Ik doelde op de afstand. Maar je hebt gelijk mijn zin is niet correct.quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:32 schreef JimmieTheSaint het volgende:
[..]
Zitten Den helder en Maastricht dan ook in TD:U?
Kijk eens boven je.quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:48 schreef jpg97 het volgende:
Panzer Dragoon
Ik heb hem ook nog, istie nu compatible met de 360 eindelijk?
die nieuwe patch downloaden en je kunt aan de slagquote:Op vrijdag 20 april 2007 16:48 schreef jpg97 het volgende:
Panzer Dragoon
Ik heb hem ook nog, istie nu compatible met de 360 eindelijk?
Catan scheduled for release in 2009 ofzo.quote:Op vrijdag 20 april 2007 14:33 schreef ijsmeis het volgende:
Hoeveel ging Catan ook alweer kosten?
quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:57 schreef MMaRsu het volgende:
GODVERRRRRRRRRR WIE HEEFT BIJ NEDGAME STREET FIGHTER ANNIVERSARY COLLECTION ONDER MIJN NEUS VANDAAN GEKOCHT![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Hallo jpg97, onderstaande bestelling is door ons ontvangen:
Uw ordernummer is: xxxx.
U heeft gekozen voor betaling via Tripledeal.
Het totaalbedrag wordt automatisch geīncasseerd d.m.v. de door u gekozen betaalmethode.
Na ontvangst van uw betaling zal uw bestelling zo spoedig mogelijk worden verzonden.
Voor vragen over uw bestelling kunt u contact opnemen met Nedgame Groningen op tel.nr. 050 - 3112632 of mailen naar info@nedgame.nl.
Vergeet niet bij elke correspondentie uw ordernummer te vermelden.
Bestellingen
1 x Streetfighter Anniversary Collection ¤ 19,99 ¤ 19,99
¤ -3,00 ¤ -3,00
1 x Spy Hunter 2 Xbox 2e hands ¤ 12,99 ¤ 12,99
¤ -1,95 ¤ -1,95
Totaal bestellingen ¤ 28,03
Verzendkosten ¤ 3,50
Totaal ¤ 31,53
Uw ordernummer is: xxxxx.
U heeft gekozen voor betaling via Tripledeal.
Het totaalbedrag wordt automatisch geīncasseerd d.m.v. de door u gekozen betaalmethode.
Na ontvangst van uw betaling zal uw bestelling zo spoedig mogelijk worden verzonden.
Voor vragen over uw bestelling kunt u contact opnemen met Nedgame Groningen op tel.nr. 050 - 3112632 of mailen naar info@nedgame.nl.
Vergeet niet bij elke correspondentie uw ordernummer te vermelden.
Kut ja, ik moet minigolf ook nog checken.quote:Op vrijdag 20 april 2007 18:24 schreef Bastard het volgende:
Maar mini golf was in 3 minuten binnen, who needs c&c?
Je kan wel een 20mbit lijn hebben, maar als 't aan de andere kant traag/druk is, helpt dat niet echt hé.quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:01 schreef piet_pelle het volgende:
Wat hebben jullie voor verbindingen dan? Bij mij zijn die demo's altijd binnen 10 min. binnen.
Oh en dat mini golf lijkt me vet! Zeker voor die prijs.
Is die update er eig al?quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:18 schreef AQuila360 het volgende:
Speelt niemand Worms meer ?!?!
Als je me een keer een invite stuurt voordat ik Gears opgestart heb doe ik wel mee.quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:18 schreef AQuila360 het volgende:
Speelt niemand Worms meer ?!?!
Nee nog niet!quote:
Sawyer speelt er inquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:50 schreef Bastard het volgende:
Die c&c filmpje gezien.. was echt geen HOLLLL aan*demo download gecancelled*
quote:Leer meer over Burnout 5
Veel Burnout delen zijn het vijfde deel al voor gegaan, toch hoeven we geen herhaling van zetten te verwachten. GamePro keek naar de game en wij keken mee.
De details uit het blad hebben we voor je op een rijtje gezet:
- Burnout 5 is nog steeds een werktitel, maar houd vast aan de roots van de serie. Ontwikkelaar Alex Ward legt uit: "Burnout draaide er altijd om dat je als een gek door het verkeer raasde, en dit is dan ook niet anders in het vijfde deel." Hoewel deze elementen bewaard zijn gebleven zijn er ook wel enkele grootse aanpassingen.
- De grootste verandering is een wereld die naadloos op elkaar aansluit, Paradise City genaamd. De stad is opgedeeld in vijf districten en kent achttien verschillende buurten. De totale grootte is ongeveer gelijk aan vijftien aan elkaar geregen tracks uit eerdere Burnout games. Iedere centimeter zal door de speler te benaderen zijn, iets wat de ontwikkelaar zonder laadtijden wil bereiken. Ward geeft aan dat dit een groot doel is, maar dat ze er wel naar streven om dit te bereiken.
- De grootte van de stad geeft Criterion de vrijheid om niet langer met menu's te werken zoals voorheen. De Burnout ervaring werd altijd ingedeeld naar verschillende stukken, zo was de gameplay aangepast op locatie, waarbij iedere locatie zijn eigen event had die je stuk voor stuk moest unlocken. Deze menustructuur is nu verdwenen, spelers kunnen kiezen hoe ze willen spelen, wanneer ze dit willen doen en waar ze dit doen. Een race kan beginnen als Road Rage, overlopen in een Pursuit en in het midden van dit alles kun je als speler een takedown tegen krijgen en ervoor kiezen om dit op te nemen, om vervolgens weer verder te rijden.
- Niet langer moet je delen unlocken, je kunt overal in de stad gaan en staan waar je wilt. Er zijn dus geen (onzichtbare) muren waar je pas later bij kunt, je kunt meteen overal komen. Het spel kijkt nu op een andere manier hoe ver je gevordert bent in het spel, namelijk via rijbewijzen.
- Het is niet waarschijnlijk dat één auto de andere zal domineren. Ontwikkelaar Criterion heeft hier vooral voor gekozen zodat je bij de online gameplay niet één auto hebt die iedereen zal kiezen, vergelijkbaar met de Ferrari F50 uit Project Gotham Racing of de Celine uit Test Drive Unlimited. Het toevoegen van één beste auto in het spel haalt de vordering in het spel, de keuze en de ervaring van de speler weg.
- Zoals gezegd is er in Burnout 5 een systeem met rijbewijzen. Het rijbewijs houdt zaken bij als je crashes, high-speed runs, stunts, takedowns, etc. Zowel offline als online zullen dit soort statistieken bijgehouden worden.
- Hoewel iedere auto zijn eigen statistieken heeft kunnen deze aangepast worden als je een beter rijbewijs hebt. Stel dus dat je in het begin van het spel meteen een zeer goede wagen hebt, dan is het nog erg lastig om deze goed te kunnen besturen. Als je een beter rijbewijs binnen sleept zal dit echter steeds makkelijker worden.
- In Paradise City zul je vele shops tegen komen, denk aan een reparatieshops om je auto's te repareren of een chop shop om speciale mogelijkheden aan je auto toe te voegen. Ook een benzinestation ontbreekt niet, hier kun je namelijk nitro's toevoegen. Mocht je zelfs houden van een glanzende auto dan is er aan je gedacht middels een wassstraat.
- De focus van het team ligt op de PlayStation 3 versie. Hoewel Ward nog niet precies aan kon geven wat de verschillen tussen beide versies zullen worden zegt hij wel dat ze 1080p over HDMI zullen ondersteunen, iets wat nog niet mogelijk is op de Xbox 360. Ook zullen de crashes bij de PlayStation 3 wat intensiever zijn als het om de physics gaat. Hierover gesproken: bij een crash kan de auto in tachtig verschillende onderdelen afbreken, dit waren er slechts twaalf bij de voorgaande games. Je hoort het dak kraken, de deuren versplinteren en de ramen uit elkaar breken, zelfs de hele auto kan in twee delen gereten worden. De studio heeft veel aandacht besteed aan deze audio, zodat de crashes zeer realistisch zullen klinken.
- Het team heeft grootse plannen voor online gameplay maar wil deze nog niet met de rest van de wereld delen. Ze willen veel dingen innoveren om het racegenre naar een nieuwe hoogte te stuwen.
- Een datum voor het spel is helaas nog niet bekend.
Ik ben er,quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:54 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Heb je je zitten voor te bereiden vuile rat?22.00 uur, be there
![]()
[..]
![]()
Vanavond piep je wel andersquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:58 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Ik ben er,
Me 1 pot was ajax-feyenoord natuurlijk uitspelend in de arenagewonne met 0-1
het helemaal niets in amsterdam klonk door me kamer![]()
Doen we wel ajax-feyenoord hequote:
Teatro Blanco bedoel je, is gewoon de Old Trafford hoorquote:Op vrijdag 20 april 2007 19:59 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Doen we wel ajax-feyenoord he![]()
Trouwens dat Theatrico ofzo, wat een vaag stadion. die is zeker nep ?
dacht is old trafford. maar klopt voor geen meter.
Dan klopt die voor geen meterquote:Op vrijdag 20 april 2007 20:02 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Teatro Blanco bedoel je, is gewoon de Old Trafford hoor
quote:Op vrijdag 20 april 2007 18:24 schreef Bastard het volgende:
Maar mini golf was in 3 minuten binnen, who needs c&c?
gek he 43 mb en 1 gigquote:Op vrijdag 20 april 2007 18:24 schreef Bastard het volgende:
Maar mini golf was in 3 minuten binnen, who needs c&c?
Heb precies hetzelfde... godver de godverquote:Op vrijdag 20 april 2007 17:35 schreef BMH het volgende:
C&C 3 demo begint nu zelf automatisch opnieuw te downloaden.. Constant stop de download, word het tijdelijke bestand verwijderd en begint hij opnieuw...
Kun je meteen zien hoe slecht acteurs zijn als ze niet geregisseerd wordenquote:
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 20 april 2007 23:09 schreef existenz het volgende:
Ff tvpen. Ik heb me 360 binnen met PGR3, Crackdown en binnenkort GOW(+ Worms en Poker
)
Gisteren gekocht.quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:14 schreef JimmieTheSaint het volgende:
OW MY GOD, wat is dat mini golf een but spel zeg.
Ik heb hem ook gekocht. Lijkt me wel leuk voor ff.quote:Op zaterdag 21 april 2007 01:34 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Gisteren gekocht.
Ziet er wel leuk uit.
Gvd bitch nu heb ik hem van een shady gast @ marktplaats moeten kopen moet nog maar zien wat ik binnenkrijgquote:
quote:Couple of in game pics here, frame rate is fantastic so you all really need to see this in motion to get the full idea.
Wacht daar nog maar even mee. Ik denk niet dat er een winkel is die hem al heeft.quote:Op zaterdag 21 april 2007 12:07 schreef jorienvdherik het volgende:
forza ga ik gelijk halen
waarom twijfelde je dan en heb je hem niet meteen gekocht toen je op de site van nedgame aan het rondknuffelen was?quote:Op zaterdag 21 april 2007 01:55 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gvd bitch nu heb ik hem van een shady gast @ marktplaats moeten kopen moet nog maar zien wat ik binnenkrijg
Wat was het gisteren ook alweer met PES? Helemaal niets in Rotterdam!quote:Op zaterdag 21 april 2007 12:41 schreef jorienvdherik het volgende:
ow oke
Brothers In Arms: Hell's Highway zou voorlopig mijn laatste WWO II titel gaan worden, maar een nieuwe Call of Duty van Infinity Ward gaat er zeker nog wel inquote:Wordt Call of Duty 4 op 28 april onthuld?
Tweede Wereldoorlog games lijken weer helemaal 'populair' te zijn dit jaar. Met releases als Brothers in Arms: Hell's Highway en Medal of Honor: Airborne hebben shooterfans weer wat om naar uit te kijken dit jaar. De meest bekende oorlogsgame op de PlayStation 3 is echter Call of Duty 3, die al enige tijd uit is. Infinity Ward werkt echter al aan deeltje vier.
Over dit nieuwe deel is nog helemaal niets bekend, zelfs niet waar de game zich gaat afspelen. Er gaan namelijk geruchten dat Call of Duty 4 zich niet in de Tweede Wereldoorlog zal afspelen. Wellicht dat we volgende week meer weten, want een admin op het Infinity Ward forum maakte de volgende post op het forum.
Quote:
"Insert boring update about some mundane 'what we're doing' detail that no one actually cares about (such as new employees or kleenex testing) because they're just reading these updates for the glimpse hope that we'll slip and say something we're not suppose to about our next title, or that we're going to allude to the fact that maybe, just maybe something that actually is interesting is coming up in the near future (and by near future I mean next Saturday).
Amazing Things To Happen On April 28th:
1758 - James Monroe, 5th President of the United States is born.
1788 - Maryland becomes the seventh state to ratify the Constitution of the United States.
1932 - A vaccine for yellow fever is announced for use on humans.
(Then nothing really happened for a long time.... but now....)
2007 - What goes down this April 28th is equal to, if not surpasses, the magnitude of any of those.
Who's ready?!"
Er zal volgende week zaterdag, 28 april, dus een 'grote' aankondiging komen van Infinity Ward. Of dit van Call of Duty 4 zal zijn is nog helemaal niet bekend, maar alles wijst in die richting. Nog even afwachten dus. Wat zouden jullie willen zien in Call of Duty 4?
Als je dat nou gisteravond had gevraagdquote:Op zaterdag 21 april 2007 13:48 schreef Leonos het volgende:
Iemand nu zin om PES te doen?
Och Wessiej, helemaal vergeten. Ik moest jouw ook nog immers alle hoeken van het veld laten zienquote:Op zaterdag 21 april 2007 13:55 schreef Wessiej het volgende:
Cyberia, wil jou ook wel eens inmaken met PES [afbeelding]
Ik had hem gisteren al binnen gehaald.quote:Op zaterdag 21 april 2007 13:34 schreef DarkShine het volgende:
Demo van C&C ook maar eens binnengehaald.
Op vrijdagavond heb ik een levenquote:Op zaterdag 21 april 2007 13:54 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Als je dat nou gisteravond had gevraagdVanavond misschien?
![]()
Okej voeg je wel toequote:Op zaterdag 21 april 2007 14:09 schreef Leonos het volgende:
[..]
Op vrijdagavond heb ik een leven
Maar vanavond kan denk wel.
Voeg me maar gewoon toe (ZmokerZ).
quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:09 schreef Leonos het volgende:
[..]
Bereid je dan wel voor om klop te krijgen.
CoD gaat er altijd wel in, ik vind het de beste WW2 shooter serie. CoD3 ken ik nou ook ondertussen wel, dus tijd voor de opvolgerquote:Op zaterdag 21 april 2007 13:47 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Brothers In Arms: Hell's Highway zou voorlopig mijn laatste WWO II titel gaan worden, maar een nieuwe Call of Duty van Infinity Ward gaat er zeker nog wel in.
Nooit Brothers In Arms gespeeld? AI van hoogstaande niveau (Call of Duty who?), realisme ten top, aangrijpende story en het flanken werkt als een tiet. No chance for Call of Duty or Medal of Honor.quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:17 schreef Rossdale het volgende:
[..]
CoD gaat er altijd wel in, ik vind het de beste WW2 shooter serie. CoD3 ken ik nou ook ondertussen wel, dus tijd voor de opvolger
Pwaaaaaaaaaapquote:Op zaterdag 21 april 2007 09:49 schreef Bastard het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
---------------------------------------------------------------------------------------------
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Battle on Mugello!!!!
Ik zeg alleen WOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!![]()
quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Pwaaaaaaaaaap
Ik heb dat filmpje op CD gebrand en via de 360 afgespeeld
De enige WW2 shooter die ik, op Brothers in Arms na, nog boeiend zou vinden is als de Duitse kant zou worden belicht. Dus Call of Duty 4: Battles of the Waffen SS bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 21 april 2007 13:47 schreef Cyberia18 het volgende:
Brothers In Arms: Hell's Highway zou voorlopig mijn laatste WWO II titel gaan worden, maar een nieuwe Call of Duty van Infinity Ward gaat er zeker nog wel in.
Natuurlijk wel gespeeld, het commanderen van meerdere units is wel leuk maar vind het meer in een spel als Rainbow Six horen. Het is juist te veel gespitst op flanken. Het is een goede taktiek maar ik vind het vaak toch leuker om head-on te gaan. Plus ik vind CoD gewoon heerlijk om online te spelen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:20 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Nooit Brothers In Arms gespeeld? AI van hoogstaande niveau (Call of Duty who?), realisme ten top, aangrijpende story en het flanken werkt als een tiet. No chance for Call of Duty or Medal of Honor.
quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:29 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
De enige WW2 shooter die ik, op Brothers in Arms na, nog boeiend zou vinden is als de Duitse kant zou worden belicht. Dus Call of Duty 4: Battles of the Waffen SS bijvoorbeeld.
Die geruchten gingen rond, maar ook die foto's uit irak waarvan mensen dachten dat het van COD4 was. (Ik snap nog steeds niet hoe je dat kon denken maargoed). Dus ik ben er zelf nog niet zo zeker van van, misschien wel maar eigenlijk hoop ik van niet.quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:32 schreef devv05 het volgende:
Call of Duty 4 werd midden-oosten ofzo toch?
Pffffffff...ik hoop het niet. Net zo afgezaagd als WW2. Net als futuristische shooters.quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:32 schreef devv05 het volgende:
Call of Duty 4 werd midden-oosten ofzo toch?
Ik weet dat je kunt streamen, maar ik heb een Mac.quote:
Die game ga ik me ook zeer zeker halen!quote:Op zaterdag 21 april 2007 09:49 schreef Bastard het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
---------------------------------------------------------------------------------------------
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Battle on Mugello!!!!
Ik zeg alleen WOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!![]()
Twee nieuwe artworks van Project Offset:quote:Colin McRae DIRT datum en video
De populairste franchise van Codemasters is ongetwijfeld de Colin McRae Rally serie. Het was dan ook te verwachten dat de overstap maakt naar de nieuwe generatie. In juni komt er een nieuw deel naar de PC en Xbox 360, genaamd Colin McRae: Dirt. Een PS3 versie volgt later dit jaar.
De basis van de gameplay uit de vorige delen zal terugkeren in het nieuwe deel, maar ook wordt gedacht aan vernieuwing. De gebruikelijke verbeteringen op het gebied van physics en graphics, worden nu ook vergezeld van nieuwe modes. Zo komen er nu Hill Climb en Rally Cross events en kun je aan de slag in de wereldwijde rallykampioenschappen. Daarnaast zul je ook online kunnen genieten van de game.
De game zal, volgens PlayerOne, verschijnen op 22 juni 2007 voor Xbox 360 en PC. Een PlayStation 3 versie volgt in oktober.
Het filmpje bekijk je hier
Ziet er goed uitquote:Op zaterdag 21 april 2007 15:38 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Twee nieuwe artworks van Project Offset:
[afbeelding]
[afbeelding]
WOW!![]()
![]()
Ik heb het gewoon direct gestreamdquote:Op zaterdag 21 april 2007 14:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Pwaaaaaaaaaap
Ik heb dat filmpje op CD gebrand en via de 360 afgespeeld
Nope erg weinig, maar binnenkort kunnen we de onthulling verwachten. Deze screens doen ook mij denken aan Assassin's Creed jaquote:Op zaterdag 21 april 2007 16:30 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ziet er goed uitIs hier al meer over bekend lijkt beetje op assasins creed het sfeertje althans.
Hoe meer RPG's hoe beterquote:Op zaterdag 21 april 2007 16:40 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Nope erg weinig, maar binnenkort kunnen we de onthulling verwachten. Deze screens doen ook mij denken aan Assassin's Creed jaMaar van ik tot dusver heb gezien neigt het naar een RPG in een Lord of the Rings fantasy setting sausje
Colin McRae Dirt: Damage Model Video
![]()
quote:Op zaterdag 21 april 2007 17:31 schreef jorienvdherik het volgende:
Kom maar Wessiej met pes, maak je af
voeg maar toe Mars NLquote:Op zaterdag 21 april 2007 17:34 schreef Leonos het volgende:
Jorien kut rotterdammert, ik breek je zometeen kapot met ajax
Artwork, schmartwork. Zoek 'ns een publisher voor die game, ik wil nu wel eens zelf ermee spelen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 15:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Twee nieuwe artworks van Project Offset:
[afbeelding]
[afbeelding]
WOW!![]()
![]()
Straks eens de demo proberen...quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:28 schreef devv05 het volgende:
C&C 3 speelt echt verrassend lekker op een console zeg! Ga 'm dus op mn 360 spelen, niet op PC. Je mist bijna niks meer met een muis en dan zijn de voordelen op console natuurlijk veel groter
quote:Op zaterdag 21 april 2007 15:31 schreef gijsje79 het volgende:
Ontwerp je eigen Bioshock Limited Edition box
quote:
quote:Op zaterdag 21 april 2007 14:43 schreef Strolie75 het volgende:
Ik weet dat je kunt streamen, maar ik heb een Mac.
Windows
Heb je toegevoegd.quote:Op zaterdag 21 april 2007 18:41 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Als die ooit klaar is met downloaden![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |