Met dank aan de Bulls zien hun kansen er ineens heel goed uit. Washington moeten ze kunnen sweepen en daarna de winnaar van Tor - NJN. Goede kans dat Bron ze daar ook langs kan loodsen en dan staan ze ineens in de Conf. Finals tegen Det/Mia/Chi. Zal wel moeilijk voor ze worden maar als die teams een of twee zware series achter de rug hebben zijn ze echt niet kansloos. Zeker als Hughes nog een beetje op niveau kan komen.quote:Op donderdag 19 april 2007 11:38 schreef ScienceFriction het volgende:
Ik vraag me ook af wat de Cavs gaan laten zien. Ze hebben het gehele seizoen vrij anoniem gespeeld en LeBron ook 'gewoontjes'.
Denk ook dat ze gaan winnen, maar hoop dat het PHX toch lukt om de titel binnen te halen.quote:Op donderdag 19 april 2007 12:41 schreef ShaoliN het volgende:
Spurs winnen de playoffs met twee vingers in de neus.
Zolang ze het maar niet lachend doen, komt alles goedquote:Op donderdag 19 april 2007 12:41 schreef ShaoliN het volgende:
Spurs winnen de playoffs met twee vingers in de neus.
Heb hem ingevuld met de juiste keuzes....quote:Op donderdag 19 april 2007 15:05 schreef BitetheBullet het volgende:
Ik heb maar even de traditionele fok-playoff-bracket aan gemaakt op nba.com.
http://www.nba.com/playoffs2007/picknroll/game.jsp
League en paswoord zijn hetzelfde: fok
Dus meld je aan en maak de juiste keuzes![]()
miami 'matcht' goed met Detroit heb ik het gevoel. Ik heb een hekel aan die term maar die gaan we nog vaak horen de komende weken. Het draait allemaal om matchupsquote:Op donderdag 19 april 2007 17:52 schreef BitetheBullet het volgende:
Ik heb Detroit over Miami in round 2...
Als Miami dat wint boeit die bracket me toch niet meer![]()
Je laat de Heat winnen van Bulls, Pistons én Cavaliers? Pff, zwaar, maar je weet het nooit tijdens de playoffs.quote:
Jup, maar daardoor verliezen ze dus van Spursquote:Op donderdag 19 april 2007 19:04 schreef Djensen het volgende:
[..]
Je laat de Heat winnen van Bulls, Pistons én Cavaliers? Pff, zwaar, maar je weet het nooit tijdens de playoffs.
Las trouwens een aardige stat: van de teams die in regular season 65+ wins hadden, wonnen er 10 van de 11 de titel. Zal Dallas dat dit jaar gaan lukken.. ?!
Eens over Nowitzki. Heb Suns over Heat. Denk dat de Cavs geen probleem zijn. Eerste ronde tegen Bulls wordt lastig, maar als ze daar door komen zie ik ze ook Detroit weer verslaan.quote:Op donderdag 19 april 2007 19:14 schreef no-look het volgende:
nee, Dirk is een choker. En Avery Johnson een vervelende chipmunck.
Met druk om gaan kun je ook leren. Kijk, een vrije wop missen, zelfs een paar keer op rij, wil nog niet choken betekenen. Choken is het pas als je spel dermate beïnvloed wordt dat het significant minder is (stats die veel lager zijn, brain cramps etc). Je kunt misschien zeggen dat hij tot nu toe de killermentaliteit nog mist in clutch situaties.quote:Op donderdag 19 april 2007 23:39 schreef Colplay het volgende:
Je moet juist niet naar de stats kijken. Die zien er wel goed uit. Maar vorig jaar tegen Heat bij 2-0 was hij onzichtbaar en het viel me bij Mavs - Suns ook op. Weliswaar nog regular season, maar juist hij mist acht seconden voor tijd cruciale vrije worp en twee kansen om de wedstrijd te beslissen of een derde verlenging af te dwingen. Heb het idee dat hij niet goed met de druk om kan gaan en zie Mavs ook niet van Suns of Spurs winnen.
Voor de play-offs, dus ik zou hem vandaag of morgenvroeg nog invullen als ik jou was.quote:Op vrijdag 20 april 2007 08:34 schreef PirE het volgende:
Wanneer sluit die bracket, ik ben namelijk nog bezig met het bekijken van de match-ups.
Hoe zit dan met andere spelers? Ik wil niet zeggen dat het onzin is (als het zo is, dan is het zo), maar je moet het wel vergelijken met andere high profile spelers, anders zegt het niets.quote:Op vrijdag 20 april 2007 09:29 schreef no-look het volgende:
Dirk schiet rond de 90% vrije worpen geloof ik. Heb ooit een commentator horen zeggen dat hij, als hij miste, dit echt significant vaak in het vierde kwart deed. Ik vind dat choken, als je zo'n goede techniek hebt.
Verder ook wat Colplay zegt, vorig jaar in de Finals was hij gewoon niet goed genoeg.
Volgens mij is het zo dat bijvoorbeeld O'Neal in het vierde kwart juist meer van zijn vrije worpen maakt. Nog steeds geen geweldig percentage, maar je zag vaak dat als teams met Hack-A-Shaq begonnen dat hij er wel regelmatig twee maakte.quote:Op vrijdag 20 april 2007 11:51 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Hoe zit dan met andere spelers? Ik wil niet zeggen dat het onzin is (als het zo is, dan is het zo), maar je moet het wel vergelijken met andere high profile spelers, anders zegt het niets.
Als je in een 4e kwart gemiddeld 4 vrije worpen schiet en normaal mis je er 1 en in een pressure situatie mis je er 2, dan mis je ineens de helft van je vrije worpen, in plaats van slechts een kwart. Toch scheelt het maar 1Significant? Neuh... Statistisch gezien wel, realistisch niet.
Uiteindelijk zijn er spelers die minder goed met druk om kunnen gaan (en totaal imploderen) en mensen die dol zijn op dit soort situaties (hoewel bij deze groep ook mensen kunnen zitten die alles misses, maar ja - bal-geil).
Heat winnen gewoon 4-2. Shaq owns Ben Wallace. Heeft hij altijd al gedaan en doet hij nu ook weer. Je ziet waarschijnlijk 2 mega-blocks van Wallace maar voor de rest heeft Shaq hem gewoon in zijn broekzak. Het gaat niet om Wade in deze series, het gaat om de complete mismatch Shaq-Wallace.quote:Op zaterdag 21 april 2007 00:29 schreef Ricard0j het volgende:
http://www.nba.com/nba_news/20070420213848070000101_story.html
Dit stukje baarde mij toch zorgen voor de Heats. Als Bulls lekker hard blijven spelen, voornamelijk op Wade, dan moet ie nog gaan uitkijken dat ie niet weer iets met zn arm uithaalt.![]()
En je gaat heel veel Posey/Jones zien, die kunnen de jumpshots van de Bulls goed verdedigen. Als ik de Heat was, zou ik Wade niet meer dan 30 minuten per wedstrijd laten spelen in de eerste ronde.quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:35 schreef PirE het volgende:
[..]
Heat winnen gewoon 4-2. Shaq owns Ben Wallace. Heeft hij altijd al gedaan en doet hij nu ook weer. Je ziet waarschijnlijk 2 mega-blocks van Wallace maar voor de rest heeft Shaq hem gewoon in zijn broekzak. Het gaat niet om Wade in deze series, het gaat om de complete mismatch Shaq-Wallace.
Yeps, nouja pech gehad als het misgaat.quote:Op zaterdag 21 april 2007 16:54 schreef Ricard0j het volgende:
Ook tiebracker ingevuld? en gesaved?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |