen in vijfjaren-plan ofzo, die oorlog komt er nooit![]()
Tsja, al de Republikeine kandidaten zijn knettergek, dus als een van hen president wordt, wat mij uiterst onwaarschijnlijk lijkt, dan blijft het gevaar nog steeds en in Edwards, Clinton en Obama, met name de eerst twee, heb ik ook weinig vertrouwen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 11:46 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
het moet in 2008 gebeuren anders gebeurd het niet meer dus nog een jaar de tijd om nog een oorlog aan te praten
Ik hoop dat ze niet op het briljante idee komen om 'tactical nukes' in te zetten. Daar gaan we gezeik mee krijgen. Ik durf d'r dan op te gokken dat er hier in europa ook wat amerikaanse ambassades plat gaan.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:30 schreef Kees22 het volgende:
Maar ik moet toegeven: ze zijn wel ongelooflijk domleiden wel erg aan zelfoverschatting, daar aan de andere kant van het water.in het witte huis.
Je eerste vervanging kost meer tekens, je tweede minder. Overigens is het lijden aan zelfoverschatting.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:42 schreef gronk het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze niet op het briljante idee komen om 'tactical nukes' in te zetten. Daar gaan we gezeik mee krijgen. Ik durf d'r dan op te gokken dat er hier in europa ook wat amerikaanse ambassades plat gaan.
In dit soort zaken is de VS dom.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:30 schreef Kees22 het volgende:
Het lijkt me erg dom als de VSvA Iran aanvallen.
Zoiets werd ook gezegd toen ze Irak binnenvielen.quote:Iran is geen Irak.
Laten we het hopen.quote:Het is om te beginnen al een paar maten groter. En Iraniërs zijn geen Arabieren! Ik krijg de indruk dat de huidige jonge bevolking schijt heeft aan het zittende regime, maar als het land aangevallen wordt, kon dat wel eens omslaan. Ze zijn namelijk wel trots.
Probleem voor Israel is dat ze niet weg kunnen (land verplaatsen gaat wat moeilijk). De VS zitten wel lekker daar met die honderdduizenden soldaten binnen handbereik van Iran.quote:Een bliksemactie, zoals de joden tegen die kerncentrale van Irak uitvoerden, maakt nog een kans. Omdat Iran daar geen echt antwoord op zal hebben. Maar in dat geval zou ik als jood of yank toch wel maken dat ik wegkwam uit angst voor wraak.
Het is niet de intentie van de VS om Irak/de Irakezen te helpen.quote:De VSvA kunnen, voornamelijk door hun poltieke onbenul trouwens, Irak niet eens aan.
quote:Maar ik moet toegeven: ze zijn wel ongelooflijk dom, daar aan de andere kant van het water.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |