Nou, ik heb expres al gesolliciteerd voor het rijkstraineeprogramma dat ingaat op 3 september zodat ik wat externe druk heb om dan écht klaar te zijn. Maar goed, op dit moment produceer ik weinig en heb ik het gevoel dat alles wat ik schrijf onzin is die bovendien door iemand op de basisschool geschreven zou kunnen zijn. Gelukkig heb ik morgen weer een gesprek met m'n begeleider, misschien kan die me de Gouden Tip geven.quote:Op maandag 23 april 2007 09:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Oooh. Dan hoeft noch IR noch Gellius voorlopig te wanhopen.
Qui!quote:Op maandag 23 april 2007 09:03 schreef Z het volgende:
Hé loewieskatorze, dragen al die uitgezonden (mannelijke) nederlanders met opzet een baard?
Dit én vorig jaar.quote:Op maandag 23 april 2007 09:12 schreef Lienekien het volgende:
En moest je je voor dit jaar dan weer inschrijven om te kunnen afstuderen?
'n Eigen beheertje, Z. Het blijft verbijsterend dat ze nergens onder contract kunnen komen.quote:Op maandag 23 april 2007 09:37 schreef Z het volgende:
Heeft Pilotwave een nieuwe plaat uit Gellius?
Goed bezig!!!quote:Op maandag 23 april 2007 09:02 schreef Frollo het volgende:
O ja, de scriptie is af.
Straks printen, inbinden en dan kachel ik maar eens naar de uni.
Het zou me niks verbazen als je daar zelfs met bluetooth terecht kan.quote:Op maandag 23 april 2007 09:03 schreef Frollo het volgende:
O ja, ik ben al jááren niet meer in de copyshop geweest. Ze doen daar toch wel aan usb-sticks?
quote:Op maandag 23 april 2007 10:31 schreef Lienekien het volgende:
Hé wyccie, wat ga jij nou doen? Ook afstuderen?
Het is vaak niet zo zeer de vraag 'wat te doen' maar meer dat je überhaupt iets moet gaan doen. Het zoeken naar het idelale onderwerp is onzin, als je het niet weet maakt het volgens mij niet zo veel uit wat je doet. Het feit dat je het niet weet komt waarschijnlijk voort uit een brede interesse. Ik ben bijvoorbeeld lang op zoek geweest naar de ideale baan, maar die bestaat gewoon niet. Ik vind van alles leuk en dus het werk wat ik nu doe ook.quote:Op maandag 23 april 2007 10:40 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Als ik nou eens wist wat ik wil of kan doen zou ik nu niet het gevoel hebben dat ik in een zwart gat zit. En zo'n gat is best donker als je maandenlang alleen maar zon hebt gezien.
Lien, zeg jij maar wat ik moet doen.![]()
Nog. Weer. Bijbaan. Maar om nou te blijven hangen tot mijn zestigste.... Ach ja, waarom ook nietquote:Op maandag 23 april 2007 10:51 schreef Gellius het volgende:
Eerst maar eens een baan, zou ik denken. Of heb je die nog. Al. Weer.
Ik ben 'nou al klaar'. (God, ik voel me prehistorisch als ik me weer op de uni zou vertonen, maar ik zit er wel aan te denken om met een nieuwe studie te beginnen.)quote:Op maandag 23 april 2007 10:51 schreef Lienekien het volgende:
Ja, ik ben even kwijt of wyccie nou al klaar was met de studie.
Het klopt wat je zegt. Maar het maakt de keus niet makkelijker.quote:Op maandag 23 april 2007 10:52 schreef Z het volgende:
Het is vaak niet zo zeer de vraag 'wat te doen' maar meer dat je überhaupt iets moet gaan doen. Het zoeken naar het idelale onderwerp is onzin, als je het niet weet maakt het volgens mij niet zo veel uit wat je doet. Het feit dat je het niet weet komt waarschijnlijk voort uit een brede interesse. Ik ben bijvoorbeeld lang op zoek geweest naar de ideale baan, maar die bestaat gewoon niet. Ik vind van alles leuk en dus het werk wat ik nu doe ook.
Nou, ik heb het vluchtig overgekéken en dat was al voldoende om meerdere!!! knotsen!!! van fouten te zien, inclusief een lettergroottewijziging vanaf pagina 84, dus het lijkt me beter om de bliksemse boel maar gewoon in te leveren zonder er verder naar te kijken.quote:Op maandag 23 april 2007 10:22 schreef Gellius het volgende:
Spannend, Frollo! Zou je het niet voor de zekerheid nog één keer overlezen?
Wat, de ISSS in Den Haag? Jongen, daar wil je nog niet dood gevonden worden!quote:Op maandag 23 april 2007 10:57 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Wat zal ik gaan doen? International school for human social sciences (. ) (oid) en de nieuwe Caesar worden, of De Kunstacademie (
. ) en wereldberoemd worden... Hmm. Als ik die internationale studie doe, en groots leider ben, mag ik vast geen rare tekeningetjes maken... :/.
In je vrije tijd iets met je handen doen kan toch, als hobby? Lekker kleien, pottenbakken of beeldhouwen.quote:Op maandag 23 april 2007 11:13 schreef Z het volgende:
Ik wilde banketbakker worden of binnenvaartschipper (waar dat vandaan kwam weet ik niet). Ik zou nog wel eens een ambacht willen uitoefenen, iets met m'n handen doen dus.
Ik heb al sloten hobby's gehad. Ik ga denk wel een keer een cursus meubelmaken oid doen.quote:Op maandag 23 april 2007 11:19 schreef wyccie het volgende:
[..]
In je vrije tijd iets met je handen doen kan toch, als hobby? Lekker kleien, pottenbakken of beeldhouwen.
Lijtk me heerlijk! Ben zelf ook telkens op zoek naar een hobby waar ik goed in kan worden![]()
quote:Op maandag 23 april 2007 11:33 schreef Gellius het volgende:
Dat heeft mij ook altijd wel aangesproken. Meubels maken of boekbinden. 'n Ambacht.
Boekbinden is érg leuk. Mijn oma heeft een gigantisch lomp boekbindapparaat in de kelder staan. Zo'n ambacht is inderdaad leuk. Leuker dan beeldhouwen of schilderen, want daarvoor moet je ook enigszins talent hebben.quote:Op maandag 23 april 2007 11:33 schreef Gellius het volgende:
Dat heeft mij ook altijd wel aangesproken. Meubels maken of boekbinden. 'n Ambacht.
quote:Op maandag 23 april 2007 11:37 schreef Thisbe het volgende:
Leuker dan beeldhouwen of schilderen, want daarvoor moet je ook enigszins talent hebben.
Gelukkig trappen de meeste mensen daar niet in wyccie! Ik ben helaas niet in staat iets kunstzinnigs te produceren, daarom ben ik maar kunstliefhebber en koper geworden.quote:Op maandag 23 april 2007 11:39 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Maar het is toch juist leuk dat je door middel van een hobby ontdekt dat jer ergens talent voor hebt? En trouwens, bij schilderen of beeldhouwen kan je bij gebrek aan talent je werken nog altijd Kunst noemen.
Ik begrijp hieruit dat je van mening bent dat er voor bepaalde ambachten een leeftijdscategorie bestaat? Wat een interessant wereldbeeld. Hoe zit het met ambachtelijke bakkers? Schoenmakers? Touwslagers? Ik zoek iets voor dertigersquote:Op maandag 23 april 2007 11:36 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Ik vind jou altijd een beetje een pyl. Maar jij bent nog helemaal niet zo oud. Niet dat hij zo erg oud is. (Voor het geval hij dit leest)
Hèb ik gedaan. Best leuk, maar mijn zusje was er beter in. En dan hou ik er mee op. Zo zit 't.quote:Op maandag 23 april 2007 11:36 schreef JAM het volgende:
Kalligrafie, wat dacht je daarvan?
Nee, ik vind dat oude(re) mannen bij oude ambachten horen. Niet per categorie.quote:Op maandag 23 april 2007 11:52 schreef Gellius het volgende:
Ik begrijp hieruit dat je van mening bent dat er voor bepaalde ambachten een leeftijdscategorie bestaat? Wat een interessant wereldbeeld. Hoe zit het met ambachtelijke bakkers? Schoenmakers? Touwslagers? Ik zoek iets voor dertigers.
quote:Op maandag 23 april 2007 12:21 schreef Lienekien het volgende:
Bah, ik moet voor controle naar het ziekenhuis en nou ben ik zenuwachtig.
Ik vind dat een beetje raar. Ik drink (eigenlijk) nooit (meer) en om dan begin van de middag een fles open te trekken...quote:
Succes.quote:Op maandag 23 april 2007 12:21 schreef Lienekien het volgende:
Bah, ik moet voor controle naar het ziekenhuis en nou ben ik zenuwachtig.
Geen schildklier, allememachies Adriaan, dat lijkt me geen pretje.quote:Op maandag 23 april 2007 12:51 schreef Lienekien het volgende:
Endocrinoloog, omdat ik geen schildklier meer heb. Ben dit keer vooral benieuwd naar mijn bloeddruk. Verder bespreken we mijn 'medicatie'.
Ach, zo weet je net dat je d'r eentje hebt, en zo is 'ie eruit!quote:Op maandag 23 april 2007 12:55 schreef Frollo het volgende:
[..]
Geen schildklier, allememachies Adriaan, dat lijkt me geen pretje.
Dat is toch dat ding dat zo guitig op een vlinderstrikje lijkt?quote:Op maandag 23 april 2007 12:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ach, zo weet je net dat je d'r eentje hebt, en zo is 'ie eruit!![]()
quote:Op maandag 23 april 2007 13:04 schreef Frollo het volgende:
[..]
Dat is toch dat ding dat zo guitig op een vlinderstrikje lijkt?
Ach, ik ben een vlinderstrikje armer maar een permanente 'glimlach' rijker. (Ja, echt. Zo noemde de chirurg het: 'je krijgt een glimlachje'.)quote:Op maandag 23 april 2007 13:09 schreef Frollo het volgende:
Precies!
Nu alleen nog wat stippeltjes d'r op en je kan zo doorgaan voor een professor uit een jaren 50-film.
Doet me denken aan dat spookverhaal.quote:Op maandag 23 april 2007 13:11 schreef Lienekien het volgende:
Ach, ik ben een vlinderstrikje armer maar een permanente 'glimlach' rijker. (Ja, echt. Zo noemde de chirurg het: 'je krijgt een glimlachje'.)
Nee.quote:
Hij verwijst terug naar de huisarts voor controle.quote:Op maandag 23 april 2007 15:18 schreef Frollo het volgende:
Damn.
En vervolgens dook doc zijn dossiers in en mocht je weer gaan?
quote:Om te bepalen of u hypertensie heeft, moet de bloeddruk absoluut in rust gemeten worden waarbij u zowel lichamelijk als geestelijk ontspannen moet zijn. Zorg er daarom voor dat u, als u naar de dokter gaat voor een bloeddrukcontrole, ruim op tijd bent en niet op het allerlaatste moment hijgend binnen komt hollen.
Je begint het leuk te vinden, hè, burgerlijke voetbalhooligan.quote:Op maandag 23 april 2007 17:02 schreef JAM het volgende:
Jesus, wat heb ik hard gewerkt vandaag. Het is na vijf uur en ik zit nog steeds op kantoor zeg. (!)
Ik heb ook geen kuierronde ondernomen vandaag, beste Claudia.quote:Op maandag 23 april 2007 16:41 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb je weer gemist, Gellius. Ik word er ook een beetje moe van om naar je uit te kijken, want het hardlopen gaat me veel beter af als ik geconcentreerd voor me uit staar.
Zaterdag mag ik voor de psychologische test, dus als ik die verneuk ben ik m'n deadline kwijt en is het helemaal niet erg dat ik achterloop.quote:Op maandag 23 april 2007 11:23 schreef Thisbe het volgende:
En dan dacht ik, dat ik er lang mee bezig was geweest met mijn 1 jaar en 3 maanden.
Het valt dus allemaal mee IR, je hebt nog een paar jaar.
Ik was vrijdag in een gezelschap waar ongeveer iedereen opeens meegedaan bleek te hebben.quote:Op maandag 23 april 2007 17:55 schreef Gellius het volgende:
De teerbeminde heeft ook meegedaan aan die rijkstraineeshiprondes. Ze was er slecht over te spreken.
Nee, de ISHSS aan de UvA.quote:Op maandag 23 april 2007 11:15 schreef JAM het volgende:
[..]
Wat, de ISSS in Den Haag? Jongen, daar wil je nog niet dood gevonden worden!.
Precies, je bent gewoon slecht opgevoed.quote:Op maandag 23 april 2007 18:27 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Volgens die dingen was ik schizofreen, chronisch depressies en whatnot. Unsinn.
DOE HET NIET, POPE. Ik heb er vorig semester een vak gevolgd en ik ben ontzettend tolerant, maar geloof me, als je de hele tijd tussen die zeikerige amerikaanse meisjes met hun zeikerige stemmen en hun 'I was like' gezeik moet zitten word je binnen tien minuten TOTAAL GEK.quote:
Nou, het is niet dat type psychologische test. Tenminste, dat mag ik hopen.quote:Op maandag 23 april 2007 18:27 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Volgens die dingen was ik schizofreen, chronisch depressies en whatnot. Unsinn.
Volslagen onzin, idd.quote:Op maandag 23 april 2007 18:27 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Volgens die dingen was ik schizofreen, chronisch depressies en whatnot. Unsinn.
Volgens mij verdienen politicologen helemaal niet zoveel. Welk bedrijf wil nu een politicoloog hebben?quote:Op maandag 23 april 2007 18:47 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nou, LXIV, geld lijkt me erg aangenaam, maar ik behoor niet tot die grote groep mensen waarbij dat de kern van het bestaan is. Als ik mijn wederhelft hoor vertellen hoe veel ze later wel niet gaat verdienen of mijn vader aan de lijn heb die me voorspiegelt hoe royaal de salarissen van politicologen wel niet gaan worden word ik altijd een beetje moe. Ik wil gewoon rust. En Leffe.
Die rust kan ik veel beter vinden als m'n scriptie af is en ik geen voorzitter van m'n studentenvereniging meer ben. En die Leffe kan ik zonder topsalaris ook wel kopen.
Idd. Gevoelsmatig heb ik nog nooit een dag hoeven te werken.quote:Op maandag 23 april 2007 18:53 schreef Gellius het volgende:
Je kan altijd nog het leger in, IR.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |