Melanotan I is van Clunivel, en zit in fase III. Al 15 jaar wordt er mee geëxpirementeerd. Clunivel zelf acht 2011 als een realistisch datum waarop Melanotan I op de markt gebracht wordt.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:04 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Na hoeveel jaar houdt zoiets op experimenteel te zijn?
Bij de Melanotan Gigant natuurlijk.quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:35 schreef missmoma het volgende:
hi mense ik wil er een bestellen maar weet niet waar. kunne jullie me segge waar ik dat kan doen????
En da's ook wat waardquote:Op zondag 14 februari 2010 07:42 schreef Xlarge het volgende:
Afgelopen zomer nog met hem naar Griekenland geweest, en hj kan ook gewoon heel de dag in de zon lopen/zitten, iets wat een paar jaar geleden ondenkbaar was.
Zoalsquote:Op maandag 15 februari 2010 11:57 schreef emss het volgende:
Oei... Melanotan... daar heb ik allemaal enge verhalen over gehoord..
Nu probeer je de bewijslast om te draaien. Kan ik nu ook gaan roepen dat ik mij bijvoorbeeld supergoed voel als ik sinds 3 maanden dagelijks 12 druppels diesel in mijn koffie gooi en daar geen bijwerkingen van gemerkt heb? Kan ik nu dan ook roepen dat er geen onderzoek naar de langetermijn effecten gedaan zijn, DUS er zijn geen bijwerkingen? Dacht het niet. Je kunt je afvragen of je die "mogelijke" lange termijnrisico's wel wilt nemen. Voor de goede orde: ik zeg niet dat die bijwerkingen er zijn, we weten het niet dus kun je er niets over zeggen, dus ook niet dat ze er niet zijn.quote:Op maandag 15 februari 2010 15:30 schreef DennisMoore het volgende:
Mogelijk dit... mogelijk dat... Mogelijk word je er pimpelpaars met gele vlekjes van, of mogelijk groeit je neus wel uit tot een slurf. Er is namelijk niet officieel getest dat dat niét gebeurt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |