quote:Shooter was "Asian male" dorm resident, Virginia Tech President Charles Steger says
"He was one of our students," Steger says
Ik lees net dit:quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:22 schreef -skippybal- het volgende:
quote:NBC News reported that the suspect was apparently not a student at Virginia Tech.
Maar ja, die 'person of interest' zou de vriend van dat meisje zijn geweest en die is opgepakt en weer vrijgelaten.quote:"They had a big quarrel in the West Ambler Johnston Hall and he shot her. Then the RA (dorm supervisor) came, and he shot the RA," Mr Chen said.
Heb ergens gelezen dat als ie inderdaad een immigrant uit Azie was, er wel vingerafdrukken van hem genomen waren bij binnenkomst in de VS.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:42 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Geen ID, z'n gezicht is een puinhoop en waarschijnlijk nog niet zo lang in de VS dus geen gebitdata enzo...
Mja, lekker duidelijk allemaal.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik lees net dit:
[..]
De media spreken elkaar ook al tegen.
Een ooggetuige beweert trouwens dat de dader eerst ruzie had met zijn vriendin die hij als eerste dood schoot:
[..]
Maar ja, die 'person of interest' zou de vriend van dat meisje zijn geweest en die is opgepakt en weer vrijgelaten.
toch vreemd, de dode schutter is een student van VTquote:If there was only one gunman, it is unclear what he was doing between the two attacks.
Nee, er ontbreken nog tientallen dingen aan informatie over dit drama. Ik heb liever te zien dat er steeds informatie wordt geupdate dan jullie gezeik over die wapenwet e.d.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:48 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Waarom? Moeten we het anders alleen gaan hebben over hoe kut het wel niet is dat er zoveel mensen onschuldig zijn afgeknald?
Als ik het me goed kan herinneren ben jij woonzaam in the states toch? Hoe reageert jouw directe omgeving op deze gebeurtenis?quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:37 schreef popolon het volgende:
Bij de Today Show nu veel interviews met studenten die het overleefd hebben uit dat betreffende gebouw.
Je ziet aan de gezichten dat ze het nog niet heelemaal beseffen. Vreemd.
Veel mensen zijn dus ook uit ramen gesprongen (1e verdieping) om zo te ontkomen.
Ik las ook ergens dat de "person of intrest" geen VT student was, maar een student van een nabijgelegen college en de politie hem ondervroeg op het moment dat Norris Hall shooting begonquote:Flinchum said they have ruled out the possibility of a murder-suicide in the first shooting, and that investigators have a preliminary identification of the shooter involved in the Norris Hall shooting. The police will not release the identity at this time.
Bron:nu.nlquote:BLACKSBURG - De schutter die maandag dood en verderf zaaide op de universiteit Virginia Tech was een student. Dat heeft universiteitspresident Charles Steger dinsdag bekendgemaakt.
De dader, een Aziatische man, woonde in een van de studentenhuizen op de campus en kende het universiteitsterrein goed. Onduidelijk is nog steeds of de schietpartijen op de twee locaties direct met elkaar verband houden en of er slechts een dader was.
In een studentenhuis vonden maandagochtend twee mensen de dood. Het gaat daar mogelijk om een ruzie in de relatiesfeer die eindigde in moord en zelfmoord, aldus Steger. Twee uur later schoot een man in totaal dertig anderen dood om daarna de hand aan zichzelf te slaan. "We geloven niet dat een tweede schutter nog voortvluchtig is", zei Steger.
Chinees
Volgens de krant Chicago Sun-Times zou de dader een 24-jarige Chinees zijn die in augustus via San Francisco de VS binnenkwam.
Hij had zijn visum van het Amerikaanse consulaat in Sjanghai gekregen. De Chinese autoriteiten onderzoeken de zaak nog. Op Virginia Tech zouden volgens Chinese mediaberichten tussen de vier- en vijfhonderd Chinese studenten colleges volgen.
Gewetenloos
Volgens een arts in het lokale ziekenhuis van Blacksburg moet de dader een gewetenloos mens zijn geweest die zeer berekenend en methodisch te werk ging. "Geen enkele gewonde die we binnenkregen, had minder dan drie schotwonden."
Bush
De Amerikaanse president George Bush zal dinsdag een herdenkingsbijeenkomst bijwonen op de universiteit in Virginia waar maandag 33 mensen omkwamen. Dat heeft het Witte Huis bekendgemaakt. Het staatshoofd en zijn vrouw wonen de officiële plechtigheid bij die om 14.00 uur (20.00 uur Nederlandse tijd) begint.
klinkt alsof de dader redelijk goed getraind is.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:59 schreef Isabeau het volgende:
Hier staat een foto van de eerste vrouw die is doodgeschoten, ze scheen ruzie te hebben met de dader: http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/worldnews.html?in_article_id=449073&in_page_id=1811
Wat een zieke tekst erbij:quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:59 schreef Isabeau het volgende:
Hier staat een foto van de eerste vrouw die is doodgeschoten, ze scheen ruzie te hebben met de dader: http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/worldnews.html?in_article_id=449073&in_page_id=1811
quote:This is the face of the girl who may have sparked the worst school shooting in US history.
inmiddels al duidelijk dat bij het eerste incident geen zelfmoord heeft plaatsgevondenquote:
Volgens wie?quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:12 schreef Guard het volgende:
[..]
inmiddels al duidelijk dat bij het eerste incident geen zelfmoord heeft plaatsgevonden
quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:15 schreef vdvorst het volgende:
En bush geeft nog steeds aan, dat het recht voor amerikanen om wapens te bezitten moet blijven gelden,
leren ze er niets van, dat als een 19 jarige eventjes paar wapens koopt, 30+ mensen neerschiet??
Wat heb je aan een wapen, zonder er mensen mee neer te schieten? juist, weinig (leuk, flesjes... )
verbied dat nou, je ziet toch dat het zo niet verder kan!!
hier is een school tenminste (redelijk) veilig (uitzondering na ..)
Bush gaf als reactie op dit incident,quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:16 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Gaan we weer.
Zullen we het bij het onderwerp houden?
Als die jongen pas sinds augustus in het land was had hij sowieso niet legaal wapens kunnen kopen dus praat geen poep.quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:15 schreef vdvorst het volgende:
En bush geeft nog steeds aan, dat het recht voor amerikanen om wapens te bezitten moet blijven gelden,
leren ze er niets van, dat als een 19 jarige eventjes paar wapens koopt, 30+ mensen neerschiet??
Wat heb je aan een wapen, zonder er mensen mee neer te schieten? juist, weinig (leuk, flesjes... )
verbied dat nou, je ziet toch dat het zo niet verder kan!!
hier is een school tenminste (redelijk) veilig (uitzondering na ..)
Als, feiten hebben de voorkeur en weten alleen dat er door een vuurwapen 33 mensen zijn omgekomen door een Aziatische (heeft niet eens toegevoegde waarde) man.quote:Op dinsdag 17 april 2007 14:25 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Als die jongen pas sinds augustus in het land was had hij sowieso niet legaal wapens kunnen kopen dus praat geen poep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |