"with fluorine" is het probleem.quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:03 schreef PhysicsRules het volgende:
natriumlithiumboorsilicaathydroxide = sodium lithium boron silicate hydroxide
Wat is het probleem?
quote:Op dinsdag 24 april 2007 14:02 schreef Etcetera het volgende:![]()
de gemiddelde fokker is zeker te dom om iets te kunnen begrijpen dat niet ronduit vaststaat
Op die mineraalwebsite wordt deze opmerking ook gemaakt. Het is geen fout van FP maar van het nieuwsbericht zelfquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:12 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
"with fluorine" is het probleem.
Dus....
Dat is dus exact mijn punt (lees de post nog maar eensquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:14 schreef PhysicsRules het volgende:
[..]
Op die mineraalwebsite wordt deze opmerking ook gemaakt.
Dat weet ik. En dat is dus exact mijn punt.quote:Het is geen fout van FP maar van het nieuwsbericht zelf![]()
Schandelijkquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:17 schreef Nembrionic het volgende:
Er wordt maar van alles klakkeloos overgenomen..het is een ramp.
je mag een vraag stellen in de quiz volgens mijquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:17 schreef Nembrionic het volgende:
Er wordt maar van alles klakkeloos overgenomen..het is een ramp.
De FP is ook vooral leuk om de idioot domme reacties te lezen. behoorlijk triest vaak, eigenlijkquote:Op dinsdag 24 april 2007 14:20 schreef Etcetera het volgende:
ik lees de FP eigenlijk alleen voor de 'geinige/maffe' berichten, voor 'serieus' nieuws ga ik wel naar nu.nl ofzo (op internet dan he)
quote:
Ja, duidelijker kon haast nietquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |