door persoonlijk tegen hem te zeggen: "ik stop de 53J8! (in de naam van L-innocent rek nr...)"quote:Op woensdag 11 april 2007 13:21 schreef metallicelmo het volgende:
en hoe "ontmasker" je deze mr. X en is dit dan een bekende Nederlander ofzo?
De martinitoren komt ie helaas niet op. Dan maar het groninger museumquote:Op woensdag 11 april 2007 14:36 schreef Luco het volgende:
Nou, laat die vent eens naar Groningen komen dan
als ze echt met zijn 2en zijn valt mister X alleen maar minder op en iedreen maar zoeken naar 1 persoon..quote:Op woensdag 11 april 2007 14:42 schreef Marc1711 het volgende:
[afbeelding]
Dit komt uit het filmpje in de efteling, je hoort duidelijk aan zijn zuchten dat het een man is..
Alleen op de schaduw lijkt het wel alsof ze met 2 zijn..
Gordon en Joling?
Juistquote:Op woensdag 11 april 2007 14:52 schreef Slick.. het volgende:
[..]
als ze echt met zijn 2en zijn valt mister X alleen maar minder op en iedreen maar zoeken naar 1 persoon..
Nee die linker lijkt juist te filmen als je naar de schaduwen kijktquote:Op woensdag 11 april 2007 14:46 schreef its_me_ het volgende:
Die linker lijkt wel een vrouw met gekruld lang haar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |