WBquote:Op dinsdag 24 april 2007 22:55 schreef One_conundrum het volgende:
en 2 wereldklasse spitsen. 4 zelfs. Kopen?
jeugdpotje met 4-1 gewonnenquote:
Dus als jij met je jeugd tegen het laagste team in NL zou spelen, zou je winnen?quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:05 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
jeugdpotje met 4-1 gewonnen
Eindelijk eens wat sterren in m'n team(1x 4* en 3x2,5*)
Zijn kleine jongens-sterren. Delen door +/- 2.5 voor echte sterren.quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:06 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Dus als jij met je jeugd tegen het laagste team in NL zou spelen, zou je winnen?
quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:03 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
WB
ik weet niet wat voor div je speelt?
normaalgesproken met 5-3-2 zou ik met 2 hele sterke inner mids spelen en een winger op offensive. en met je middenvelders kun je, afhankelijk van hun passen/verdedigen en de tegenstander, aanvallend of verdedigend zetten.
verder ook 2 sterke aanvallers, die iig door de verdediging van je tegenstander komen. want je kunt nog zo'n sterke verdediging hebben en nog zo'n leuke counterratings, maar als je niet kunt scoren ben je nergens.
maar ik speel al een tijd geen 5-3-2 meer... misschien kunnen de tegenwoordige profs in 532 counter hier hun licht over laten schijnen (yankee/lennox)
Waarom passen kopen en soms trainen?quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:13 schreef Lennox het volgende:
[..]
![]()
Weet waar je aan begint met de counter. Maar een overwinning op een PM trainer is altijd mierzoet![]()
Omdat je in divisie 6 speelt zal je wel 2 normale middenvelders op moeten stellen. Wereldklasse/Bovennatuurlijk ofzo. Goede winger (speel zelf met Wereldklasse wing en redelijk passen. Specialiteit is altijd mooi natuurlijk) en 2 kanjers van spitsen (Bovennatuurlijk?)
Je verdediging heb je met 5 man + keeper meestal wel goed onder controle. Natuurlijk je trainees met passen inkopen. Ga zelf altijd van redelijk passen uit en geef ze in tussenseizoen een week passen training. Soms heb je dan leuke stijgers.
Enige nadeel? Loonkosten vind ik behoorlijk hoog. Vooral omdat die 5 in je B-team op een gegeven moment ook salaris gaan vreten. Je kan er voor kiezen om daar mee te skilltraden ofzo, maar zelf schuif ik ze na 2 seizoenen liever door naar het A-team.
Counter![]()
Passen en verdedigen dragen bij aan de counterrating.quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:15 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Waarom passen kopen en soms trainen?
Jij hebt et ook gekanteld naar links, zie ik wel. Rechtsachter verdedigen en linksachter aanvallend.quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:25 schreef Yankee_One het volgende:
Als je counter wil spelen is een sterke verdeding heel belangrijk, maar dit moet je natuurlijk trainen omdat de meesten geen geld hebben om direct een stel briljante jonkies mét passen te kopen. Een goeie keeper is wel prettig in de hogere divisies (VII/VI en hoger) om je verdedigingsratings een beetje te boosten.
Verdedigen trainen is 532. 541 werkt niet omdat je centrale aanval dan niet sterk genoeg kan zijn. Middenvelders zijn dus van ondergeschikt belang. Maar dat is mijn mening.
Een sterke vleugelaanval vind ik heel belangrijk. Ik speel vaak met een aanvallende wingback om die rating nog wat omhoog te krikken, maar als de tegenstander een sterke vleugelaanval heeft doe ik dat meestal weer niet.
Je spitsen zijn zoals genoemd van levensbelang. Je hoeft op ratings niet per sé door de verdedigingsratings van je tegenstander te komen, maar hoe hoger hoe beter natuurlijk.
Om af te sluiten, een spelhervatter is een hele leuke extra in je team. Counters willen nog wel eens uitlopen in een vrij trap en dan is het prettig als je iemand hebt om die af te maken. Natuurlijk krijg je ook via niet-counters vrij trappen. Ik denk dat mijn spelhervattier (reusachtig Sp) ongeveer 1 goal maakt per 1-2 wedstrijden. De moeite waar dus.
Succes![]()
Kwam ik net achter jaquote:Op dinsdag 24 april 2007 23:27 schreef Lennox het volgende:
Mijn team staat in mijn signature. Die van Yankee ook.
Dat van die spelhervatter was ik vergeten en daar maakt hij een belangrijk punt. Daarom zweer ik ook bij specialiteiten erbij. Helaas is mn Goddelijk SP hoer nog in de lappenmand, maar wat Yankee zegt klopt. Vaak vrije trappen / SE's.
Die laatste wedstrijd speelde ik tegen een wing-trainer. Dat zijn de grootste hufters om tegen te spelenquote:Op dinsdag 24 april 2007 23:34 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Kwam ik net achter ja
Jij maakt het helemaal gewikkeld achterin. Helpt dat nou?
En mn beste winger is formi, maar dan doen we even een winger kopen met een hoge SH rating erbij
RECLAMEquote:Vilim Velović (113748264)
20 jaar, goed in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die kalm en oprecht is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een matig leider.
Nationaliteit: Hrvatska
Total Skill Index (TSI): 15 630
Loon: 6 336 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: K.F.C. Minnertsga
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: waardeloos Passen: goed
Vleugelspel: zwak Verdedigen: zwak
Scoren: briljant Spelhervatting: zwak
ik heb mijn mids met matig en redelijk passen gekocht om de aanval een beetje te boosten, vandaar dat ze altijd op aanvallend staanquote:Op dinsdag 24 april 2007 23:31 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Jij hebt et ook gekanteld naar links, zie ik wel. Rechtsachter verdedigen en linksachter aanvallend.
En je beide inner mid's naar voren?
quote:Tommy Bob Murphy (11165100)
36 jaar, zwak in vorm, gezond
Een gemeen persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft formidabel ervaring en is een slecht leider.
Specialiteit: Krachtig
Nationaliteit: USA
Total Skill Index (TSI): 70
Loon: 600 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: K.F.C. Minnertsga
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: formidabel Keepen: niet-bestaand
Positiespel: redelijk Passen: matig
Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
Doelpunten in carrière: 43
Hattricks in carrière: 0
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 0
quote:De speler heeft 1449 dagen bij jouw club gespeeld en jij zou 93% van zijn transferbedrag in handen krijgen.
07-05-2003 Sanfrecce K.F.C. Minnertsg 260 000 ¤ 1 280
Exactly my thought... btw ik zit met ongeveer hetzelfde middenveld + betere aanval en betere def op een totaal van 180k...quote:Op woensdag 25 april 2007 11:45 schreef Grumpey het volgende:
dat middenveld is op zijn minst al 180k.
Ik zou zeggen: koop eens wat ouder in.
Maar jouw spelers worden wel steeds minder waard omdat ze dalen in stats.. hoe vang je dat op?quote:Op woensdag 25 april 2007 12:02 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
Exactly my thought... btw ik zit met ongeveer hetzelfde middenveld + betere aanval en betere def op een totaal van 180k...
Door de veel lagere loonlasten, sterker nog als dit niet het geval geweest zou zijn was ik al failliet geweest. Bovendien heb ik deze spelers gekocht met mythisch stats, ze zijn nu allemaal 1 gedaald in 3 seizoenen (ze vliegen er ook binnenkort uit). Lekker boeiend, ze gaan nog min 800k opleveren als je daar de normale markdaling vanaf trekt blijft er niet eens zoveel over... Bovendien is het op dit moment financieel aantrekkelijker om er een goed draaiend team op na te houden dan je druk te maken over de waardevermindering van je spelers...quote:Op woensdag 25 april 2007 12:08 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Maar jouw spelers worden wel steeds minder waard omdat ze dalen in stats.. hoe vang je dat op?
Het middenveld is samen 130k aan salaris.quote:Op woensdag 25 april 2007 11:45 schreef Grumpey het volgende:
dat middenveld is op zijn minst al 180k.
JDquote:Op woensdag 25 april 2007 09:41 schreef -J-D- het volgende:
Zo, even pimpen met mijn team
Ik heb wat spitsen verkocht zodat ik kon investeren in mijn keeper en middenveld.
Mijn 3 spitsen zijn trainees, en ik heb er natuurlijk nog 3 achter de hand.
Met name over mijn keeper en middenveld ben ik tevreden, maar mijn verdediging mag nog een keer vervangen worden.
Spitsen worden vanzelf beter dankzij hun training.
Nu nog even sparen om het stadion uit te breiden en m'n coach te vervangen en ik ben tevree
quote:
Ik hoop straks nog 1,5 mil over te hebben voor een winger met SHquote:Op woensdag 25 april 2007 15:48 schreef Verbal_Kint het volgende:
conundrum: nogmaals benadrukken dat yankee een goed punt maakt met een spelhervatter in je team, die is bijzonder handig, zou bijna willen zeggen onmisbaar, in een goed counter team.
Die keeper is die keep waar we het gister over hadden dusquote:Op woensdag 25 april 2007 15:48 schreef Verbal_Kint het volgende:
lekker teampje JD, ik zou voorlopig weinig aan je def doen (tenzij die bejaarde geblesseerd raakt). met die keeper is je def prima in orde.
Jep een beetje geld achter de hand voor rampspoed is altijd handig... Ik heb ook niet mijn complete team vol met oudjes, alleen mijn middenveld, doodsimpel omdat dat de belangrijkste rating is. Bovendien is het in de IV (ben ik net aangeland) moeilijk meekomen met lage middenveld ratings. In de meeste gevallen doe ik er niet eens wat aan als 1 van mijn middenvelders geblesseerd is en neem ik het verlies voor lief. Alleen als er echte rampspoed dreigt (degradatie oid) dan zal ik er wat aan doen. Ik heb wel constant 10 fysiotherapeuten in dienst. En indien een blessure gooi ik er ook 10 dokters tegenaan.quote:Op woensdag 25 april 2007 15:10 schreef Schurko het volgende:
Precies. Maar het overkomt me zelden dat ik een half seizoen géén blessures heb in een bepaalde linie, dus ik denk eigenlijk dat je altijd reservespelers op hoog niveau moet hebben.
En of je dan nog loonvoordeel hebt...
5e en 7e voor mijquote:Op woensdag 25 april 2007 15:51 schreef Verbal_Kint het volgende:
[pimpmode]
ik zag trouwens gisteren via mn bijzonder fijne alltid hattrick foxtrick plugin dat ik op ratings en sterren een respectievelijke en respectvolle 2e en 3e positie inneem binnen de Fok!Hattrick federatie
[/pimpmode]
In al mijn bescheidenheidquote:Op woensdag 25 april 2007 16:23 schreef -J-D- het volgende:
[..]
5e en 7e voor mij
Ik sta achter hele gerespecteerde namen. Grumpey, refused, SW, VK en culpa enz.
Minder grote banners om de linies aan te duiden mag, als je dat gaat doen.quote:Op woensdag 25 april 2007 16:31 schreef Flappekz het volgende:
Hmmmz...ik heb eigenlijk nog nooit mijn team zo op een rijtje gezet als JD heeft gedaan....Misschien wel geinig om eens te doen:)
Uiteraardquote:Op woensdag 25 april 2007 16:36 schreef rompompom het volgende:
[..]
Minder grote banners om de linies aan te duiden mag, als je dat gaat doen..
quote:Op woensdag 25 april 2007 16:36 schreef rompompom het volgende:
[..]
Minder grote banners om de linies aan te duiden mag, als je dat gaat doen..
Holloway Homo's vs. Relnichtenquote:Op woensdag 25 april 2007 16:32 schreef -J-D- het volgende:
Heb Hattrick Today gedownload.
Een HT-2d viewer die sinds vorige week beschikbaar eens.
Zo eens bekijken in de match tegen de Holloway Homo's
Je kon het al een tijdje online gebruiken volgens mij. Ik heb even gekeken, maar ik vond er niet zo veel aan. Ik fantaseer wel hoe mijn sterren de tegenstander overrompelen.quote:Op woensdag 25 april 2007 16:32 schreef -J-D- het volgende:
HebHattrick Todaygedownload.
Een HT-2d viewer die sinds vorige week beschikbaar eens.
Zo eens bekijken in de match tegen de Holloway Homo's
.
Neuh, die vlaggetjes vind ik eigenlijk wel geinigquote:Op woensdag 25 april 2007 16:57 schreef Lennox het volgende:
Wordt je niet lijp van die vlaggetjes erbij?
Misschien voor een goede keeper erbij sparen? Scheelt wel een hoop.
Upgraden naar een jongere wereldklasse met snel, onvoorspelbaar of koppen? oid?quote:Op woensdag 25 april 2007 16:58 schreef Yankee_One het volgende:
als je geld hebt je briljante spits verkopen
Ja, daar ben ik me van bewust...zal er op gaan lettenquote:Op woensdag 25 april 2007 16:59 schreef One_conundrum het volgende:
koop meer nederlanders, scheelt loon
koop een bejaarde nederlanders met veel xp en je hebt de perfecte spitsquote:Op woensdag 25 april 2007 17:00 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Upgraden naar een jongere wereldklasse met snel, onvoorspelbaar of koppen? oid?
[..]
Ja, daar ben ik me van bewust...zal er op gaan letten![]()
Ja.. Je mid behouden.. :/quote:Op woensdag 25 april 2007 16:55 schreef Flappekz het volgende:
[afbeelding]De 5de verdediger die is opstel is tegenwoordig een B-trainee. Mijn wereldklasse mid staat te koop omdat hij 15k salaris vreet (van de 67k totaal)
Iemand tips?
En als 'ie eruit getrapt wordt?quote:Op woensdag 25 april 2007 17:03 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
koop een bejaarde nederlanders met veel xp en je hebt de perfecte spits
dan is dat net zo kut als een 22 jarige spits eruit getrapt wordt, alleen dan 2 weekjes langer. Ik zie het probleem niet.quote:
Hmmz...ik heb hem het hele seizoen nog niet gebruikt wegens vormcrisis (waardeloos vorm enzo), is net afgelopen week 2 niveaus in vorms gestegen. En zijn conditie is niet best...quote:
quote:Real Club de Culo - VVP (45 minute(s) played) 3 - 0
45 minutes: The teams went for the halftime break at 3 - 0. Real held the ball, with a clear 75 percent of possession.
hoe hoog speel je? ik heb nog wel wat interessante aanbiedingenquote:Op woensdag 25 april 2007 19:09 schreef twisteddlogic het volgende:
50e van de Fok!federatie
Zal van de week ook mijn team ff laten zien, kunne jullie me ff uitlachen
quote:Real Club de Culo
Player rating and team formation
Team Attitude: Normal
Tactic: Attack in the Middle
Tactic skill: outstanding
Midfield: supernatural (very low)
Right Defence: wretched (very high)
Central Defence: weak (very low)
Left Defence: poor (very high)
Right Attack: poor (low)
Central Attack: solid (very high)
Left Attack: weak (very low)
HatStats 243
Verdediging 33
Middenveld 159
Aanval 51
Jawel hoor. Kijk gewoon hoeveel pixels je nodig hebt voor één speler en vervolgens kun je bij de kenmerken (ctrl+e) een bruikbare grootte aangeven.quote:Op woensdag 25 april 2007 19:11 schreef Lennox het volgende:
Hoe krijg je die spelers uberhaupt onder elkaar? In paint lukt dat me niet
Speel in de VII, train PM en heb geen geld op het momentquote:Op woensdag 25 april 2007 19:11 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
hoe hoog speel je? ik heb nog wel wat interessante aanbiedingen
Bij dit team (145125)
Wereldklasse positiespel met uitstekend ervaring oa.
wanhopig!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |