Nou ik heb even gekeken, en ik heb een tip voor de makers:quote:Op zondag 29 april 2007 12:30 schreef RASEVEN het volgende:
http://www.metacafe.com/w(...)a_angles_impossible/
Och je kunt vast wel bewijzen dat het toch echt niet nep is... Overigens vermoed ik dat de Illuminatie of gelieerde organisatie Al Queda gebruikt heeft (als in, Al Queda was de uitvoerder en is zonder eht te weten voor het karretje van de NWO gespannen). Doel is gelukt: voor 9/11 was privacy belangrijker dan security, nu is het andersom, dat is een van de grondbeginselen voor een succesvolle nieuwe wereldorde.quote:
http://www.youtube.com/watch?v=ThPTduiA5jIquote:Op zondag 29 april 2007 12:30 schreef RASEVEN het volgende:
http://www.metacafe.com/w(...)a_angles_impossible/
http://www.metacafe.com/w(...)for_the_hard_headed/
http://www.youtube.com/watch?v=aAMm3PBBCCs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eflabber%2Enl%2Farchief%2F020103%2Ephp
http://www.youtube.com/watch?v=lYpsSUvGcog&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eflabber%2Enl%2Farchief%2F020103%2Ephp
Mja, en Hollywoodfilms kunnen tegenwoordig alles net echt namaken, maar CNN moet het doen met bordkarton.quote:Op zondag 29 april 2007 12:52 schreef Croupouque het volgende:
Vooral de theorie dat de beelden van CNN geprefabriceerde 2D-animaties zijn is hilarisch. Knap dat ze precies wisten hoe de explosies plaats zouden vinden én uit welke richting de wind die dag zou komen.
Maar voor CNN moest het in realtime. Die techniek is nog niet zo ver als Hollywood waar ze een week over een frameshot renderen.quote:Op zondag 29 april 2007 15:10 schreef Toeps het volgende:
[..]
Mja, en Hollywoodfilms kunnen tegenwoordig alles net echt namaken, maar CNN moet het doen met bordkarton.
verdiep je nu eerst maar eens echt in de instortingenquote:Op zondag 29 april 2007 14:24 schreef Xebrozius het volgende:
Altijd mooi om te zien dat contactgestoorde mensen in de kelder van hun ouders de meest bizarre theorieen de wereld inslingeren. Omdat ze op wikipedia gelezen hebben wat het smeltpunt is van staal. En dat ze eens een artikel hebben gelezen hoe een flatgebouw precies wordt opgeblazen.
Die kennis wordt dan aangevuld met een flinke portie fantasie en hun omgeving gaat er helemaal in mee.
Misschien moeten dat soort mensen eens wat meer van de echte wereld zien ipv te denken dat ze deel uitmaken van de vrije denkers.
En hoe hebben ze dan de tientallen amateur video's gefaked? En hoe hebben ze duizenden mensen die de vliegtuigen voor hun ogen in het WTC hebben zien vliegen voor de gek gehouden?quote:Op zondag 29 april 2007 19:31 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maar voor CNN moest het in realtime. Die techniek is nog niet zo ver als Hollywood waar ze een week over een frameshot renderen.
die zaten in het complotquote:Op zondag 29 april 2007 20:59 schreef mouzzer het volgende:
[..]
En hoe hebben ze dan de tientallen amateur video's gefaked? En hoe hebben ze duizenden mensen die de vliegtuigen voor hun ogen in het WTC hebben zien vliegen voor de gek gehouden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |