Katten doen de laundry, ofwel ze wassen zich den gansche dagquote:Op maandag 16 april 2007 23:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Doen katten ook; die gaan zichzelf likken![]()
De knuffelzithoek dus?quote:Op maandag 16 april 2007 22:59 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Wat dacht je van lekker op de bank?![]()
Huub zit daar en Brian is naar achteren.quote:Op maandag 16 april 2007 23:03 schreef tutjehola het volgende:
Waar is Huub en waar moet Brian naar toe?
Heb je de streams uit?quote:Op maandag 16 april 2007 23:03 schreef tutjehola het volgende:
Waar is Huub
Wat jij wiltquote:Op maandag 16 april 2007 23:04 schreef Prospera het volgende:
[..]
Honden likken, katten wassen zichzelf![]()
Ik heb Netty in de kapsalon tegen Natas horen zeggen dat ze het geld had gekregen en dat het op was aan aflossingen. De ex van Brian schijnt contact met Netty te hebben gezocht met indirect de vraag of er voor haar nog wat te halen was, maar ze was al te laat en Netty gunde haar het licht in de ogen niet. Het schijnt dat Brian nog steeds aan het aflossen is wat zijj veroorzaakt heeft.quote:Op maandag 16 april 2007 22:59 schreef Day het volgende:
[..]
-knip-
Of het geld al helemaal uitbetaald is, weet niemand. Toen Netty de 1e keer op bezoek kwam, had ze het in ieder geval nog niks van gehad. Wel had Brian haar ticket betaald om over te komen, zodat ze aanwezig kon zijn op de familiedag.
Toch niet op de pokertafel he....quote:Op maandag 16 april 2007 22:53 schreef noekje het volgende:
[..]
*bonkt hoofd op tafel*
Gadverdamme! Dit gaat nu weer elke avond gebeuren zeker?
Oh, ok...bedanktquote:Op maandag 16 april 2007 23:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja, eerst wilde Brian zijn deal er doorheen krijgen en dan dat van Nicolaas.
Wat is er mis met rellen, ruzie en non stop rocken?quote:Op maandag 16 april 2007 23:07 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Toch niet op de pokertafel he....
heb jij een beter idee dan?
Hehe, komen we eindelijk weer van dat pauper volk afquote:Op maandag 16 april 2007 23:10 schreef noekje het volgende:
[..]
Wat is er mis met rellen, ruzie en non stop rocken?
Het was eventjes zo leuk en tada..we gaan pokeren.
Nu moet ik ook naar bed want ik snap helemaal niks van pokeren.![]()
Je moet helemaal niks...ik snap er ook niks van, maar is dat belangrijk?quote:Op maandag 16 april 2007 23:10 schreef noekje het volgende:
[..]
Wat is er mis met rellen, ruzie en non stop rocken?
Het was eventjes zo leuk en tada..we gaan pokeren.
Nu moet ik ook naar bed want ik snap helemaal niks van pokeren.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |