Dat verandert toch verder niks aan hoe Oranje voetbalde op het WK 2006?quote:Op dinsdag 17 april 2007 10:55 schreef Speed1971 het volgende:
WK daarvoor waren we er niet eens bij.
Nee makkelijker, kijk maar naar het afgelopen WK en hoe er nu gespeeld word... of erger nog: de machtelooshied van van B tijdens het WK, met name tegen Portugal. In tegenstelling tot velen in NL, geef ik niet zozeer de schuld aan de scheids (ook al was hij drama) maar meer aan van B die zn team niet kon sturen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 10:43 schreef Speed1971 het volgende:
Onzin, die stelling is net zo makkelijk/moeilijk verdedigbaar als dat het wel lukt.
Omdat ik van mening ben dat de mentaliteit van de meeste Nederlandse spelers niet goed is. Ook zijn de meeste spelers niet van zo`n niveau dat we wel even elke tegenstander oprollen. Daar veranderd een coach weinig aan, of het nou van Basten is van Gaal of Hiddink.quote:Op dinsdag 17 april 2007 10:52 schreef Robar het volgende:
[..]
Waarom moet van Basten blijven volgens jou?
Heb je de wedstrijd tegen Portugal op teletekst gezien ofzo?quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:14 schreef Speed1971 het volgende:
[..]
Omdat ik van mening ben dat de mentaliteit van de meeste Nederlandse spelers niet goed is. Ook zijn de meeste spelers niet van zo`n niveau dat we wel even elke tegenstander oprollen. Daar veranderd een coach weinig aan, of het nou van Basten is van Gaal of Hiddink.
Ook word ik zo moe van het gezeik over de bondscoach. Advocaat werd bijkans gelinched. Jürgen Klinsmann zou er ook niets van bakken maar verbaasde vriend en vijand.
En wat van Bommel betreft. Hij moet gewoon zijn grote muil houden. Natuurlijk verloren wij niet van Portugal omdat alleen van Bommel faalde. Helaas is het wel zo doordat van Bommel erg vroeg in de wedstrijd geel pakte hij later zijn mannetje moest laten lopen waardoor Khalid Boulahrouz onnodig tegen geel aanliep. Herr van Bommel moet de hand in eigen boezem steken en erkennen dat hij niet heeft gebracht wat hij had kunnen brengen
Alleen het WK 2006 was onder Van Bastenquote:Op dinsdag 17 april 2007 11:28 schreef Speed1971 het volgende:
Tot nu toe zijn de resultaten prima onder van Basten.
WK 2006 uitgeschakelt door Portugal
EK 2004 uitgeschakelt door Portugal
Ik herinner mij ook nog een wedstrijd tegen Portugal waar we met 2-0 voorstonden.....
/yawn
Exact. Punt van van Bommel is ook niet zozeer dat hij niet super heeft gespeeld, zijn kritiek is punt 1 en vooral 2. van Bommel is gewoon als een stuk stront behandeld door van B.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:22 schreef Robar het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd tegen Portugal op teletekst gezien ofzo?
En ik kan je 2 reden geven waarom alle door jou genoemde trainers wel succes zouden kunnen hebben met het huidige Nederlandse spelers aanbod.
1 Continuiteit
2 Vertrouwen
En zo zijn er wel meer........quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:41 schreef Longmen het volgende:
[..]
Exact. Punt van van Bommel is ook niet zozeer dat hij niet super heeft gespeeld, zijn kritiek is punt 1 en vooral 2. van Bommel is gewoon als een stuk stront behandeld door van B.
Het grootste deel van de wedstrijden met een redelijke(Roemenië, Tsjechie, Bulgarije) of een goeie(Italië, Portugal, Engeland) tegenstander zijn niet gewonnen. En zelfs van de dwergen wordt onder van Basten met moeite gewonnen, of zelfs niet gewonnen(Macedonië). Kun je wel gaan wijzen naar v. Gaal of Advocaat, maar het gaat erom wat v. Basten nu doet. En ten eerste presteert ie dus heel mager, ten tweede is het voetbal niet om aan te zien, ten derde is het tactisch een grote puinzooi.quote:Op dinsdag 17 april 2007 11:28 schreef Speed1971 het volgende:
Tot nu toe zijn de resultaten prima onder van Basten.
WK 2006 uitgeschakelt door Portugal
EK 2004 uitgeschakelt door Portugal
Ik herinner mij ook nog een wedstrijd tegen Portugal waar we met 2-0 voorstonden.....
/yawn
En ten 4e weet hij niet met spelers om te gaan om een geheel te vormen, een geoliede machine te vormen. Hij schoffeert mensen, komt met onzin verklaringen en excuusjes vol tegenstrijdigheden etc. en z'n selectiebeleid is werkelijk gewoon te droevig voor woorden.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:24 schreef Solstice het volgende:
[..]
Het grootste deel van de wedstrijden met een redelijke(Roemenië, Tsjechie, Bulgarije) of een goeie(Italië, Portugal, Engeland) tegenstander zijn niet gewonnen. En zelfs van de dwergen wordt onder van Basten met moeite gewonnen, of zelfs niet gewonnen(Macedonië). Kun je wel gaan wijzen naar v. Gaal of Advocaat, maar het gaat erom wat v. Basten nu doet. En ten eerste presteert ie dus heel mager, ten tweede is het voetbal niet om aan te zien, ten derde is het tactisch een grote puinzooi.
We hebben nog nooit zo'n kut-bondscoach gehad als Marco van Basten.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:34 schreef Speed1971 het volgende:
Hou toch op met dat gejank over de bondscoach. Het gebeurd al jaren. Is het niet dit dan is het wel weer dat.
Kansloos.
Klopt, maar dat valt bij mij onder oorzaken voor de tactische puinzooi. Valt me trouwens op dat het vooral Ajax-supporters zijn die nog steeds voor hem opkomen. Of dat nou iets te maken heeft met dat veel van de nu opgeroepen Ajax-spelers onder een andere bondscoach voorlopig niet in aanmerking zouden komen. Of dat het te maken heeft met het idee dat alles dat bij Ajax wegkomt(spelers, coaches, supporters etc.) geweldig is en superieur aan die strontboeren uit de rest van Nederland weet ik niet.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:29 schreef DIGGER het volgende:
[..]
En ten 4e weet hij niet met spelers om te gaan om een geheel te vormen, een geoliede machine te vormen. Hij schoffeert mensen, komt met onzin verklaringen en excuusjes vol tegenstrijdigheden etc. en z'n selectiebeleid is werkelijk gewoon te droevig voor woorden.
Inderdaad, weet er ook geen....quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:36 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
We hebben nog nooit zo'n kut-bondscoach gehad als Marco van Basten.
Tenminste, ik heb geen slechtere meegemaakt.
Hahaquote:Op dinsdag 17 april 2007 12:39 schreef Solstice het volgende:
[..]
Klopt, maar dat valt bij mij onder oorzaken voor de tactische puinzooi. Valt me trouwens op dat het vooral Ajax-supporters zijn die nog steeds voor hem opkomen. Of dat nou iets te maken heeft met dat veel van de nu opgeroepen Ajax-spelers onder een andere bondscoach voorlopig niet in aanmerking zouden komen. Of dat het te maken heeft met het idee dat alles dat bij Ajax wegkomt(spelers, coaches, supporters etc.) geweldig is en superieur aan die strontboeren uit de rest van Nederland weet ik niet.
Dick Advocaat alweer vergeten? Bassie is een goede tweede in mijn ogenquote:
Vrijwel alle neuzen (op een aantal uitzonderingen na) lijken van Basten zwaar te verafgoden en zien niet dat hij totaal ongeschikt is voor de baan als bondscoach.quote:
Advocaat presteerde ondanks rare wissels natuurlijk wel redelijk goed met een halve finale waarin het werd uitgeschakeld door het thuisland.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef LENUS het volgende:
[..]
Dick Advocaat alweer vergeten? Bassie is een goede tweede in mijn ogen![]()
Dick was niet zo wisselvallig en durfde het wel aan om de toppers te selecteren.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef LENUS het volgende:
[..]
Dick Advocaat alweer vergeten? Bassie is een goede tweede in mijn ogen![]()
Die speelde ook nog met een aardig logische opstelling, dat moet ik van Basten nog zien doen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:49 schreef du_ke het volgende:
[..]
Advocaat presteerde ondanks rare wissels natuurlijk wel redelijk goed met een halve finale waarin het werd uitgeschakeld door het thuisland.
Hij weet z'n populariteit inderdaad prima uit te spelen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:53 schreef LENUS het volgende:
Jullie hebben gelijk, zelfs Advocaat is nog beter. Wat me vooral stoort is zijn oneindige voorraad krediet die hij bij de media geniet. Advocaat moest het met veel minder doen.
quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vrijwel alle neuzen (op een aantal uitzonderingen na) lijken van Basten zwaar te verafgoden en zien niet dat hij totaal ongeschikt is voor de baan als bondscoach.
Niet alleen door het feit dat hij vrijwel geen andere ervaring als trainer heeft (buiten jong ajax om)
Ook omdat hij totaal niet met mensen om kan gaan en een totaal in zichzelf gekeerd persoon is en geen tegenspraak duld.
WORDT TOCH EENS WAKKER JEEEEEEEEEEEZZZ!
Als je dat vraagt, haken de mensen die Marco van Basten steunen af, zie bijvoorbeeld ook BliksemSchigt.quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:47 schreef Solstice het volgende:
Leg is uit waarom v. Basten het goed doet dan, en waarom hij dus moet blijven. En kom dan is een keer niet aan met de resultaten zijn goed, want dat is niet zo.
Vind je jezelf nu niet een beetje triest?quote:Op dinsdag 17 april 2007 12:46 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vrijwel alle neuzen (op een aantal uitzonderingen na) lijken van Basten zwaar te verafgoden en zien niet dat hij totaal ongeschikt is voor de baan als bondscoach.
Niet alleen door het feit dat hij vrijwel geen andere ervaring als trainer heeft (buiten jong ajax om)
Ook omdat hij totaal niet met mensen om kan gaan en een totaal in zichzelf gekeerd persoon is en geen tegenspraak duld.
WORDT TOCH EENS WAKKER JEEEEEEEEEEEZZZ!
Duh, dat is omkering van bewijslast. Jullie willen zo nodig dat hij weg moet, geef daar dan goede argumenten voor, behalve het gebruikelijke Kalimero gejank. En dat het vroeger beter ging is gewoon onzin: Hiddink heeft Euro '96 verknald, Rijkaard kreeg in 2000 de Europese titel op een presenteerblaadje en verknalde het met domme wissels en Van Gaal en Advocaat waren ook bepaald niet denderend. En vooral Hiddink en Rijkaard hadden een oneindig veel betere spelersgroep.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:25 schreef Solstice het volgende:
Het blijft wel akelig stil ineens ja.
quote:Op dinsdag 17 april 2007 09:20 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
6 verdedigers, waarvan 3 linksbacks? Waar is Ooijer? En waar is Mathijsen? Nigel de Jong in de basis? Een 3 mansverdediging met maar één echte verdediger? Enz.
En dan heb ik het alleen nog maar over de verdediging.
Oh trouwens, ik zie dat je Van Persie niet eens in de basis hebt? Whehe, grapjas.
- Bij zijn aanstellen beloofde hij aanvallend en atractief voetbal te gaan spelen, dat is op 1 of 2 uitzonderingen na niet gelukt, het spel lijkt alleen maar zwakker te worden eigenlijkquote:Op dinsdag 17 april 2007 13:42 schreef Soul79 het volgende:
Duh, dat is omkering van bewijslast. Jullie willen zo nodig dat hij weg moet, geef daar dan goede argumenten voor, behalve het gebruikelijke Kalimero gejank. En dat het vroeger beter ging is gewoon onzin: Hiddink heeft Euro '96 verknald, Rijkaard kreeg in 2000 de Europese titel op een presenteerblaadje en verknalde het met domme wissels en Van Gaal en Advocaat waren ook bepaald niet denderend. En vooral Hiddink en Rijkaard hadden een oneindig veel betere spelersgroep.
Klopt, San Marco kan niet met toppers omgaan, zie eerdere aanvaringen met Ruud van Nistelrooij, Mark van Bommel, Roy Makaay, Edgar Davids en Clarence Seedorf. Liever roept hij AZ'ers of Jong Ajax-spelers op, die geen weerwoord hebben en hem als een mak schaap volgen.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:54 schreef PyTh het volgende:
Hij wil alleen maar spelers in z'n selectie die ja en amen zeggen.
quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
@ Barca, Laten we het er maar op houden dat we behoorlijk van mening verschillen
Ja, prima, is daar nou 16 topics gezanik voor nodig?quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:54 schreef PyTh het volgende:
[..]
- Bij zijn aanstellen beloofde hij aanvallend en atractief voetbal te gaan spelen, dat is op 1 of 2 uitzonderingen na niet gelukt, het spel lijkt alleen maar zwakker te worden eigenlijk
- Hij heeft een aantal internationaal gerenomeerde spelers zo behandeld/weggepest dat ze nu niet meer voor het Nederlands elftal onder zijn leiding willen uitkomen.
- Hij is zeer inconsequent met vrijwel heel het beleid wat hij voert.
- Hij wil alleen maar spelers in z'n selectie die ja en amen zeggen.
En zo zijn er nog wel meer, schroom niet om aan te vullen......
quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:14 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Als je dat vraagt, haken de mensen die Marco van Basten steunen af, zie bijvoorbeeld ook BliksemSchigt.
Daarom is Van Basten tot twee keer toe naar Madrid gereisd om het goed te praten met RvN en heeft RvN ook zelf toegegeven dat ie fout heeft gezeten?quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:59 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, San Marco kan niet met toppers omgaan, zie eerdere aanvaringen met Ruud van Nistelrooij, Mark van Bommel, Roy Makaay, Edgar Davids en Clarence Seedorf. Liever roept hij AZ'ers of Jong Ajax-spelers op, die geen weerwoord hebben en hem als een mak schaap volgen.
Al 3 jaar in opbouw?quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:21 schreef BliksemSchigt het volgende:
=knip=.
Het team is echt in opbouw. Ook met een Nationaal elftal moet dat gebeuren. Kijk maar om je heen. Elk land kent die problemen. Van Basten heeft de fout gemaakt dat hij dacht dat hij het als een clubcoach kon benaderen en teveel aan een gedachte vastgehouden in het begin. Daar heeft hij van geleerd en het is nu wel wat beter.
Klopt. Maar onder welke bondscoach is dat dan wel gelukt? En wat moet je dan beloven? Ik hoop 90min kut te spelen en dan in de 91ste een goal te maken door een lucky kansje. Elke wedstrijd, keer op keer. Hij streeft het terecht na, dat het niet lukt is te wijten aan spelers, tactische aanwijzingen, het niet kunnen werken als een clubcoach, dus daadwerkelijk trainen op een systeem en tegenstanders die zich ingraven.quote:Op dinsdag 17 april 2007 13:54 schreef PyTh het volgende:
[..]
- Bij zijn aanstellen beloofde hij aanvallend en atractief voetbal te gaan spelen, dat is op 1 of 2 uitzonderingen na niet gelukt, het spel lijkt alleen maar zwakker te worden eigenlijk
Boohoo. Van Bommel niet meer. Dan stellen we Schaars, de Zeeuw, Mendes of Seedorf op.quote:- Hij heeft een aantal internationaal gerenomeerde spelers zo behandeld/weggepest dat ze nu niet meer voor het Nederlands elftal onder zijn leiding willen uitkomen.
Foute uitspraak is dat geweest, is ie ook op teruggekomen.quote:- Hij is zeer inconsequent met vrijwel heel het beleid wat hij voert.
Seedorf speelt nu weer mee. RvN zou kunnen meedoen. Van der Sar en Gio zullen ook wel vaak genoeg hun mond open doen - binnenskamers.quote:- Hij wil alleen maar spelers in z'n selectie die ja en amen zeggen.
Ik moet hem wel gelijk geven Montana, je zegt echt elke keer weer hetzelfde . . .quote:Op dinsdag 17 april 2007 15:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
Meestal reageer je in een discussie op een forum inhoudelijk op elkaars argumenten, Montana, ipv alleen maar hetzelfde zeggen met een paar andere woorden maar waardoor het wel elke keer op hetzelfde neer komt. Dat is een beetje jammer en triest.
Jij zegt al 16 topics niet nieuws, het was, is en zal altijd kut zijn. Je probeert het geen greintje van een andere kant in te zien.
Noem eens een nieuwe bondscoach en denk eens serieus na welke 11 hij zou opstellen en hoeveel dat nou echt zou verschillen van Van Basten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |