Jari Kurri heeft meer gewonnen natuurlijk. Selänne persoonlijk meer gepresteerd (rookie record) geloof ik (bind me er niet op vast).quote:Op donderdag 7 juni 2007 08:40 schreef Leatherface het volgende:
[..]Net zo groot als dat Jari Kurri was?
Of toch nog net wat minder aanzien?
En de F1 en Rallycoureurs natuurlijk niet te vergeten.quote:Op donderdag 7 juni 2007 11:35 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Jari Kurri heeft meer gewonnen natuurlijk. Selänne persoonlijk meer gepresteerd (rookie record) geloof ik (bind me er niet op vast).
Sport is heel belangrijk in Finland, maakt niet uit wat, over misschien wel de beste skivlieger allertijden (Matti Nykanen) hebben ze zelfs een hele film gemaakt (die gast is echt cool (en dom)), Urho Kekkonen was een hoogspringer en die heeft het zelfs geschopt tot president![]()
Daarom denk ik dat ze aan status gelijk staan.
Selänne is 1 van de volkshelden
Ja klopt helemaal, zo zijn er veel meer... Als je hier een carriere in de politiek ambieert kun je het beste eerst topsporter wordenquote:Op donderdag 7 juni 2007 11:55 schreef Leatherface het volgende:
Er zijn trouwens wel meer Finse ex-topsporters / topsportsters die na hun sportieve loopbaan de politiek in zijn gegaan:
Oud-langlaufkampioene Marjo Matikainen-Kallström zat voorheen in het Europees Parlement en is nu lid van de Finse volksvertegenwoordiging.
Rare jongens, die Finnen.quote:Op donderdag 7 juni 2007 12:04 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Ja klopt helemaal, zo zijn er veel meer... Als je hier een carriere in de politiek ambieert kun je het beste eerst topsporter worden
Ze zijn ook best fanatiek. Laatst was er 1 of andere walk for health georganiseerd door mijn stagewerkgever. Dus ik kom daar aanzeilen in mijn Nederlandse kloffie (was iets van 3 km lopen oid, iig niet iets om wakker van te liggen). Stonden die lui daar allemaal klaar in trainingspak en loopschoenen flessen water mee enz... Alsof het de marathon was![]()
quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:51 schreef Saviola het volgende:
Ja..vandaar ook "playoff beards"Die categorie wint Niedermayer wel elke keer
Mja, ik zou het nog steeds niet maken in de NHL met of zonder illegale sticks dus wat dat betreft... Verder speelt hij al een tijdje aan de top, hij is inmiddels al aardig oud, dus ik kan me voorstellen dat hij terug gaat naar Finland of dat hij op zijn hoogtepuntquote:Op vrijdag 8 juni 2007 00:46 schreef EuropeSantana het volgende:
Ik wil jullie pret niet bederven, maar volgens mij zijn de feiten anders.
Vonden jullie Teemu Selanne nu echt zo goed in deze playoffs? Hoeveel goals heeft hij gescoord?
De Finnish Flash heeft dan misschien wel veel goals in het reguliere seizoen gemaakt, was dit door zijn scherpschutter kwaliteiten, of had dit misschien te maken met het feit dat hij het complete reguliere seizoen gespeeld heeft met ILLEGALE STICKS! Was dit ook al het geval in Selanne's vorige seizoenen, was is het record van Selanne waard?
Ik denk niet dat the Ducks Selanne terug gaan brengen voor het volgende seizoen, hij zal volgend jaar wel weer in de finse liga gaan spelen.
Met dank aan Wikiquote:De volledige Triple Gold Club:
1. Tomas Jonsson (1994)
2. Håkan Loob (1994)
3. Mats Näslund (1994)
4. Valeri Kamensky (1996)
5. Alexei Gusarov (1996)
6. Peter Forsberg (1996)
7. Vyacheslav Fetisov (1997)
8. Igor Larionov (1997)
9. Alexander Mogilny (2000)
10. Vladimir Malakhov (2000)
11. Joe Sakic (2002)
12. Brendan Shanahan (2002)
13. Rob Blake (2002)
14. Scott Niedermayer (2004)
15. Jaromir Jagr (2005)
16. Jiri Slegr (2005)
17. Nicklas Lidström (2006)
18. Fredrik Modin (2006)
19. Chris Pronger (2007)
Edit - bij nader inzien moet Gretzky ook 19 zijn geweest.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe oud was Gretz toen hij de Hart voor de eerste keer won?
5 maanden jonger.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 08:27 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Edit - bij nader inzien moet Gretzky ook 19 zijn geweest.
Thornton kan nooit meer krijgen dan pak ongeveer 8 miljoen dollar.quote:Op maandag 2 juli 2007 10:56 schreef WasQ het volgende:
Ik zat om 6 uur lokale tijd (12 uur 's middags daar) klaar voor de Free Agent Frenzy, maar het duurde bijna twee uur voordat de eerste UFA een contract tekende (althans, tot de bekendmaking). Een kort overzichtje van de grote signings (3 miljoen +) in sign-volgorde:
Joe Thornton (was geen UFA) - San Jose: 3 jaar - 21,6 miljoen (7,2)
Tom Poti - Washington: 4 jaar - 14 miljoen (3,5)
Mathieu Schneider - Anaheim: 2 jaar - 11,25 miljoen (5,5 - 5,75)
Daniel Briere - Philadelphia: 8 jaar - 52 miljoen (6,5) + No Movement Clause
Cory Sarich - Calgary: 5 jaar, 18 miljoen (3,6)
Brian Rafalski - Detroit: 5 jaar, 30 miljoen (6)
Jason Blake - Toronto: 5 jaar, 20 miljoen (4)
Scott Gomez - NY Rangers: 7 jaar, 51,5 miljoen (7,35)
Chris Drury - NY Rangers: 5 jaar, 35,25 miljoen (7,05)
Scott Hannan - Colorado: 4 jaar, 18 miljoen (4,5)
Ryan Smyth - Colorado: 5 jaar, 31,25 miljoen (6,25)
Paul Kariya - St Louis: 3 jaar, 18 miljoen (6)
Mijn team, Detroit, doet het goed, Schneider inwisselen tegen Rafalski is een grote vooruitgang. Andere teams doen het beter. San Jose die Thornton voor een prikkie weet vast te leggen (die gast kan op de markt 10 miljoen krijgen lijkt me), Colorado met een goede winger voor Sakic en een verdediger die ze hard nodig hebben.
Aan de andere kant vind ik 6 miljoen per jaar voor Kariya vrij veel, zijn de lange contracten van Gomez en Briere vrij duur (en bij Briere riskant vanwege de no movement clause) en snap ik niet wat Poti in dit rijtje doet.
Er zijn overigens nog veel meer spelers gesigned. Kijk daarvoor even in de link van Maradona.
Ik denk dat Thornton juist een van de weinigen is die het maximale zou kunnen vangen. Ik weet het eigenlijk wel zeker. Veel beter dan Joe komen ze niet.quote:Op maandag 2 juli 2007 15:49 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Thornton kan nooit meer krijgen dan pak ongeveer 8 miljoen dollar.
Zonder CBA zou hij 15 of zo kunnen krijgen
Max is 8 miljoen of zo,quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:53 schreef WasQ het volgende:
[..]
Ik denk dat Thornton juist een van de weinigen is die het maximale zou kunnen vangen. Ik weet het eigenlijk wel zeker. Veel beter dan Joe komen ze niet.
De max voor aankomend seizoen is 10,07 miljoen. Een vijfde van de cap (50,3).quote:
Als't ie z'n oude niveau haalt tenminste..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:05 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
4 miljoen voor Bert is niet teveel hoor
Is Selanne een UFA eigenlijk nu ?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:16 schreef WasQ het volgende:
Bert had ik ook wel willen behouden ja. Maar goed, de kans bestaat dat Bert en Schneider de vervangers zijn van Selanne en Niedermayer... Zou een downgrade zijn natuurlijk.
Als hij niet had getekend, was hij volgend seizoen UFA geweest.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hij is sowieso nog geen UFA
Wat vindt je van Kyle Calder Popo?
't Is een Blackhawk pick, kan nooit goed zijn.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat vindt je van Kyle Calder Popo?
Inderdaad. Bovendien weet je dat je, als je 10 miljoen vangt, maar 40 overlaat voor de rest van het team. Daar kan nu iets mee kwaliteit in worden gezet.quote:Op woensdag 4 juli 2007 05:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Maar nu heeft hij 3 jaar zekerheid. Ik kan Thornton best begrijpen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |