Minister Vogelaar wil debat over islamquote:Minister Vogelaar wil debat over islam
Gepost door Rob (R@b) - Bron: Het Parool
Gepubliceerd: zaterdag 21 april 2007 @ 16:17
[Ella Vogelaar ] PvdA-minister Ella Vogelaar van Wonen, Wijken en Integratie wil dat er in Nederland een debat op gang komt over de positie van de islam in onze samenleving. Ze hoopt dat op die wijze Geert Wilders de wind uit de zeilen kan worden genomen. De bewindsvrouw zei dat gisteren op een PvdA-bijeenkomst in Amsterdam.
Volgens Volgelaar bestaat er nog altijd ''een taboe'' over de positie van de islam in de samenleving. ''Ik denk dat we daar onvoldoende antwoord op hebben. Wilders bespeelt feilloos de angst van mensen voor de islam. Die kans hebben wij hem gegeven omdat we tot op heden om dat debat heen lopen. Ik heb me heilig voorgenomen om het over de positie van de islam te hebben.'' Vogelaar benadrukte al vast wel dat in een land met één miljoen islamieten, ruimte moet zijn voor de islam
De minister zegt op de gedachte voor een islamdebat te zijn gekomen vanwege de door Wilders geïnitieerde discussie over het boerkaverbod en de dubbele nationaliteit. ''Dat zijn maar symbolen, daar gaat het in feite helemaal niet over. Het gaat om de angst van mensen voor de islam.''
Oef! M toch!quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:51 schreef Monidique het volgende:
O jee, Ella "rode lap op een extreem-rechtse stier" Vogelaar zegt weer iets. Nu wil ze over dingen in de samenleving gaan praten, de loeder! En ruimte geven... aan mensen... aan Nederlanders! Nu zeg ik je, als dit geen koren op de molen is voor messias Wilders, dan weet ik het echt niet meer. En ik weet al zo weinig. Zo, zo erg weinig.
Ik begrijp, PJORourke, dat jij er gewoon liever niet over praat en al helemaal geen ruimte wil geven aan die nare mohammedanen. Beter dat ze weggaan, goedschiks dan wel kwaadschiks.
We kunnen ook nog vrijblijvend en geregisseerd babbelen over vrije seks, homohuwelijk, abortus, euthanasie, videoclips met blingbling, allemaal dingen waar randgroeperingen tegen zijn...quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:53 schreef MrX1982 het volgende:
Hopelijk pleit ze ook voor een debat over kapitalisme. Dat baart de achterban van de SP immers nogal wat zorgen anders zou die partij niet zo groot zijn.
We polderen lekker verder.
Het dient natuurlijk volledig geregisseerd te worden, dat zie je al in het stukje. Anders krijg je weer meningen waar je als rechtgeaarde communist niks van moet hebben... Stel je voor, dat er kritiek komt op moslims! Dat is toch puur racisme? Dat hebben we niet met elkaar afgesproken in dit land!quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:56 schreef MrX1982 het volgende:
Maar even alle gekheid op een al dan niet islamitisch stokje.
Hoe moet zo'n debat gevoerd worden? Net zoals dat maatschappelijke debat over de EU of Europese grondwet?
Ik zou weleens willen weten hoe de minister denkt invulling te kunnen geven aan dit idee.
Het is een debat met een zekere uitkomst. Het woord debat is dan ook een tamelijk rare keuze. Maar de politiek strooit nogal al graag met termen die lekker bekken maar feitelijk inhoudsloos zijn. De mooiste is toch nog steeds investerenquote:Op zaterdag 21 april 2007 18:00 schreef PJORourke het volgende:
Het dient natuurlijk volledig geregisseerd te worden, dat zie je al in het stukje. Anders krijg je weer meningen waar je als rechtgeaarde communist niks van moet hebben... Stel je voor, dat er kritiek komt op moslims! Dat is toch puur racisme? Dat hebben we niet met elkaar afgesproken in dit land!
Nee kut-communiste. Het gaat erom dat mensen geen zin hebben in de islam en om 4 eeuwen terug in de tijd te gaan.quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:45 schreef PJORourke het volgende:
Het gaat om de angst van mensen voor de islam.''
Het...quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:51 schreef Monidique het volgende:
de loeder!
Grappig he, hou linkse politici allochtone woede altijd veranderen in angst.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Nee kut-communiste. Het gaat erom dat mensen geen zin hebben in de islam en om 4 eeuwen terug in de tijd te gaan.
Dat is heel wat anders als 'angst'.
Standaard riedeltje om de tegenpartij tot sukkels te degraderen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:16 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Grappig he, hou linkse politici allochtone woede altijd veranderen in angst.
In de Kruidenbuurt is er ruimte genoeg ja.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:35 schreef Autodidact het volgende:
Vogelaar benadrukte al vast wel dat in een land met één miljoen islamieten, ruimte moet zijn voor de islam
[afbeelding]
Ruimte op Barabant veur alle Arabieuh.
Ach. Van de week was op TV dat groeisteden als Zoetermeer en Almere de toekomstige probleemsteden zijn. De middelclass wil er niet meer wonen en de boel verpaupert. Wat de oorzaak daar van is: ook daar komt steeds meer Murk-tuig de boel verneuken. Iets wat ik met eigen ogen zie gebeuren in Zoetermeer.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:35 schreef Autodidact het volgende:
Vogelaar benadrukte al vast wel dat in een land met één miljoen islamieten, ruimte moet zijn voor de islam
[afbeelding]
Ruimte op Barabant veur alle Arabieuh.
Maar we moeten wel ruimte maken voor de islam! Voor mijn gevoel doen we dat al veel te veel...quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:56 schreef Gabry het volgende:
Ik ben benieuwd waar ze dan over wilt debatteren.
"Over de positie van de islam in de samenleving" zegt me helemaal niks.
Waar was dat ook alweer, Almelo toch? Pieter Vennema die onthoofd was omdat hij zei dat Mohammad geen baardgroei had? Zoiets?quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:22 schreef PJORourke het volgende:
Ella wil het vast niet hebben over onthoofdingen door kinderen... dat is natuurlijk stigmatiserend en generaliserend.
Ga toch weg kerel, men wil er niet wonen omdat er geen reet te doen is.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:45 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Wat de oorzaak daar van is: ook daar komt steeds meer Murk-tuig de boel verneuken.
Arme M heeft natuurlijk geen boksbal om z'n frustraties op af te reageren...quote:Op zaterdag 21 april 2007 19:23 schreef Monidique het volgende:
Waar was dat ook alweer, Almelo toch? Pieter Vennema die onthoofd was omdat hij zei dat Mohammad geen baardgroei had? Zoiets?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |