Kom je weer rel trappen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 16:04 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Dus je onderkent nu dus dat je niet goed kijkt in de auto. Lekker dan![]()
![]()
Nog nooit motor gereden hiervoor?quote:Op maandag 7 mei 2007 11:30 schreef Den_Haag het volgende:
Ik heb deze week of volgende week mijn eerste (proef)les. Motor is een nieuwe CB500. Pas er toch redelijk goed op. Afgelopen zaterdag de instructeur (KNMV) al ontmoet. Rijschool Drive-inn in Den Haag.
Ik heb op 'n CB500 gelest en dat ging net (1.96). Zat wel zo krap dat het wat moeite kostte m'n voet genoeg te buigen om 'm op het rempedaal te leggen, wat ook wel wat te maken had met de kistjes die ik draag.quote:Op maandag 7 mei 2007 11:35 schreef BertV het volgende:
[..]
Nog nooit motor gereden hiervoor?
CB500 is idd niet zo klein dat je er niet op zou kunnen lessen als je wat groter bent.
Ik kan me nog goed herinneren dat ik van m'n 25kw les cb250 even op een volvermogen CB1 mocht.quote:Op maandag 7 mei 2007 20:08 schreef DownForZ het volgende:
Morgen alweer me 3de rijles gaat snelLekker om half 9 in de regen aan klooien, ga waarsch weer op 250cc, vraag me wel af wanneer ik op een zwaarder model ga sinds ik nu wel bezig ben met het oefenen van die oefeningen. Zit vast een groot verschil in tussen 250cc en 500cc
Met 1,87 op een kleine 250cc is ook niet alles trouwens![]()
cb250 is sowieso een stuk minder dan 25 kw ...quote:Op maandag 7 mei 2007 20:48 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik kan me nog goed herinneren dat ik van m'n 25kw les cb250 even op een volvermogen CB1 mocht.
Voelde me toen pas belazerd met die 25 kw regeling.
Zoveel verschil zit er dus wel in!
idd 17 pk versus 50...quote:Op maandag 7 mei 2007 20:59 schreef immortalsean het volgende:
[..]
cb250 is sowieso een stuk minder dan 25 kw ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |