Gatverdamme, sorry hoor, maar dat is toch niet hygienisch voor een baby, om over de veiligheid maar niet te spreken, ik begrijp dat echt niet. En hoe weet je uberhaupt dat de kat de baby niets zal doen, heeft ie dat beloofd of zo? Het blijft een (onberekenbaar) dier hoor.quote:Op donderdag 19 april 2007 14:13 schreef Stiemie het volgende:
Ja gisteren was hij ook al de babykamer ingeglipt en lag ie in de wieg te slapen. Nu ben ik niet bang dat ie de baby iets zal doen maar zoals hij/zij de kat niet zelf weg kan duwen vind ik het toch maar eng... Ik ga er dus maar eens wat ballonnen bijhalen of is dat wat te vroeg aangezien de baby pas eind juli verwacht wordt?
hmmz dat is niet fijn! Kan me voorstellen dat je hier niet vrolijk van wordt!quote:Op vrijdag 20 april 2007 12:20 schreef p_iglet het volgende:
Whahahha PM wat een leuke foto zo
Pffff hier net weer bezig geweest met ons kinderopvangdrama![]()
De noodoplossing is er nu, maar het voelt gewoon niet prettig.
Als we voor september geen flexibele opvang of gastouder hier in de buurt gevonden hebben, dan kan mini naar een kinderdagverblijf van de SKSR vlakbij de geneeskundefaculteit.
Maar daar zitten wel zoveel nadelen aan dat ik hevig twijfel.
Mini zal dan met het openbaar vervoer mee naar rotterdam moeten reizen iedere keer.
Ze beweren flexibel te zijn maar in de praktijk koop je gewoon een voltijdplek voor 5 dagen en dan mag je je kind brengen wanneer je maar wilt (tjsa maar ook als je maar 3 dagdelen per week gebruikt betaal je dus voor 5 volle dagen).![]()
Bah ff mega dip hier over alles wat nog onzeker is. En dat is veeeeeeeeeeeeel.
Mijn studie, vriendjes werk, kinderopvang, allemaal nog flinke vraagtekens....
Hallo!!! D'r komt hier over minder als 2 maanden een babietje en het is blijkbaar heel gek dat ik zekerheid wil![]()
![]()
Ken je Comme à la Maison? ZIt in Den Haag, bij de Duinweg. Ze bieden flexibel opvamg aan, maar hoe en wat weet ik niet preciesquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:10 schreef p_iglet het volgende:
Het probleem is dat wij flexibele opvang zoeken, ook in de avonduren. En op ruime fietsafstand (geen auto)
Hier ingeschreven bij 1 groot gastouderbureau, die hebben niemand.
Een ander gastouderbureau gaat pas zoeken als mini geboren is. Daar gaan we ons dan dus nog zeker voor inschrijven.
Humanitas gastouderservice wil onze aanvraag niet eens in behandeling nemen omdat ze weinig kans achten dat ze iemand vinden in onze regio. Ze geven het minder als 10% slagingskans, maar kosten wel 180 inschrijfkosten, dus dat raden ze af.
Hier in den haag zitten erg weinig kdv waarbij een flexibel contract mogelijk is. En wij zitten dat ook met het probleem dat ik niet voor 18.00 vanaf rotterdam in den haag kan zijn om mini op te halen.
Het enige 24-uurs kinderdagverblijf in den haag staan we voor ingeschreven, die hebben op zijn vroegst in april 2008 plek.
Oh das inderdaad heerlijk. Geniet ervan. Lekker leuke dingen doen en lekker veel uitrusten. Je moet echt nu alleen maar genietn, van het zwanger zijn, van je buikje, van je beeb, gewoon van alles. Straks, straks word alles anders. Straks word je mamaquote:Op vrijdag 20 april 2007 14:51 schreef marit1978 het volgende:
het is héérlijk!
ik heb verlof
of, ik ben met verlof...whatever
ik heb alles afgehandeld en ga vanaf NU lekker niet meer aan werk denken !
ja de jurk paste, kleine bijkomstigheid was dat ik dan niet meer kon ademhalenquote:Op vrijdag 20 april 2007 10:49 schreef bixister het volgende:
helemaal geen kruiken? da's ook gek. wat een verschil dan toch!
amaranta wat fijn! heb je trouwens veel last van misselijkheid of andere kwaaltjes? en je buik, gaat de jurk nog passen denk je? (ik zag dat 't niet lang meer duurt voor je gaat trouwen).
Zou je die jurk nou wel in laten nemen als je al niet kan ademenquote:Op vrijdag 20 april 2007 15:03 schreef amaranta het volgende:
[..]
ja de jurk paste, kleine bijkomstigheid was dat ik dan niet meer kon ademhalen
de jurk kan gelukkig worden ingenomen (75 euro) dus dat probleem is ook opgelost
dinsdag nog 1 keer passen en dan moet het lukken...
Klopt we staan inderdaad bij dientje ingeschreven.quote:Op zaterdag 21 april 2007 08:26 schreef S-A-I-N-T het volgende:
@P_iglet,
wat vervelend zeg dat het zo moeizaam is om kinderopvang te zoeken. Die in den haag waar je staat ingeschreven is denk ik dientje die heeft idd hele lange wachttijden.
Die bij het centraal station ziet er van buiten uit super uit maar is wel een stukje lopen hoor vanaf centraal.
Je kan ook nog informeren naar de verlengde openingstijden want door de nieuwe regel dat scholen verplicht zijn om in september opvang voor tussen en na schooltijd te regelen. Geven ze het veel uithanden. Waardoor veel kdv's daar voor op draaien en dus langer open moeten blijven omdat dat opvang moet zijn van 7.00 s ochtend tot 19.00 s avonds misschien dat er iets in de buurt is wat voor jullie te doen is.
Bij het DAK gaan er ook een aantal mee met de langere tijden.
Nou op zich was er nog niks vies aan hoor dat ie in de wieg lag. We hebben gisterenavond namelijk pas een matrasje gekocht dus hij lag gewoon op de houten onderplank zeg maar. Straks gaan we het wiegje nog een keertje schoonmaken en daarna wiegje opmaken en dan is het echt verboden terrein. Denk dat ik de plastic hoes die om het matrasje zat maar op het opgemaakte wiegje leg, dan durft ie er ook niet meer in.quote:Op vrijdag 20 april 2007 13:17 schreef Vivi het volgende:
[..]
Gatverdamme, sorry hoor, maar dat is toch niet hygienisch voor een baby, om over de veiligheid maar niet te spreken, ik begrijp dat echt niet. En hoe weet je uberhaupt dat de kat de baby niets zal doen, heeft ie dat beloofd of zo? Het blijft een (onberekenbaar) dier hoor.
Ja maar toch, ze likken wél aan hun kont en graven in de kattenbak (=poep)quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:37 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Nou op zich was er nog niks vies aan hoor dat ie in de wieg lag. We hebben gisterenavond namelijk pas een matrasje gekocht dus hij lag gewoon op de houten onderplank zeg maar. Straks gaan we het wiegje nog een keertje schoonmaken en daarna wiegje opmaken en dan is het echt verboden terrein. Denk dat ik de plastic hoes die om het matrasje zat maar op het opgemaakte wiegje leg, dan durft ie er ook niet meer in.
En onze kat is van waar hij vandaan komt kleine kinderen gewend en dat ging altijd goed. Niet dat ik 'm straks alleen met de baby zal laten maar als ik erbij ben zullen ze toch met elkaar om moeten gaan. We wonen hier tenslotte met zijn allen in een appartement... O en onze katten komen nooit buiten dus ik vind dat zelf al een stuk minder vies dan wanneer ze wel buiten overal doorheen zouden kunnen lopen enzo.
Davinia, VeiligSlapen is een handige site. Ze hebben bij Veelgestelde vragen een stukje over temperatuur. Heb je wat te lezen tijdens je verlofquote:Op zondag 22 april 2007 01:37 schreef DaviniaHR het volgende:
Zijn er trouwens richtlijnen/meningen/ervaringen over waar het bedje moet m.b.t. raam en/of verwarming? Kan het kwaad om het ledikantje met een kant naar het raam te zetten?
Bedankt voor je antwoordquote:Op zondag 22 april 2007 12:11 schreef S-A-I-N-T het volgende:
nijna,
Mara past nog wel in de buggy maar gaat er bijna niet meer in ze is nu 3 jaar en bijna 6 maanden. Hij rijd nu wel wat zwaarder maar dat is niet zo heel raar.
Het schijnt ook dat de service van bugaboo heel goed is als er iets kapot is dan krijg je het vaak gratis toegestuurd. (heb ik alleen van horen zeggen.)
Liefs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |