dattuh dusquote:Op vrijdag 27 april 2007 14:18 schreef Marelle het volgende:
[..]
Dat maakt mij dus heel boos, tuurlijk was Huub ook helemaal de weg kwijt. Maar Brian doet het op zo'n geniepige manier, daar kan ik niet tegenTuurlijk Huub had helemaal niet op Brian moeten reageren toen de dekens van het bed werden gegooid door Brian, maat tja er was weer zoveel alcohol gedronken dat zeker Huub en Brian niet in staat waren een beetje normaal te doen
Huub is in ieder geval zo eerlijk om dingen toe te geven maar Brian lult zich altijd overal uit en kruipt in de slachtofferrol, dat vind ik zo misselijk
Ook word ik misselijk dat de redactie altijd maar weer Brian de handen boven het hoofd houdt
heel erg oneerlijk......
Nee dat is humor.quote:
even de Hik weg werken das alles wat Huubje gedaan heeft!quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:18 schreef carpediem23 het volgende:
Heb net even het filmpje gezien van Huub en Amanda, wat aanranding, ik hoor haar niet zeggen Stop ik wil niet. Ze is dronken idd, maar ze trekt zelf de dekens weer over Huub en haar heen. Ik vind een aanranding iets te overdreven.
quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:22 schreef Villalux het volgende:
Martelaar om 20.00 live bij tien!
en precies dat karaktertrekje maakt dat huub populair is en brian niet.quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:19 schreef Mani89 het volgende:
Wedden, Natasia verteld Huub dat hij Brian constant gemept heeft en Huub neemt het voor waarheid aan (omdat hij te dronken was om het te herinneren) en gaat vanavond uitgebreid excuses maken terwijl brian alles ontkent en de schuld weer bij anderen gaat leggen
aanvulling : die ene stream die ik over heb heeft vreselijke atmosferische storingen.quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:22 schreef avonne het volgende:
Nou, nadat we gisteren effe goeie streams hadden (maar wel met veelvuldig mute en streamlock, dat wel), ben ik nu weer 3 streams kwijt.
Daar ga je toch niet voor betálen:
De streams werken perfect, alle vier tegelijk, bel nou eens met je provider ipv op Talpa af te reageren, daar ligt het niet aan...quote:Op vrijdag 27 april 2007 14:23 schreef avonne het volgende:
[..]
aanvulling : die ene stream die ik over heb heeft vreselijke atmosferische storingen.
Kut streams
on topic
Wilgo![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |