Amenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:19 schreef arneaux het volgende:
Briljante aflevering zeg. De beste tot nu toe. Dat met dat blokje was echt supergoed uitgewerkt. Phillys die Angela als een soort kind behandeld en dat Angela dan heel kinds gaat antwoorden. Nee ik vond 'm echt super.
Hij heeft op zich nog wel meer filmpjesquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:40 schreef arneaux het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=p9uWT14K1TE
http://www.youtube.com/watch?v=K68hSVUxTcA
16 Minuten aan bloopers van The Office uit vorige seizoenen. Wel de moeite waard. Grappig op Angela een keer te zien lachen.
Dat idee heb ik ook wel een beetje hoor.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 18:29 schreef Xurk het volgende:
Opening was geweldig en de rest ookVeel mooie momenten
Alleen heb ik af en toe het idee dat het nóg meer over-the-top is dan vroeger, ligt dat aan mij of is dat echt zo aan het worden?
Wat wil je dan? Dat ze vol in beeld gaan tongen?quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 19:40 schreef RacerDKB het volgende:
Zeker een goede aflevering, maar ik vind dat Jim en Pam wel wat meer mogen doen.
Tot nu toe praten ze alleen maar een beetje met elkaar, net als vroeger.
Waarom gaan ze niet uit, of samenwonen?
Zou zeker gewaardeerd wordenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 22:02 schreef RacerDKB het volgende:
De OP van dit topic is wel lelijk zeg
Als ik tijd heb zal ik even wat plaatjes van seizoen 4 ofzo gebruiken en een nieuwe OP maken, mocht er waarde aan gehecht worden
Bijna deeltje 3
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |