Hehe daar gaan we weer; GLOBAL WARMING!!!1 [insert huil- en schreeuwgeluiden]quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]. Laten we de aarde nog wat meer naar de kloten helpen
.
Nog wel, nog zes dagen precies blijft dat staat. Wat heeft het er mee te maken dat het record uit 1968 stamt? Records breken is pas vreemd als ze elk jaar steeds verbeterd worden? Het vorige record had op 2006 moeten staan? Dan is er geen sprake van "warming", maar van een lolbroek die de aarde gekanteld heeft, anders kan dat niet natuurlijk. Dus logisch, het ene record stamt uit 1931, het andere uit 1999, en deze stamt inderdaad uit 1968. Wat zegt dat? Ze worden stuk voor stuk gebroken in de laatste jaren. In 1968 had je de warmste april, maar niet de warmste mei, juni, juli, enz. Zoals we het afgelopen jaar wel continu (m.u.v. augustus) warme tot recordwarme maanden hebben gehad.quote:Op dinsdag 24 april 2007 23:54 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Hehe daar gaan we weer; GLOBAL WARMING!!!1 [insert huil- en schreeuwgeluiden]
Het record voor April komt nog altijd uit 1968...
gemiddeld over het land schat ik een graad of 22/23. Zonnetje erbij, ideaal weer om lekker op het terras te zitten. Op het stand zal het wel een stuk koeler zijn vermoed ik.quote:Op woensdag 25 april 2007 09:38 schreef addie het volgende:
Wat voor weer wordt het nou maandag? Ik zie overal warm weer staan, maar hoe waarschijnlijk is dat?
Als dat blijft, ga ik namelijk naar het strand
Ik heb het over de dagrecords:quote:Op woensdag 25 april 2007 08:33 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Nog wel, nog zes dagen precies blijft dat staat. Wat heeft het er mee te maken dat het record uit 1968 stamt? Records breken is pas vreemd als ze elk jaar steeds verbeterd worden? Het vorige record had op 2006 moeten staan? Dan is er geen sprake van "warming", maar van een lolbroek die de aarde gekanteld heeft, anders kan dat niet natuurlijk. Dus logisch, het ene record stamt uit 1931, het andere uit 1999, en deze stamt inderdaad uit 1968. Wat zegt dat? Ze worden stuk voor stuk gebroken in de laatste jaren. In 1968 had je de warmste april, maar niet de warmste mei, juni, juli, enz. Zoals we het afgelopen jaar wel continu (m.u.v. augustus) warme tot recordwarme maanden hebben gehad.
Mwaoh... Maar deze lijstjes komen tegenwoordig niet meer in de media. Past niet bij de hype...quote:plaats datum maximum temperatuur
1. 27 juni 1947 36.8
2. 19 juli 2006 35.7
3. 28 juli 1911 35.6
4. 4 augustus 1990 35.3
5. 28 juni 1947 35.2
6. 7 augustus 2003 35.0
7. 3 juli 1976 34.9
8. 11 juli 1923 34.8
9. 23 augustus 1944 34.7
13 juli 1923 34.7
10 augustus 1911 34.7
10. 12 juli 1923 34.6
Rotterdam is vergelijkbaar. Hier in Krimpen aan den Ijssel word het gras nog niet geel maar wel al duidelijk droger. Ook jonge bomen hun bladeren worden helemaal geel.quote:
Welke verandering komt er? Gaat ook bij jou de zon schijnen?quote:Op woensdag 25 april 2007 13:33 schreef Jodelaar het volgende:
Het is hier niet echt lekker te noemen, vieze bewolking en benauwd. Komt straks verandering in.
Vroeg ik mij ook al af!quote:Op woensdag 25 april 2007 13:50 schreef leroytje het volgende:
[..]
Welke verandering komt er? Gaat ook bij jou de zon schijnen?
Onweer/ regen ofzo?quote:Op woensdag 25 april 2007 13:33 schreef Jodelaar het volgende:
Het is hier niet echt lekker te noemen, vieze bewolking en benauwd. Komt straks verandering in.
Et voila! Het bewijs dat ze er niets van weten en ook alleen maar gokken.quote:Op donderdag 19 april 2007 23:18 schreef Adelante het volgende:
Volgens Margot Ribberink is er een grote kans dat het warme/droge weer terugkeert volgende week, na een paar buitjes op maandag/dinsdag
Klam warm geeft op een of andere manier toch bestwel een apart zomergevoel. Vaak voelt het 's avonds nog lang warm aan.quote:Op woensdag 25 april 2007 20:15 schreef Adelante het volgende:
wordt het morgen mooi warm (stralend blauw) of net zoals vandaag bewolkt klam warm?
Maar dan wil deze gek (bedankt voor deze titel DemonRage) wel een knallend onweer erbij. En dat krijgen we niet.quote:Op woensdag 25 april 2007 20:39 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Klam warm geeft op een of andere manier toch bestwel een apart zomergevoel. Vaak voelt het 's avonds nog lang warm aan.
kom maar, kom maar, kom maar, kom maar...quote:In de loop van de middag ontstaan landinwaarts wat stapelwolken en mogelijk groeit een enkele daarvan uit tot een regen- of onweersbui
quote:Op donderdag 26 april 2007 09:50 schreef Adelante het volgende:
[..]
kom maar, kom maar, kom maar, kom maar...
ja, je zou toch denken inderdaadquote:Op donderdag 26 april 2007 12:38 schreef ReWinD het volgende:
Tja, het stelt niet zoveel voor maar alle kleine beetjes helpen
Hopen op meer neerslag volgende week (moet er nu toch een keer van komen!)
het lijkt wel of die buien nooit de rijn en ijssel over willen en blijven wij er weer mooi van verstoken...quote:Op donderdag 26 april 2007 12:39 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
![]()
Maar Arnhem is nooit echt een hoogvlieger geweest als het opm onweer gaat.
Sneeuw daar in tegen![]()
Nu 10,8 graden in Den Helder en ruim 27 in het zuiden en oostenquote:Op donderdag 26 april 2007 13:07 schreef ReWinD het volgende:
Lekker verschil in temp trouwens een door een aantrekkende NO wind:
[afbeelding]
Toevallig viel het me net ook op, 13,7 graden op Terschelling en 27,6 in midden brabant. Volgens mij is dit vrij zeldzaam.quote:Op donderdag 26 april 2007 13:07 schreef ReWinD het volgende:
Lekker verschil in temp trouwens een door een aantrekkende NO wind:
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |