Balletje breed he. Ook iets wat Stojko had moeten weten, erg voorspelbaar.quote:Op donderdag 10 mei 2007 18:59 schreef Yozzz het volgende:
[..]
en een bal hoort gewoon door een muur te kunnen? In dat geval snap ik het principe van een muur niet.
Inderdaad, en hij deed het met veel souplesse!quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:14 schreef Rhinestone het volgende:
Gelukkig heb ik Bram wel warm zien lopen in Vitesse-dienst, dat is toch ook wat waard![]()
hahaha, ik moest echt keihard lachen en niet alleen om dat onderschriftquote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:56 schreef Yozzz het volgende:
Over veel souplesse gesproken, Purrel is en blijft souplessevol chill!
[afbeelding]
Bitch stole my yellow card!
aldus .org:quote:Op zaterdag 12 mei 2007 13:12 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Waarom speelde Espionza eigenlijk niet in de basis tegen NAC? Zo'n kerel voor ons zei vanwege zijn mindere inzet in eerder potjes. Zou ik wel mooi vinden, is weer is wat anders dan Edje Sturings gezeik over inzet maar toch altijd hetzelfde team laten starten
.
Tjah, Sprockel en Verhaegh zijn eenmaal vaste waardes, en terecht!quote:Achterin neemt Paul Verhaegh de positie in van Civard Sprockel, die op zijn beurt Giovanny Espinoza buiten de basis houdt.
so true... dat miljonairtje mag best is merken hoe hij de komende jaren door gaat brengen, op de bank bij sunderland oid.quote:Op zaterdag 12 mei 2007 13:57 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Ja maar goed, Ruudje mag er wel uit aangezien die toch vertrekt. Dat was ook alnge tijd het duo achterin, Sprockel en Espinoza.
Dan moet je nog ff een foto laten makenquote:Op zondag 13 mei 2007 17:28 schreef Positive_Thinking het volgende:
Ik kom te laat aan in NL om de thuiswedstrijd live te zien![]()
Gelukkig is er een return![]()
Ach laat mij maar regelen.quote:Op zondag 13 mei 2007 18:30 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Dan moet je nog ff een foto laten maken![]()
Of je moeten contacten aldaar hebben , en het niet erg vinden om tussen dat volk te gaan zitten.
Waarom zou Vitesse uberhaupt luisteren naar wat Roda te bieden heeftquote:Velthuizen nog te duur voor Roda JC
Piet Velthuizen, de Vitesse- doelman die op dit moment met een knieblessure kampt, staat in de belangstelling van Roda JC.
"Roda JC heeft zich inderdaad bij Vitesse en bij mij gemeld. Wij zijn echter geen partij omdat Piet nog een doorlopend contract heeft. Ik heb ze daarom doorgestuurd naar Vitesse. Roda heeft een bod uitgebracht, waarop Vitesse terughoudend heeft gereageerd", zegt zaakwaarnemer Louis Laros.
Velthuizen maakte in zeven duels veel indruk in het eerste van Vitesse. "Er is meer belangstelling, maar Roda is de enige club die heel concreet is."
Een lul met vingers, die Laros! Maarja, hij moet ook zijn (enorm dik-)belegde boterham verdienen hè?quote:Op maandag 14 mei 2007 14:16 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Ja, wat een eikel is het eigenlijk. Krijgt ie de kans van Vitesse, volledige vrijheid, iedereen werkt wat meer om hem zo effectief mogelijk te laten spelen en dan gaat ie zo kinderachtig lopen doen.
Ook zoiets:
[..]
Waarom zou Vitesse uberhaupt luisteren naar wat Roda te bieden heeft. Piet zou in principe de 1e doelman worden. Of heb jij nog wat van Stojkovic' transfer gehoord PT?
Vind het maar een vervelende zaakwaarnemer die Laros.
Of het is een goed afgesproken k*tsmoes... of nietquote:Danko Lazovic heeft zich verslapen
Danko Lazovic heeft zondag de training van Vitesse gemist, omdat hij zich had verslapen. Volgens bronnen rond de Arnhemse club heeft de spits zich niet bewust misdragen om een transfer naar PSV te forceren.
Lazovic heeft wel aangegeven graag naar de club uit Eindhoven te willen overstappen, maar heeft er ook geen problemen mee als hij bij Vitesse moet blijven. De Serviër is wel bevreest dat hij tegen zijn zin in wordt verkocht aan een club uit Rusland of Oekraïne.
Mogelijk speelde de spits om die reden tegen NAC Breda zwaar onder zijn gebruikelijke niveau.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |