Dat is haar doel misschien juistquote:Op vrijdag 20 april 2007 17:57 schreef Leonos het volgende:
Dan zal je misschien wel in je eentje bij Plato staan
mwah verwacht wel dat er meer mensen zullen staan. Denk dat kwart voor negen te laat kan zijn. Maar misschien valt het alles mee en sta ik inderdaad alleenquote:Op vrijdag 20 april 2007 17:57 schreef Leonos het volgende:
Dan zal je misschien wel in je eentje bij Plato staan
Ik ben daar waarschijnlijk ook om kwart voor 9 ofzo
Pff, kwart voor negen al te vroegquote:Op vrijdag 20 april 2007 18:24 schreef MaJo het volgende:
[..]
mwah verwacht wel dat er meer mensen zullen staan. Denk dat kwart voor negen te laat kan zijn. Maar misschien valt het alles mee en sta ik inderdaad alleen
Hij voelt lekker hoor.quote:Op vrijdag 20 april 2007 10:41 schreef Goover het volgende:
[..]
Maar die van mij komt dus denk ik volgende vrijdag ongeveer. Maar scheelt wel een boel euro's als ik al mijn cd's bij cd-wow bestel
Tof boekje?quote:Op vrijdag 20 april 2007 19:37 schreef Verloren_onschuld het volgende:
[..]
Hij voelt lekker hoor.![]()
Hij klinkt ook prima.![]()
![]()
Ik heb dus precies hetzelfde. Ik moet werken en heb er geen controle op.. Dat is het kutste. Twee vrienden gaan in een rij staan, maar dan is het nog afwachten natuurlijk.quote:Op vrijdag 20 april 2007 20:08 schreef hisdudeness het volgende:
ik ben echt tering bang dat ik ze mis ga lopen. ik moetr zaterdag 's morgens altijd om half 7 werken, dus kan ze zelf niet eens halen. heb ik er ook nog eens geen controle op het kopen
Precies, ik heb ook nog eens gebeld. Gewoon om 9 uur. Was fout van de medewerkster die dacht dat ze tegelijkertjid met Ticketservice moesten beginnen, blablabla. Oh ja, ook geen 250 kaarten, maar 150 kaarten.quote:Op vrijdag 20 april 2007 17:26 schreef MaJo het volgende:
Net Plato opgebeld en de kaartverkoop begint wel gewoon om 9 uur. Is dus onzin dat het om 10 uur zou beginnen...
In het boekje enkel artwork. Ik vind het wel mooi, maar had toch graag songteksten gehad.quote:
quote:Op zaterdag 21 april 2007 10:19 schreef MaJo het volgende:
En het is uitverkocht! Binnen 30 seconden. We stonden eerst bij Plato om 8 uur maar daar werd al snel bekend dat het niet zou lukken. Bij het postkantoor in Utrecht stond al een dusdanige rij dat we naar een dorp in de buurt zijn gegaan. En het is gelukt, Irien en ik gaan naar Arctic MonkeysDe dame bij het postkantoor kon 6 kaarten uitprinten en toen was het uitverkocht. Ik ben zo blij
![]()
Op het eerset gehoor hebben die liedjes op dit album meer smoel.quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:05 schreef Larsch het volgende:
Ben ik de enige die de eerste plaat van de Aapjes beter vind? Want ik word er nog steeds niet heel erg vrolijk van, om Rob Geus maar even te quoten. Maar uiteindelijk haal ik de CD toch wel in huis, gewoon omdat ik 'm wil en voor de heb enzo...
Hij staat alweer vol, hoor: kaartjes voor Arctic Monkeys...quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:22 schreef Cure het volgende:
g#$%^^#$
net twee uur van mijn leven verspeeld.... was de tweede in rij.... kwamen 2 kaartjes uit en that's it
Hopelijk krijgen al die marktplaatshandelaars accuut een ernstige ziekte, stelletje lamlullen![]()
Nee, ik bedoel doe je 10¤ op de prijs dan kan ik het nog indenken dat ik het zou doen.quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:26 schreef belsen het volgende:
[..]
Hij staat alweer vol, hoor: kaartjes voor Arctic Monkeys...
En nu kijken wie het alsnog gaat kopen.
Het is mij het niet waard, in elk geval, om dit soort honden wind in de zeilen te geven.
quote:Op zaterdag 21 april 2007 11:26 schreef belsen het volgende:
[..]
Hij staat alweer vol, hoor: kaartjes voor Arctic Monkeys...
En nu kijken wie het alsnog gaat kopen.
Het is mij het niet waard, in elk geval, om dit soort honden wind in de zeilen te geven.
Dat gaat je je e-mail en sim kostenquote:je kunt me altijd mailen jowie26@hotmail.com of bellen 06 29 1300 20
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |