Een terminaal sexueel overdraagbare seksueel overdraagbare aandoening?quote:Op woensdag 18 april 2007 23:40 schreef opgebaarde het volgende:
Vaginale prostituee ja, heel je romantische ontmaagding naar de kankert
Zeker niet eens kaarsjes of wel?![]()
Dat ze een terminaal sexueel overdraagbare SOA moge hebben
Zeker welquote:Op donderdag 19 april 2007 12:05 schreef Trance_X het volgende:
[..]
Bij de balie zeker, maar niet bij een geldautomaat.
Bij sommigen wel.quote:Op donderdag 19 april 2007 12:05 schreef Trance_X het volgende:
[..]
Bij de balie zeker, maar niet bij een geldautomaat.
aha!quote:Op donderdag 19 april 2007 11:56 schreef Dibble het volgende:
[..]
Eerst lag ze op haar rug dus pakte ik h'r vast bij de dijen en sleepte haar heuvel richting mn knalharde leuter..ik ramde dus rustig door totdat ze d'r genoeg van bleek te hebben.. kuthoer was ook al lichtgeirriteerd geraakt maar heb k schijt aan, des te leuker.![]()
Dus daarna ging ze op haar knien en plugde mijn genotspaal vanachter in haar neukspleet.Na 5 min zo te hebben gedaan voelde ik nog steeds niks gvd het leek ook nog alsof ik een dooie mus aan het palen was jezus echt saaiste seks ooit.. naja als het mij niet lukt moet zij het maar opknappen dacht ik ( ik had immers 50 pleuro neergeteld voor die 25 min dus dan is het logisch dat je elke minuut ten volste wilt benutten.
![]()
Dus zei ik tegen de slet; now you zit on my dick.. eerst snapte ze het half maar na wat gebarentaal uitgeoefend te hebben kreeg ze het door.![]()
Dus dat mijn op mijn paal zitten ondertussen wroet ik een beetje door haar tieten heen. Toen werd het wel beter iig, ik kon gewoon rustig liggen en zij kon haar ding doen zonder gestoord te worden... toen k op ontploffen stond gingen we met onze bekkens keihard tekeer en zo zijn we tot een hoogtepuntje gekomen.![]()
Ik heb zelf niet betaald, ik ben wel versierd door een vrouw van rond de 28 en ik was toen 19. En haar vriend was er bij een Nederlandse man van 55quote:Op donderdag 19 april 2007 09:16 schreef Ticker het volgende:
[..]
Als je daar betaald doe je iets fout!
Zo zullen we ongetwijfeld ook wel over jou gedacht hebben met je staartjequote:Op donderdag 19 april 2007 14:17 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Ik heb zelf niet betaald, ik ben wel versierd door een vrouw van rond de 28 en ik was toen 19. En haar vriend was er bij een Nederlandse man van 55![]()
Ik had toen kort haarquote:Op donderdag 19 april 2007 14:38 schreef zure_apple het volgende:
[..]
Zo zullen we ongetwijfeld ook wel over jou gedacht hebben met je staartje
retardquote:Op donderdag 19 april 2007 12:01 schreef Trance_X het volgende:
[..]
Precies 30 euro pinnen kan niet bij de rabobank hoor, tenminste het is mij nog nooit gelukt.
Misschien waren de kokhalzingen dan nog wel ergerquote:
Maar ik denk vooral dat de vrouwtje intresse in me had want toen haar vriendje er niet was kwam ze bij mij en foto's maken enzoquote:Op donderdag 19 april 2007 14:56 schreef zure_apple het volgende:
[..]
Misschien waren de kokhalzingen dan nog wel erger
Zodat ze, als haar vriend weer terug was, eens goed kon lachenquote:Op donderdag 19 april 2007 14:58 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Maar ik denk vooral dat de vrouwtje intresse in me had want toen haar vriendje er niet was kwam ze bij mij en foto's maken enzo![]()
Mag je denkenquote:Op donderdag 19 april 2007 15:16 schreef zure_apple het volgende:
[..]
Zodat ze, als haar vriend weer terug was, eens goed kon lachen
eerste wat ik te horen kreeg was; no anal!quote:Op donderdag 19 april 2007 18:11 schreef Agorias het volgende:
Je hebt haar toch wel anaal vernederd mag ik hopen?
Bij Agorias mag je misschien wel analquote:Op donderdag 19 april 2007 18:38 schreef Dibble het volgende:
[..]
eerste wat ik te horen kreeg was; no anal!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |