Ouders hoeven wat mij betreft geen speciale behandeling te krijgen.quote:Op maandag 23 april 2007 13:40 schreef wendytje het volgende:
Ik roep al jaren dat alle uitkeringstrekkers (niet de zieken, burn-out e.d.) gewoon moeten werken voor hun uitkering. Ze komen toch zoveel tijd tekort in bejaardenhuizen voor praatjes en wandelingen? Er zijn toch zoveel scholen die slecht gepoetst worden en waar geen congierge is....
Alleen moeders of vaders (zolang ze enig verzorger zijn) moeten vrijstelling krijgen, die hoeven alleen onder schooltijd te werken. Iedereen die niet op komt dagen, krijgt per dag een korting op de uitkering van ¤50,-.
Alleen vrij voor een aantoonbaar sollicitatiegesprek
en met zo'n straf komen ze wel werkenquote:Op maandag 23 april 2007 13:42 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
50 per dag zou gemiddeld gezien betekenen dat ze 100 euro overhouden.
misschien geen gek idee.![]()
Dat is waar, eisen stellen en dan zeuren 'dat er geen werk is' moet niet kunnen. Maar chronisch zieken en lichamelijk/geestelijk gehandicapten of mensen met zware psychische problemen zullen nooit aan de bak kunnen komen, ook al willen ze dat wel degelijk. Dat soort mensen verdient ook een zekere steun, welke natuurlijk niet onvoorwaardelijk is. Is het mogelijk om een soort van werk te doen? Dan stopt de uitkering.. Maar er is natuurlijk ook een groep mensen die dolgraag zouden willen werken, maar door beperkingen dit absoluut niet kunnen. Die kan je niet zomaar eventjes helemaal zonder geld zetten..quote:Op maandag 23 april 2007 13:32 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Niet kunnen werken bestaat niet, er is altijd en overal werk, je moet het alleen wel willen zien en aannemen. Werklozen die ook nog eisen gaan stellen aan een eventuele baan, die mogen ze van mij meteen de straat opgooien zonder enige vorm van uitkering of wat dan ook.
Een kennis van me werkt op een arbeidsbureau en weet me te vertellen dat er regelmatig mensen binnenkomen die alleen maar baantjes willen waar je geen vuile handen krijgt, niet teveel hoeft na te denken, niet vroeg op hoeft te staan en zeker niet hard hoef te werken, maar wel om 3 uur thuis bent voor de kinderen.
Dan ben je toch snel uitgepraat lijkt mij.....
Mooi he zo'n sociale welvaart staat....quote:Op maandag 23 april 2007 10:59 schreef S1nn3rz het volgende:
ja, ik zwem graag.
mijn klacht: mensen in een uitkering die voor minder geld hetzelfde krijgen en er geen reet voor doen.![]()
noem dan eens een paar beperkingen (volledige verlamming valt bij mij niet onder een beperking, maar onder volledig arbeidsongeschikt) waarbij je niet zou kunnen werken?quote:Op maandag 23 april 2007 13:48 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat is waar, eisen stellen en dan zeuren 'dat er geen werk is' moet niet kunnen. Maar chronisch zieken en lichamelijk/geestelijk gehandicapten of mensen met zware psychische problemen zullen nooit aan de bak kunnen komen, ook al willen ze dat wel degelijk. Dat soort mensen verdient ook een zekere steun, welke natuurlijk niet onvoorwaardelijk is. Is het mogelijk om een soort van werk te doen? Dan stopt de uitkering.. Maar er is natuurlijk ook een groep mensen die dolgraag zouden willen werken, maar door beperkingen dit absoluut niet kunnen. Die kan je niet zomaar eventjes helemaal zonder geld zetten..
Same here, mijn vriendin heeft Klippel Trenaunay. Aan haar kan je niet zien dat ze een aangeboren afwijking heeft.quote:Op maandag 23 april 2007 13:46 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Die laatste groep steekt iedereen, inclusief de mensen die wel terecht een uitkering hebben, of misschien wel juist die mensen. Dat zijn de mensen waardoor je als welwillende uitkeringtrekker als uitschot gezien wordt.
Waarbij ik wel even de kanttekening wil maken dat je aan de buitenkant niet altijd kunt zien of iemand iets mankeert.
Mijn buren zien mij ook in de tuin spitten op zaterdag, dat ik vervolgens zondag en maandag gevloerd ben zien ze niet maar er worden wel conclusies verbonden aan die momentopname op zaterdag.
Ik heb overigens geen uitkering.
het gaat ook niet om die ouders, maar om de kinderen.....quote:Op maandag 23 april 2007 13:47 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ouders hoeven wat mij betreft geen speciale behandeling te krijgen.
Je kiest er zelf voor om kinderen te krijgen, als dit financieel niet haalbaar is moet je er niet aan beginnen.
waarom kan ze niet meer bewegen? ik dacht dat deze ziekte andere symptomen had.quote:Op maandag 23 april 2007 13:50 schreef Icefire het volgende:
[..]
Same here, mijn vriendin heeft Klippel Trenaunay. Aan haar kan je niet zien dat ze een aangeboren afwijking heeft.
De ene dag kan ze rondrennen en alles doen, maar het kan zijn dat ze een uur later op bed ligt en niet meer kan bewegen. Ondanks dat ze voor haar werk nooit ziek heeft gemeld, wordt ze nergens aangenomen omdat ze de riscio niet willen nemen en haar bij voorbaat al afwijzen.
Het is altijd wel makkelijk schreeuwen als je zelf niets mankeert trouwens, ik ben ook ooit zo geweest.quote:Op maandag 23 april 2007 13:50 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
noem dan eens een paar beperkingen (volledige verlamming valt bij mij niet onder een beperking, maar onder volledig arbeidsongeschikt) waarbij je niet zou kunnen werken?
Het gaat meestal niet om een enkele beperking maar om een bepaald klachtenbeeld dat met een aandoening gepaard gaat.quote:Op maandag 23 april 2007 13:50 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
noem dan eens een paar beperkingen (volledige verlamming valt bij mij niet onder een beperking, maar onder volledig arbeidsongeschikt) waarbij je niet zou kunnen werken?
Ze heeft KT aan haar knie, als ze d'r eigen druk maakt of weersomstandigheden veranderen (van koud naar warm) stroomt er bloed naar haar benen toe maar komt moeizaam/niet terug.quote:Op maandag 23 april 2007 13:55 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
waarom kan ze niet meer bewegen? ik dacht dat deze ziekte andere symptomen had.![]()
lastiger inderdaad, maar niet onmogelijk. zo zou je prima telefoonwerk kunnen doen.quote:Op maandag 23 april 2007 13:59 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Het gaat meestal niet om een enkele beperking maar om een bepaald klachtenbeeld dat met een aandoening gepaard gaat.
Met een arm kan je best werken, met een slecht functionerende arm en aan beide armen enorm veel pijnklachten wordt het alweer lastiger.
Daar horen ouders dus over na te denken voor ze dat kind op de wereld zetten. Als jij vind dat een kind een thuisblijvende ouder nodig heeft dan moet je maar zorgen dat je in de financiële situatie bent om dit te doen of je leven dusdanig inrichten dat dit mogelijk is.quote:Op maandag 23 april 2007 13:53 schreef wendytje het volgende:
[..]
het gaat ook niet om die ouders, maar om de kinderen.....
die hebben aandacht nodig. Kijk maar eens hoe nu alle "buitenschoolse opvang en sleutelkinderen" opgroeien. Voor galg en rad (ja, ik generaliseer nu enorm!)
quote:Op maandag 23 april 2007 14:01 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Daar horen ouders dus over na te denken voor ze dat kind op de wereld zetten. Als jij vind dat een kind een thuisblijvende ouder nodig heeft dan moet je maar zorgen dat je in de financiële situatie bent om dit te doen of je leven dusdanig inrichten dat dit mogelijk is.
heb ik zelf ook gedaan....quote:Op maandag 23 april 2007 14:01 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Daar horen ouders dus over na te denken voor ze dat kind op de wereld zetten. Als jij vind dat een kind een thuisblijvende ouder nodig heeft dan moet je maar zorgen dat je in de financiële situatie bent om dit te doen of je leven dusdanig inrichten dat dit mogelijk is.
Daar heb je gelijk in. Die functies moeten echter wel voor handen zijn.quote:Op maandag 23 april 2007 14:01 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
lastiger inderdaad, maar niet onmogelijk. zo zou je prima telefoonwerk kunnen doen.
7.50 voor een dagje zwemmen is een normale prijs.quote:
Ik ben een mannetje en mijn partner is ook een mannetje, dus de kans dat een van beide zwanger raakt is vrij klein denk ik.quote:Op maandag 23 april 2007 13:48 schreef Skv het volgende:
als jij (of je vriendin, weet niet of je m/v bent) zwanger bent
Kinderen krijgen is een keuze die je bewust maakt (neem ik aan). Dan zal je ook voor de gevolgen moeten opdraaien. Kinderen kosten tijd, geld en moeite en dat doe je niet door ze van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat in de opvang te dumpen lijkt mij.quote:Op maandag 23 april 2007 14:01 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Daar horen ouders dus over na te denken voor ze dat kind op de wereld zetten. Als jij vind dat een kind een thuisblijvende ouder nodig heeft dan moet je maar zorgen dat je in de financiële situatie bent om dit te doen of je leven dusdanig inrichten dat dit mogelijk is.
Pff, denk ik me even goed ingedekt te hebben..quote:Op maandag 23 april 2007 15:23 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ik ben een mannetje en mijn partner is ook een mannetje, dus de kans dat een van beide zwanger raakt is vrij klein denk ik.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |