Jolige Alexxxxx had er net eventjes Fok Masturbatieclub van gemaakt, die malle Alexxxx tochquote:Op zaterdag 21 april 2007 22:29 schreef Snelwagen het volgende:
Kenker die TT is gewoon aangepast![]()
Hicham![]()
Heeft uiteindelijk 10 dagen op marktplaats gestaanquote:
Rietvaerder's oude signaturequote:Op zaterdag 21 april 2007 22:44 schreef worldpimber het volgende:
In dat fastbike filmpje"
We're going to Holland now, a land where you legally can smoke a joint while shagging a schoolgirl but you can end in prison without a trial for doing over a 120 miles an hour.![]()
quote:Op zaterdag 21 april 2007 22:54 schreef hicham het volgende:
[..]
Jolige Alexxxxx had er net eventjes Fok Masturbatieclub van gemaakt, die malle Alexxxx toch
ZX12R is niet zo p00blilluk als de 2006 ZX10R, makkelijker aan de grond te houden tijdens vlotte acceleratie (alhoewel dat voor jou wss een nadeel isquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:00 schreef worldpimber het volgende:
Maar wat is het verschil tussen de lijpe ZX-10 en ZX-12 dan? Die ZX-10 is echt fucking debiel, maar de ZX-12 is gewoon zwaar...Tis wel de bedoeling dat die ZX-12 die ZX-10 rechtdoor pwned
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
There's no substitute for cubic inches ofsowquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:00 schreef worldpimber het volgende:
Maar wat is het verschil tussen de lijpe ZX-10 en ZX-12 dan? Die ZX-10 is echt fucking debiel, maar de ZX-12 is gewoon zwaar...Tis wel de bedoeling dat die ZX-12 die ZX-10 rechtdoor pwned
![]()
quote:
De zx12 heeft toch een monoque frame? Is wel pornoquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:00 schreef worldpimber het volgende:
Maar wat is het verschil tussen de lijpe ZX-10 en ZX-12 dan? Die ZX-10 is echt fucking debiel, maar de ZX-12 is gewoon zwaar...Tis wel de bedoeling dat die ZX-12 die ZX-10 rechtdoor pwned
![]()
Leuk volk die zx12 rijdersquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:08 schreef hicham het volgende:
Waar een ZX-12R goed voor is...
Zie ondertitel + post![]()
Booooooooooooooh je hebt de op en na grote leider niet eens in je MSNquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:41 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Voeg me eens toe op msn, heb een vraagje![]()
![]()
Mejeh, het is nog makkelijker om een victoria's secret model je bed in te lullen dan pimbers msn te krijgen blijkbaarquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:42 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Booooooooooooooh je hebt de op en na grote leider niet eens in je MSN
En het erge is dat jij wel pimbers MSN wilt, en nog nooit een poging hebt gedaan om een victoria's secret model je bed in te lullenquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:47 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Mejeh, het is nog makkelijker om een victoria's secret model je bed in te lullen dan pimbers msn te krijgen blijkbaar
Mjeh, kom er niet zoveel tegen dagelijksquote:Op zaterdag 21 april 2007 23:49 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
En het erge is dat jij wel pimbers MSN wilt, en nog nooit een poging hebt gedaan om een victoria's secret model je bed in te lullen
WAT ZEG JE? VERSTA JE NIET MEER ZO GOED.quote:Op zondag 22 april 2007 00:28 schreef Rib-i het volgende:
@Alexxxxx
Ed WarbyNiet normaal wat hij en de andere gozers kunnen
Lang en blondquote:Op zondag 22 april 2007 00:29 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik ben jaloers op je Rib-iEd Warby is magistraal idd
Was de zus van de Epica drummer er ook?
Wat hij zegtquote:Op zondag 22 april 2007 00:29 schreef BazzieK het volgende:
[..]
WAT ZEG JE? VERSTA JE NIET MEER ZO GOED.![]()
Simone Simonsquote:Op zondag 22 april 2007 00:34 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Lang en blondEr waren meerdere Epica drummers, ze zitten midden in een drummer-wissel denk ik
Koen Herfst is de huidige drummer en van Weesenbeek de vorige en en en ....zie volgende post![]()
[..]
Wat hij zegt
En vergeet niet te vermelden dat het je is gelukt 2 15 jarige meisjes te versieren en e-mail adressen hebt gescoordquote:Op zondag 22 april 2007 00:36 schreef Rib-i het volgende:
Ik heb met oordoppen in geluisterdTekst kon ik dus niet helemaal verstaan en de uitleg over Epica niet helemaal kunnen volgen. Morgen maar eens naar de opnames kijken
Neeman, de ene was al bijna 17quote:Op zondag 22 april 2007 00:37 schreef BazzieK het volgende:
[..]
En vergeet niet te vermelden dat het je is gelukt 2 15 jarige meisjes te versieren en e-mail adressen hebt gescoord![]()
Damn, bijna 17, had dat dan gezegd, dan had ik ze met goed geweten kunnen misbruiken achter de partytentquote:Op zondag 22 april 2007 00:45 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Neeman, de ene was al bijna 17![]()
Ik vind gewoon, als je uut Grun komt dat je extra aandacht moet krijgen. In plaats dat je ze complimenteerde liet je horen dat je artikel 5 uit je hoofd kent............
Gedurende de hele dag was er bijna niemand die ze durfde te benaderenquote:Op zondag 22 april 2007 00:48 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Damn, bijna 17, had dat dan gezegd, dan had ik ze met goed geweten kunnen misbruiken achter de partytent
Ken trouwens alleen artikel 310 van strafrecht en artikel 2 van de politiewet uit mijn hoofd. [/saaielul]
quote:Op zondag 22 april 2007 00:58 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Gedurende de hele dag was er bijna niemand die ze durfde te benaderenOp een gegeven moment begin ik tegen ze te kletsen en haal er die ene gast met de Cadilac bij met de bedoeling dat hij ze een beetje vermaakt is het enige wat hij zegt.: De Efteling is hier echt dichtbij
![]()
En de dames:
Triest dat de skills verloren zijn gegaan
Erger kan je het ook niet maken hequote:Op zondag 22 april 2007 01:08 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Heb ik niet verzonnen. Ik naaide ertussenuit toen hij dat zei, Ik schaamde me kapot
Het is echt een goeie gast, maar soms........quote:Op zondag 22 april 2007 01:12 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Erger kan je het ook niet maken heDe efteling is hier echt dicht bij [afbeelding]
quote:Op zondag 22 april 2007 01:22 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Het is echt een goeie gast, maar soms........![]()
Ik ga pitten![]()
Wattevakquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik de lijst krijgen waarvan ik dingen kan aan en uitschakelen waarbij je de pc opstart de dingen opstart waarvan jij dat niet wilt.??
Snappie?
Sowieso schrijf je zo.
Art. 5.quote:Op zondag 22 april 2007 00:45 schreef Rib-i het volgende:
[..]
Neeman, de ene was al bijna 17![]()
Ik vind gewoon, als je uut Grun komt dat je extra aandacht moet krijgen. In plaats dat je ze complimenteerde liet je horen dat je artikel 5 uit je hoofd kent............
quote:Op zondag 22 april 2007 00:48 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Damn, bijna 17, had dat dan gezegd, dan had ik ze met goed geweten kunnen misbruiken achter de partytent
Ken trouwens alleen artikel 310 van strafrecht en artikel 2 van de politiewet uit mijn hoofd. [/saaielul]
quote:Op vrijdag 20 april 2007 02:50 schreef Googolplexian het volgende:
Dan wel een motor en geen brommert met 400 cc
Bij een medisch bedrijf!quote:Op zondag 22 april 2007 09:51 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Succes! Wat ga je doen en bij welk bedrijf?
Later bijlezen.quote:Circuitdag zondag 29 april
Voor de snelle rijders onder ons, er zijn nog 15 plaatsen in de blauwe groep (ervaren rijders) en nog 18 plaatsen in de rode groep (experts) beschikbaar.
Klik hier om je in te schrijven of stuur een mailtje naar sander@motorxtra.nl met je gegevens dan verzorgen wij je inschrijving.
De prijs voor een hele dag rijden op het fantastische circuit van Zandvoort is slechts ¤ 125!
Dat zegt toch nog niks!quote:
quote:Op zondag 22 april 2007 08:43 schreef -XX- het volgende:
[..]
VRAAGJE:Geen idee wat er in je spoiler staat, want ik weet niet of het een naamgebonden spoiler is dus ik wil niemand's privacy schenden, maar ik weet wel het antwoord op je vraagSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik de lijst krijgen waarvan ik dingen kan aan en uitschakelen waarbij je de pc opstart de dingen opstart waarvan jij dat niet wilt.??
Snappie?
![]()
Start > Programs > Startup of Start > Programma's > Opstarten, als je het daar niet kunt vinden Windowstoets + R drukken en msconfig intypen + enter. Kijken bij tabblad services en startup![]()
10 is voor snel, klein, wendbaar en toerenjanken. 12 voor kracht, stoer, power, en macht... vind ikquote:Op zondag 22 april 2007 10:10 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
is ook jonger12 doet nogal probbig aan
doet me aan een dikke 7 denken
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |