Oh haha, dan verschillen we bij Red Rose van mening. Bij McCartney 2 niet. Hele goede elektronische plaat. Ik zet hem vaak met plezier op, al kijken mensen mij bij 'Secret Friend' op de bonus track-editie of bij de tekst van 'Darkroom' wel wat vreemd aanquote:Op donderdag 10 mei 2007 18:28 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Red Rose vind ik slecht vanwege de nummers die je net noemde. Single Pigeon vind ik echt basisschool troep. Twin Freaks ken ik een beetje...doet me niet zo veel.
McCartney 2 echter vind ik helemaal waanzinnig! Absoluut gewaagd en bizar.
Nieuwe producten?? Remasters?? DVD's?? Cd's??quote:Van: TheBeatles.com <applecorps@beatles.chtah.com>
Verzonden: donderdag 10 mei 2007 19:21:04
Onderwerp: THEBEATLES.COM: New products in store
Oh....boterhamtrommeltjes, Beatles-onderbroeken en Yellow Submarine-poppen...quote:NEW PRODUCTS NOW IN STORE
Yellow Submarine jukeboxes, Lee Cooper clothing, Wedgewood collectables, Disaster bags and lots more. . .
lol, i love dig inderdaadquote:Op donderdag 10 mei 2007 19:22 schreef mindgames het volgende:
[..]
Oh haha, dan verschillen we bij Red Rose van mening. Bij McCartney 2 niet. Hele goede elektronische plaat. Ik zet hem vaak met plezier op, al kijken mensen mij bij 'Secret Friend' op de bonus track-editie of bij de tekst van 'Darkroom' wel wat vreemd aan. Hetzelfde als bij het tweede couplet van George Harrison's 'I Dig Love'
.
Ja, laat de Yoko-bash theorieën maar weer losbarstenquote:Op donderdag 10 mei 2007 19:28 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Allemaal nog net voor zijn arrestatie opgenomen (juli 1979 geloof ik). Frozen Jap is dus naderhand bedacht als titel
'Pipes of Peace' ben ik ook niet kapot van. 'So Bad' vind ik dan wel weer schitterend. Moet ik me daar voor schamen, btw?quote:Op donderdag 10 mei 2007 19:28 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Over mindere Macca platen gesproken; hier een lijstje
1 - Pipes of peace
2 - Red Rose Speedway
3 - erhm...
waren ze wel. In tegenstelling tot veel mensen vind ik Press to play helemaal geweldig![]()
'Keep Undercover' is nog veel erger, ja.quote:Op donderdag 10 mei 2007 19:36 schreef TheGrandWazoo het volgende:
The Other Me is geweldig maar nummers als The Man kunnen voor mij echt niet evenals Keep undercover.
Tug of War is vanzelfsprekend een stuk sterker. Zowel qua songs als productie.quote:Op donderdag 10 mei 2007 20:15 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Dan liever Tug of War die wat mij betreft gewoon erg sterk is. Pipes of peace waren dan ook vooral left overs van de Tug of war sessies (zou eigenlijk een dubbel lp worden).
Ik dacht dat Martin beiden heeft geproduceerd...quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:10 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Pipes is niet olv George Martin he? Tug of war wel in elk geval...weet dat iemand?
quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:21 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Okay, dan is ie dus daar doof geworden.
George werd wel gecrediteerd als mede-producer (samen met Paul en Jeff).quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:26 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Das alleen het arrangement van Beautiful night als ik me niet vergis. En dat nummer was eigenlijk al compleet ergens eind jaren 80.
Flaming Pie lag vooral in handen van Jeff Baard.
Ja, en dat is wéér iets anders als 'Executive Producer'. Als er 'Executive Producer' op een plaat staat, betekend het dat die persoon in kwestie op een gegeven ogenblik de CD in handen heeft gekregen en 'ja' heeft gezegd. En als je Co-Executive Producer bent...quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:40 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Co-Producer.
Das toch eigenlijk net zoiets als reserve keep?
Mooi man, een beetje Michael Jackson erbij op Say Say Say en The Man.quote:Op donderdag 10 mei 2007 20:11 schreef webfreak het volgende:
Ik kan Pipes of Peace wel waarderen eigenlijk
Vooral door die heerlijk foute synths, ongelooflijk kwijlerige teksten en gewoon de 80's sound in het algemeen.
Met de soundtrack is uiteraard niks mis, maar de docu is erg kutquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:12 schreef Honky het volgende:
US vs John Lennon is uit vandaag. Bij Kruidvat is hij 5 euro duurder maar krijg je een CD+boek erbij:
http://www.kruidvatentert(...)front/EN/Actie/nl920
Kent iemand die CD of het boek?
Misschien zette hij wel hele lekkere koffie, weet jij veel.quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:40 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Co-Producer.
Das toch eigenlijk net zoiets als reserve keep?
Ja, het wachten is nu op een Lennon-docu met recente beeldenquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:32 schreef DrDentz het volgende:
Die was laatst op tv of niet? Ik vond het wel leuk om de oude beelden
Over Nirvana gesproken:quote:Op donderdag 10 mei 2007 21:34 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Nirvana topic is tweede straat rechts.
Bedankt voor de Kruidvat-tip! Dat boek is zeeeer de moeite waard. Er zitten allemaal replica's van leuke dingen uit het leven van John bij. Echt een aanrader.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:12 schreef Honky het volgende:
US vs John Lennon is uit vandaag. Bij Kruidvat is hij 5 euro duurder maar krijg je een CD+boek erbij:
http://www.kruidvatentert(...)front/EN/Actie/nl920
Kent iemand die CD of het boek?
Sean Lennon is een geweldige muzikant en liedjesschrijver.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:40 schreef DrDentz het volgende:
zolang het geen Sean Lennon docu is
quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:56 schreef mindgames het volgende:
Bedankt voor de Kruidvat-tip! Dat boek is zeeeer de moeite waard. Er zitten allemaal replica's van leuke dingen uit het leven van John bij. Echt een aanrader.
Dankje! Ik denk desalniettemin dat ik 'm maar even laat schieten. Straks valt het me weer tegen door de mindere kwaliteit en moet ik nog veel moeite gaan doen om het album te waarderen als het echt uitkomt. Maar usenettips zijn altijd welkom (zonder stoute linkjes natuurlijkquote:Op vrijdag 11 mei 2007 09:41 schreef hello_goodbye het volgende:
Voor de geïnteresseerden: Memory almost full staat compleet in alt.binaries.beatles, als .m4a files. Let wel, de kwaliteit is niet top: het lijkt een soort van internetuitzending die voor internet best okay is, maar natuurlijk niet te vergelijken is met de uiteindelijke cd. Maar het geeft wel een uitstekende indruk van wat ons te wachten staat!
Dat Lennonboek is trouwens errug leuk: net alsof al die items ECHT zijn! Alleen heb ik 'm niet gekocht omdat 'ie alleen over Lennon gaat... Als het boek over The Beatles ging, had ik 'm al gehad. (Ja, ik weet dat veel van die items gewoon Beatles-items zijn...)
Een tijdje geleden postte ik in het Oasistopic een linkje naar een usenetzoeksite, maar dat mocht niet van modje nipeng. Ik citeer de PM die ik kreeg: "Geen probleem verder, de regels zijn op het forum iets strenger dan wat de wet toelaat.". Maar melden in welke groep het staat zal waarschijnlijk nog wel mogen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 10:29 schreef hello_goodbye het volgende:
Usenetlinkjes naar muziek en film zijn NOOIT fout want muziek en film van usenet downloaden is volkomen legaal...
Thanks!quote:Op vrijdag 11 mei 2007 10:29 schreef hello_goodbye het volgende:
Usenetlinkjes naar muziek en film zijn NOOIT fout want muziek en film van usenet downloaden is volkomen legaal...
EDIT:
Bij deze maar even een realtime review: Alles wat ik zeg is natuurlijk een EERSTE indruk: over een tijdje kan mijn mening wel helemaal anders zijn...
Ben nu bij nummer vier, Only mama knows. Lekker nummer! Echt een rocker à la Paul/Wings begin jaren zeventig. Wel erg fijn om weer eens wat stevige gitaren te horen van Paul. Heb ik sinds Back to the egg niet echt meer gehoord.
Dance tonight, het eerste nummer, is een lollig niemendalletje maar niet meer dan dat, EPP (2e nummer) is nog steeds leuk, en nummer drie, See your sunshine, is ehm... weet ik nog niet: leuk introotje en zo, maar die moet ik nog een keer horen. Maar Only mama knows is heerlijk, leuk begin en eind ook. Sowieso gebeurt er van alles en nog wat en da's nooit mis.
You tell me, een rustig nummer. Doet me een beetje denken aan de Venus and mars-tijd. Mooi als vijfde nummer op de cd.
Mister Bellamy is leuk: aparte geluidjes en stemmen en een apart uitro. De cd doet me steeds meer denken aan Ram en Venus and mars. Het betere jaren zeventig, wat mij betreft.
Gratitude: nog zo'n Venus and mars-achtig nummer.Rustig maar wel voluit gezongen. Heerlijk om Paul weer eens voluit en rauw te horen zingen! Ja, lekker nummer!
Vintage clothes: ja hoor, we zijn echt weer terug naar de good old seventies. Weer zo'n nummer met veel variatie: leuk!
That was me: typical Paul-blues-achtig-nummer. Lekker arrangement (pianoakkoorden, aparte electrische gitaar in je rechteroor): standaard compositie die door het arrangement typical Paul wordt. Op het laatst weer lekker rauw gezongen: super! Zoals het nu gaat neem ik mijn opmerking terug dat dit een Driving rain-achtig album is... Paul is lekker bezig, vind ik!
En precies op tijd komt er weer een rustiger nummer: Feet in the clouds. Elk Paul-album heeft wel zo'n nummer met een (in dit geval heel lichte) latin invloed (syncopende akoestische ritmegitaar). Ook hier maken toevoegingen in de loop van het nummer het weer interessant: veel stemmetjes en zo. Toch niet een latin-achtig nummer, moet ik nu zeggen. Er zit veel variatie in de nummers: weinig rechtoe rechtaan nummers! En dat vind ik wel positief.
House of wax: eerste wat opvalt is dat er dus GEEN Abbey Road achtige compilatie is...! De laatste nummers zijn gewoon losse nummers, net als de rest. Geen idee wie verzonnen heeft dat er een soort van Abbey Road einde aan de cd zou zitten...
Het nummer is ehm... spooky. Klinkt wijds en groots en galmend en er gebeurt weer van alles her en der. Lange gitaarsolo. Meest recente wat hier op lijkt is Rins the raindrops (maar dan minder wild).
Yes, op Chaos & Creation miste ik ook wel wat rockers (zoals Fine Line, wat een lekker nummer!), maar ik vond het wél een muzikale McCartneycdquote:Op vrijdag 11 mei 2007 12:02 schreef hello_goodbye het volgende:
Ja, het is zeker geen wereldschokkend album, maar ik vind 'm vooralsnog okay. Maar ja, ik ben een van de weinigen die Driving rain ook wel lollig vond, dus...Ik vond Chaos, naast echt heel mooi, iets TE rustig allemaal. Dan vind ik al het gerommel op deze cd toch wel erg lekker, hoor!
Bron: Billboard.comquote:Paul McCartney's new album, "Memory Almost Full," will be his first solo release available for download and streaming on PCs and mobile phones. (...) In addition, McCartney tells Billboard in an exclusive interview to be published today (May 11) that a deal to finally make the Beatles catalog available for sale online is "virtually settled."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |