Ach ja... hij is homo en zij gedraagt zich als een man (wijdbeens zitten, eten als een bouwvakker etc).. dus 1 en 1 is 2quote:Op donderdag 26 april 2007 20:54 schreef MissX het volgende:
Ik zou me ook schamen als ik Ciska had geneukt
Hij wilt het liefst in zijn poeperd genomen worden op zijn belgischquote:Op donderdag 26 april 2007 20:56 schreef Scope het volgende:
[..]
Ach ja... hij is homo en zij gedraagt zich als een man (wijdbeens zitten, eten als een bouwvakker etc).. dus 1 en 1 is 2
Ik ook. Ze is wat eng...quote:
Ja echt zo van wtf moet ik hier mee...quote:Op donderdag 26 april 2007 21:03 schreef MissX het volgende:
hahahaha die blik van Philip
die dacht lekker van bil te gaan met "slet" van TI...quote:Op donderdag 26 april 2007 21:03 schreef MissX het volgende:
hahahaha die blik van Philip
Ja !!`1`1einz~~quote:Op donderdag 26 april 2007 21:15 schreef Strax het volgende:
KUT RECLAME!!
Dat stukje lieten ze weg, ik zat me er op te verheugen dat ie het zou zien maar het kwam nietquote:Op donderdag 26 april 2007 20:05 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij dat wel gezien maar weet ik niet zeker, maar Scandalous je bent wel een lekkerding. Wanneer zien we jou in Temptation Island?
Stond er nou Good Fucker?quote:Op donderdag 26 april 2007 21:17 schreef pussydeluxe het volgende:
Die Godfather onderbroek bij Gringo.
En dan die vriendin, Zena, van dr... met dr schatje, schatje... en dat engelse gelul er tussen door.quote:Op donderdag 26 april 2007 21:37 schreef PabloLopez het volgende:
Bianca![]()
geef mijn portie maar aan fikkie wat een boerenwijf
Inderdaad, fucking unbelievable is dat inderdaad hequote:Op donderdag 26 april 2007 21:38 schreef Scope het volgende:
[..]
En dan die vriendin, Zena, van dr... met dr schatje, schatje... en dat engelse gelul er tussen door.![]()
WHAHA SHAGGY MR LOVER LOVERquote:Op donderdag 26 april 2007 21:39 schreef Scope het volgende:
WTF is toch hele tijd die Sjekkie waar Takis het over heeft? is dat die gast van de Bus?
Ow die!quote:Op donderdag 26 april 2007 21:40 schreef MissX het volgende:
Je kent Shaggy toch wel van Mr. Boombastic
Ja, eerst volop schreeuwen en tieren, volgende scenequote:
die wijfen zoals biancaquote:Op donderdag 26 april 2007 21:53 schreef RubberenRobbie het volgende:
Moet zeggen dat ik Bianca niet heel consequent vind: zelf geen last willen hebben van een jaloerse Roberto, maar ondertussen hem wel de les lezen wanneer hij iemand anders volblaft. Dat ie uit zijn nek heeft lopen lullen enzo...practice what you preach Bianca...
Zou mij niets verbazen als ze dan ook meteen naar huis mogenquote:Op donderdag 26 april 2007 23:02 schreef MM-Luna het volgende:
Huh? Gringo bij de vrouwen weg? Ik dacht dat er alleen maar een confrontatie zou plaats vinden?
Fredje houdt zich ook goed in !quote:Op donderdag 26 april 2007 23:26 schreef LoveProfusion het volgende:
Die Rachel, dik, vies meisje. Hoe durft ze te denken dat ze een kans maakt bij Dave. Dave is zoo lekker en gewoon een relaxte gast.
Danny vind ik nogal eng kijken, ruwe bolster blanke pit denk ik bij hem.
Gringo vind ik maar raar, echt een klootzak, lelijke tanden, lelijke vent. Ik vind het wel cool van lelijke Ciska dat ze zich liet gaan.
Frederik vind ik wel een schatje, maar zijn vriendin is net een gesmolten propje dikke heks..vies meisje.
Misschien was Dion weggelopen ofzo, hij zei toch ook iets dat hij iets had gedaan (verstond 'm niet goed) en dat Roberto het had afgemaakt, dus denk dat alleen Roberto haar heeft geneukt.. we zagen ze niet in beeld dus misschien was Dion allang wegquote:Op vrijdag 27 april 2007 09:17 schreef Marty het volgende:
Wat mij wel opviel is dat ze het tijdens de dates er allemaal over hadden dat Ciska met Roberto had gesekst, maar niemand die het er over had dat Dion er ook bij was.![]()
Ciska heeft tijdens het ontbijt ook alleen maar aan de andere meisjes opgebiecht dat ze het met Roberto had gedaan.
Niet tegelijk? das geen leuk triootje dan..quote:Op vrijdag 27 april 2007 10:06 schreef Scandalous het volgende:
Ik denk zelfdat Ciska Dion heeft gepijpt en dat Roberto haar daarna heeft geneukt
En Dion's gedeelte verzwijgt ze omdat iedereen al geschokt was dat ze het met eentje heeft gedaan
Ik snap de ophef niet, Gringo is degene die al dagenlang roept dat de relatie voorbij is en hij vrijgezel is en geeft dan Ciska de schuld terwijl zij eerder nog niks had uitgevroten. Hij zit te lebberen aan wat tieten, op een van de eerste dagen.. maar dat is niet fout want hij was dronken. Die kop van Gringo straalt zo ontzettend veel domheid uit en die uitspraken, de tering zeg! Ciska laat zich een keer gaan en terecht!quote:Op vrijdag 27 april 2007 00:28 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Zou mij niets verbazen als ze dan ook meteen naar huis mogen
Dion zei dat hij een vorm van seksueel contact heeft gehad met haar en dat Roberto het daarna heeft afgemaakt.quote:Op vrijdag 27 april 2007 10:01 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Misschien was Dion weggelopen ofzo, hij zei toch ook iets dat hij iets had gedaan (verstond 'm niet goed) en dat Roberto het had afgemaakt, dus denk dat alleen Roberto haar heeft geneukt.. we zagen ze niet in beeld dus misschien was Dion allang weg
Dat denk ik ook.quote:Op vrijdag 27 april 2007 10:06 schreef Scandalous het volgende:
Ik denk zelfdat Ciska Dion heeft gepijpt en dat Roberto haar daarna heeft geneukt
En Dion's gedeelte verzwijgt ze omdat iedereen al geschokt was dat ze het met eentje heeft gedaan
Ja flikker nou eens op met die Rachel, ze fantaseert hoe Dave eruit ziet naakt, wat een klote vrouwl.quote:Op vrijdag 27 april 2007 12:35 schreef Feya het volgende:
Dion: Ik stond erbij en ik keek erna![]()
Raggel():
als een jongen zich hier zou uitkleden, had ik hem al lang eruit gezet.............
YEAH RIGHT!!!!!![]()
Go Fredje en Veronique![]()
Precies, net op tijd gevlucht voor die horkquote:Op zondag 29 april 2007 18:43 schreef Hunter het volgende:
Zou Rachel het nog steeds niet doorhebben dat die 'familieomstandigheden' van Dave een smoes waren? Die jongen is gewoon apart ingehuurd, die had zichzelf niet eens opgegeven als verleider. Hij is vervolgens weer bijtijds vertrokken.
Ergens anders heb ik ook al gelezen dat iemand hem kende en dat hij en Bianca gewoon een vrije relatie hebben. En hier aan meededen voor de lol. Tja gratis vakantie, beetje toneelspelen en je hebt de tijd van je leven.quote:Op dinsdag 1 mei 2007 10:22 schreef mrPanerai het volgende:
Ik lees net op een ander forum dat Takis en Bianca wel eens in de Fun4two zouden komen. Lijkt me toch wel bizar als ik Takis' zijn reacties zou bekijk
Understatement van het jaar ^_^quote:
quote:Op dinsdag 1 mei 2007 20:51 schreef MissX het volgende:
er is nog helemaal niets gebeurd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |