Ik lees er meestal overheen, ik vind het een beetje ver gaan om iedereen steeds op de kleinste foutjes te wijzen, maar dit is toch wel heel extreemquote:Op maandag 9 april 2007 20:55 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja ach, over de Nederlandsche spelling zullen we het maar niet hebben in deze topic. Ik heb verwoede pogingen gedaan, maar het wil maar niet lukken. Laat het op z'n beloop, lach er om en ga verder...
Ja om die laatste fouten kan ik me ook mateloos ergeren!quote:Op maandag 9 april 2007 20:57 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
Ik lees er meestal overheen, ik vind het een beetje ver gaan om iedereen steeds op de kleinste foutjes te wijzen, maar dit is toch wel heel extreem
hetzelfde voor enigste, zowiezo etc. etc.
YEUH EEN UITSLAGquote:
goh mischien dat je jou hier ook aan er gertquote:Op maandag 9 april 2007 21:00 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Ja om die laatste fouten kan ik me ook mateloos ergeren!
Verder kijk ik er ook niet meer naar.
quote:Op maandag 9 april 2007 21:03 schreef Maikalo het volgende:
[..]
goh mischien dat je jou hier ook aan er gert![]()
quote:vrolijke-frits
AZ komt zienderogen dichterbij PSV
quote:gebruikersnaam
Zo'n bril? , Ja echt waar bij ajax heben ze een voetballer die met een duikbril op het veld loopt
quote:Hrvat
Veni Vidi Vici
-2ptquote:SuperHarregarre
Kiekeboukhari!
En dan zeuren over het nederlands van de usersquote:
Hehe! ja goed zo, ik houd je scherp en alert!!quote:Op maandag 9 april 2007 21:09 schreef Maikalo het volgende:
[..]
En dan zeuren over het nederlands van de users![]()
Sorry, kon het niet laten![]()
Rustig maar met die olifant, voor je het weet ben je al je porselein aan het lijmenquote:Op maandag 9 april 2007 21:10 schreef vrolijke-frits het volgende:
Oh enne... kom er maar in Beschouw!
dat is dan de tweede ontrechte poedel op rij in dit topicquote:Op maandag 9 april 2007 21:10 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
terechte winnaars, de poedel vind ik niet echt terecht, het is wel een leuke woordspeling, maarja, ieder zijn smaak
quote:Op maandag 9 april 2007 21:14 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
dat is dan de tweede ontrechte poedel op rij in dit topic
Dan hoop ik meer dan 20 punten te halen!quote:Op maandag 9 april 2007 21:17 schreef Beschouw het volgende:
[..]
1 juli beginnen we met een nieuwe stand allemaal weer op nul
Ik wel. Van de Ajaxtraining van vanochtend.:quote:Op maandag 9 april 2007 23:21 schreef existenz het volgende:
Ik heb overigens even geen leuke foto's.
heheh dat wist ik helemaal nietquote:
Sneijder staat gewoon op de foto hè, dat je het even weet. Dus t zijn niet doorsnee Sneijder-grappen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:13 schreef Hrvat het volgende:
Dat zijn meer kandidaten voor de poedelprijs dan de gewone prijs!![]()
Exactlyquote:Op dinsdag 10 april 2007 13:44 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Sneijder staat gewoon op de foto hè, dat je het even weet. Dus t zijn niet doorsnee Sneijder-grappen.
Dan mag het wel? Mij goed hoor, ik lust die sneijdergrapjes wel.quote:Op dinsdag 10 april 2007 13:44 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Sneijder staat gewoon op de foto hè, dat je het even weet. Dus t zijn niet doorsnee Sneijder-grappen.
verkapte Sneijdergrap?quote:Op dinsdag 10 april 2007 08:23 schreef existenz het volgende:
[afbeelding]
Ten Cate: "Op deze manier communiceren wij tenminste op gelijke hoogte met elkaar"
Ben er vanavond niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |