ga maar gauw verder voelen in ONZquote:Op zaterdag 28 april 2007 17:28 schreef HenkFrietTent het volgende:
http://www.dierenkliniekw(...)kat/keizersnede.htmlquote:Op zaterdag 28 april 2007 17:24 schreef Logician het volgende:
Ik vraag me af of de kittens dan nog wel goed kunnen drinken enz.. en of ze dan direct mee naar huis mag of dat ze moeten blijven
quote:Zodra de moeder goed wakker is kan ze met de kittens in een verwarmde kattenmand naar huis. Ze krijgt ook antibioticum en pijnstiller mee naar huis. Een kraag is niet nodig want de huid is onderhuids gehecht.
Zodra moeder goed wakker is, mag ze naar huis...dus ze zal na de sectio nog wel een uurtje moeten blijven...quote:Op zaterdag 28 april 2007 17:33 schreef Logician het volgende:
jah die site heb ik eerder gezien
even kijken of er ook wat bij staat over de nabehandeling
Mwah zal wel los lopen, het word niet de eerste keer dat ze jonkies krijgtquote:
Er zijn haar verschillende mogelijkheden en plekken aangewezenquote:Op zaterdag 28 april 2007 17:37 schreef tonja het volgende:
Ze heeft niet een heel erg beschut plekje gezocht vind ik. Komt qua cam wel goed uit natuurlijk
Dat verbaasd me dus helemaal niets. Eigenwijze klerelijertjes zijn het stuk voor stukquote:Op zaterdag 28 april 2007 17:39 schreef purplerose het volgende:
[..]
Er zijn haar verschillende mogelijkheden en plekken aangewezen
quote:
Wat wat wat! Doet zequote:Op zaterdag 28 april 2007 17:50 schreef Logician het volgende:
ik denk ik denk ik denk dat het misschien toch niet DA gaat worden![]()
![]()
![]()
![]()
je zou spontaan dyslectisch worden van stressquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |