Zelfs de titel was al lastig?quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:07 schreef Copycat het volgende:
De ontdekking van de wereld van Mulisch.
LOLquote:
Die laat ik dan nog maar even onderop mijn 'to read' stapeltje liggen.quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:23 schreef Radonir het volgende:
Ik ben tot halverwege Moby Dick gekomen en heb het toen gefrustreerd in een hoek geflikkerd.
Die dus, en ook de Slinger van Foucault van Eco. Dat boek zit zo vol 'weetjes' en referenties naar andere kennis, dat ik de draad van het verhaal steeds kwijt raak. Dat is ook een makke van de heer Mulisch trouwens.quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:07 schreef Copycat het volgende:
De ontdekking van de hemel van Mulisch. Na een kleine 100 pagina's weggelegd. Kwam er niet doorheen.
Heb ik tien jaar geleden ook na vier bladzijdes weggelegd, maar vorige week nog maar eens geprobeerd en toen kreeg ik 'm wel uit! Leuk boek, vind ik nu.quote:Op vrijdag 20 april 2007 15:02 schreef Biancavia het volgende:
Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan - Couperus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |