Er is toch altijd een cameraman in het kantoor? Volgens mij één van de weinige plekken binnen waar ze niet achter een spiegel zitten.quote:Op maandag 16 april 2007 23:27 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
d'r staat gewoon een cameraman bovenop
net echt allemaal
![]()
Je kunt net zo goed naar een snookerwedstrijd op de BBC gaan kijken, net zo spannendquote:
of AZ vs PSVquote:Op maandag 16 april 2007 23:39 schreef Charmian het volgende:
[..]
Je kunt net zo goed naar een snookerwedstrijd op de BBC gaan kijken, net zo spannend![]()
Ik hoop dat ze elke avond een paar uur gaan pokerenquote:Op maandag 16 april 2007 23:42 schreef Ian_Nick het volgende:
Kan iemand die pokertafel in de fik steken?
Heb je iets aan je handen?quote:Op maandag 16 april 2007 23:42 schreef Ian_Nick het volgende:
Kan iemand die pokertafel in de fik steken?
Altijd = soms, als er iets bijzonder te doen is. Niet als bewoners er 'gewoon' gaan zitten.quote:Op maandag 16 april 2007 23:37 schreef Charmian het volgende:
[..]
Er is toch altijd een cameraman in het kantoor? Volgens mij één van de weinige plekken binnen waar ze niet achter een spiegel zitten.
OFquote:Op maandag 16 april 2007 23:43 schreef carpediem23 het volgende:
Boring........Ik ga er van tussen, kom straks nog wel een keer kijken. Ben benieuwd als Huub nog gaat rellen.
Brian had net als Nicolaas de deal dat de 50.000 pas na 5 maanden beschikbaar zou zijn. Als hij voor die tijd de villa moest verlaten, kon hij fluiten naar zijn geldprijs. Vandaar denk ik dat hij behoorlijk para werd van het idee zijn prijs te verliezen door een clash met Huub de laatste maand. Eerste week van april is 5 mndntermijn verlopen en heeft hij zijn doekoes binnen. Ik vind hem precies vanaf dan ook erg veranderd. Berustender en meer lef. Ook al staat het hem voor geen meter.quote:Op maandag 16 april 2007 22:59 schreef Day het volgende:
[..]
Of het geld al helemaal uitbetaald is, weet niemand. Toen Netty de 1e keer op bezoek kwam, had ze het in ieder geval nog niks van gehad. Wel had Brian haar ticket betaald om over te komen, zodat ze aanwezig kon zijn op de familiedag.
Het geld zou in een aantal termijnen betaald worden, per maand een deel van het bedrag. Brian heeft een aantal weken geleden al laten weten dat het hele bedrag binnen is (en overigens ook al helemaal uitgegeven aan het aflossen van schulden en ticket van zijn moeder).quote:Op maandag 16 april 2007 23:50 schreef papagena het volgende:
[..]
Brian had net als Nicolaas de deal dat de 50.000 pas na 5 maanden beschikbaar zou zijn. Als hij voor die tijd de villa moest verlaten, kon hij fluiten naar zijn geldprijs. Vandaar denk ik dat hij behoorlijk para werd van het idee zijn prijs te verliezen door een clash met Huub de laatste maand. Eerste week van april is 5 mndntermijn verlopen en heeft hij zijn doekoes binnen. Ik vind hem precies vanaf dan ook erg veranderd. Berustender en meer lef. Ook al staat het hem voor geen meter.
Zou mijn sociale leven ten goede komenquote:Op maandag 16 april 2007 23:43 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze elke avond een paar uur gaan pokeren![]()
Kweenie, ik heb de streams uitgezetquote:Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef obezzi het volgende:
wars nico????
Hij ging even geleden naar de saunaquote:Op dinsdag 17 april 2007 00:00 schreef obezzi het volgende:
wars nico????
Hoe kan iemand van 25 nou zoveel schulden hebben dat je zomaar 50.000 op maakt? Zo duur is een ticket voor z`n moeder niet. Zouden die geruchten van crimin...?quote:Op maandag 16 april 2007 23:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Het geld zou in een aantal termijnen betaald worden, per maand een deel van het bedrag. Brian heeft een aantal weken geleden al laten weten dat het hele bedrag binnen is (en overigens ook al helemaal uitgegeven aan het aflossen van schulden en ticket van zijn moeder).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |