Inderdaad, ja. Ik kwam deze week een brief onder ogen van mijn longarts aan zijn collega's. Ongelooflijk dat een intelligente man zó slecht schrijft.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:30 schreef Gellius het volgende:
Ik ben wel eens als vertaler bijgesprongen voor het vertaalbureau van mijn zusje. Zowel E-N als N-E, ook nog redelijk technische teksten voor een academisch ziekenhuis. N-E vond ik erg moeilijk, inderdaad. Het ergerlijkst was echter het waardeloze taalgebruik van de heren en dames medisch specialisten. Het jargon nog daargelaten: die mensen kunnen nièt schrijven.
Als-i maar goed met longen is, denk ik dan. Ieder zijn stiel hoor.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad, ja. Ik kwam deze week een brief onder ogen van mijn longarts aan zijn collega's. Ongelooflijk dat een intelligente man zó slecht schrijft.
Kwam jij de brief onder ogen?quote:Op donderdag 19 april 2007 16:34 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad, ja. Ik kwam deze week een brief onder ogen van mijn longarts aan zijn collega's. Ongelooflijk dat een intelligente man zó slecht schrijft.
Oh, sorry, zo ver was ik nog niet met lezen.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:44 schreef Gellius het volgende:
Jij kwam de brief onder ogen, Clauwie?
Je bedoelt omdat ik zo snel was met reageren op Clau's verschrijving...quote:Op donderdag 19 april 2007 16:49 schreef Gellius het volgende:
[..]
Je doet je avatar wel eer aan, hè lienekien.
Ja, dat weet ik, maar ik had haast.quote:Op donderdag 19 april 2007 16:52 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik meen me te herinneren dat Claudia het liefst Claudia genoemd wordt.
quote:Op donderdag 19 april 2007 16:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, maar ik had haast.![]()
En straks de pitjes in je...quote:Op donderdag 19 april 2007 17:49 schreef Gellius het volgende:
Affijn. Ik ga ook maar es. Tomatensoep, tomatensoep!
Zinvol.quote:Op donderdag 19 april 2007 18:03 schreef broer het volgende:
Hoi. Hoe verloopt uw dag tot nu toe?
Jaaaah. Niets doen.quote:Op donderdag 19 april 2007 18:07 schreef broer het volgende:
Lekker rustig. Met een hele avond niets-doen voor de boeg. Heerlijk.
quote:Op donderdag 19 april 2007 17:43 schreef Gellius het volgende:
Potdimme Frollo. Dit is heel fnuikend voor mijn motivatie om de studie weer op te pakken.
Groene thee, is dat ook mogelijk?quote:Op donderdag 19 april 2007 19:17 schreef Tha_Erik het volgende:
Koffie iemand?
Ziedaar! Ik heb zelfs de smiley áchter de zin gezet, zoals jij normaliter ook doet.quote:
Ís dat zo, Erik? Doe ik dat?quote:Op donderdag 19 april 2007 19:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ziedaar! Ik heb zelfs de smiley áchter de zin gezet, zoals jij normaliter ook doet.
Ja, het valt me steeds op.quote:
Samen met Zeikmans graag (en de originele user, maar dat terzijde, natuurlijk)quote:Op vrijdag 20 april 2007 04:13 schreef Automatic_Rock het volgende:
Pope, kunnen we jou niet ruilen tegen JAM??
Banmeld-topic, deel negen
En wie is dat dan??quote:Op vrijdag 20 april 2007 04:14 schreef JoeDank het volgende:
[..]
Samen met Zeikmans graag (en de originele user, maar dat terzijde, natuurlijk)
Ja..uhh. Jij hebt toch knopjes ? Enzoquote:Op vrijdag 20 april 2007 04:24 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ja, ik bedoelde: wie is de orginele user volgens jou??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |