je zegt het zelf ZAL. maar die ''zal'' gaat niet komen. en als jij denkt dat er een oorlog uitbreekt wanneer denk je dat het gebeurt dan?quote:Op maandag 30 april 2007 14:52 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan?
Zo liep het in Afghanistan, zo loopt het in Irak en zo zal het ook in Iran gaan.
Nederland heeft ook een miljoente of 6-7 die ze "soldaat" kunnen maken...quote:Op maandag 30 april 2007 14:53 schreef persian2008 het volgende:
onthoud wel dat iran het meeste soldaten in de hele wereld heeft. http://nl.wikipedia.org/w(...)otaal_aantal_troepen dus amerika zal een poosje bezig zijn voordat zij de iraanse grens kunnen oversteken.
Waar zeg ik dat er een oorlog komt? Ik heb eerder al gezegt dat ik verwacht dat er geen oorlog komt omdat er dan een teringzooi uitbreekt.quote:Op maandag 30 april 2007 14:54 schreef persian2008 het volgende:
[..]
je zegt het zelf ZAL. maar die ''zal'' gaat niet komen. en als jij denkt dat er een oorlog uitbreekt wanneer denk je dat het gebeurt dan?
Voor elke soldaat van Iran heeft de VS 3 Tomahawksquote:Op maandag 30 april 2007 14:53 schreef persian2008 het volgende:
onthoud wel dat iran het meeste soldaten in de hele wereld heeft. http://nl.wikipedia.org/w(...)otaal_aantal_troepen dus amerika zal een poosje bezig zijn voordat zij de iraanse grens kunnen oversteken.
ja en de VS heeft zo een 200 milj die ze soldaat kunnen maken, dus want je hier zegt is onzin ....quote:Op maandag 30 april 2007 14:56 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Nederland heeft ook een miljoente of 6-7 die ze "soldaat" kunnen maken...
dus dat, schoothondjes van de VSquote:Op maandag 30 april 2007 14:57 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Voor elke soldaat van Iran heeft de VS 3 Tomahawks
Onze wel dan?quote:Op maandag 30 april 2007 16:45 schreef -Angelic- het volgende:
Wat zijn Perzen toch nationalistisch, terwijl hun geschiedenis al jaren niets meer voorstelt.
quote:Op maandag 30 april 2007 16:49 schreef -Angelic- het volgende:
[..]
Aan je naam DeAnanas kan ik al zien dat je erg nationalistisch ingesteld bent ...
En ... wat wil je hier mee zeggen? Is dat de rechtvaardiging voor ... ? En de opgeklopte lucht die men geeft als men praat over het leger van Iran.quote:Op maandag 30 april 2007 17:17 schreef persian2008 het volgende:
ons land bestaat meer dan 10.000 jaar. we hebben ons eigen taal eigen cultuur eigen nieuw jaar.
volgens john abizaid is het leger van iran het sterkste van het middenoosten.quote:Op maandag 30 april 2007 17:36 schreef -Angelic- het volgende:
[..]
En ... wat wil je hier mee zeggen? Is dat de rechtvaardiging voor ... ? En de opgeklopte lucht die men geeft als men praat over het leger van Iran.
Je beroept je op de autoriteit van een ander en neemt datgene wat hij zegt als waar aan. Ik zou zeggen doe nog een poging.quote:Op maandag 30 april 2007 18:17 schreef persian2008 het volgende:
volgens john abizaid is het leger van iran het sterkste van het middenoosten.
Jij hebt inderdaad wel wat weg van een ananas.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |