Idd, dat wel maar helaas wordt de SP alleen maar groter....quote:Op maandag 23 april 2007 18:24 schreef PJORourke het volgende:
Not that there's anything wrong with it...
Bronquote:Ter Horst: leider PvdA hoort in de Tweede Kamer
AMSTERDAM - Minister Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken) vindt dat de politiek leider van de PvdA in de fractie en dus in de Tweede Kamer thuishoort. Dat zegt de PvdA-bewindsvrouw in een interview met Intermediair van deze week.
Ze mengt zich daarmee in de discussie die onlangs losbarstte over het leiderschap van de sociaaldemocraten. PvdA-leider Wouter Bos zit nu in het kabinet als minister van Financiën. Hij kreeg onlangs veel kritiek op de dubbele rol die hij zou spelen in de kwestie over topsalarissen.
Zelf zou Ter Horst geen PvdA-leider willen zijn. Ze noemt zich een echte bestuurder. "Dus je zou me heel ongelukkig maken als je me in de Tweede Kamer zou zetten."
quote:Op maandag 23 april 2007 19:49 schreef ethiraseth het volgende:
Als elke politici die nep-beloften doet schade brengt aan zijn partij zouden we geen partijen meer overhebben.![]()
Ruzie in de arabierenclubquote:Op maandag 23 april 2007 20:00 schreef Martijn_77 het volgende:
En zelfs zijn eigen ministers vinden dat Bos het beters anders kan doen![]()
De scheuren komen nu zelfs in zijn eigen ministerploeg. Straks valt de hele PvdA nog uit elkaar / over elkaar heen.quote:
Liever dat dan vakbondskneusjes die geen Nederlands spreken of genocideontkenners.quote:Op maandag 23 april 2007 20:35 schreef Klopkoek het volgende:
Goh, jullie willen de PvdA zo klein hebben als D'66...
Krijgen we dan van die gesjeesde vastgoedboys aan de macht. Ben bang van wel...
Oh, vertel?quote:Op maandag 23 april 2007 20:41 schreef Klopkoek het volgende:
Aan je dedain valt in ieder op te maken in welk milieu je bent opgegroeid... en nooit meer vandaan bent geweest.
Die weten tenminste wel wat werken is. Kijk nu eens naar Bos is nog geen half jaar minister en de tekorten lopen nu al op........quote:Op maandag 23 april 2007 20:35 schreef Klopkoek het volgende:
Goh, jullie willen de PvdA zo klein hebben als D'66...
Krijgen we dan van die gesjeesde vastgoedboys aan de macht. Ben bang van wel...
Juist een krappe 2 maand. Kan je hem tekorten die dan opduiken al verwijten? Lijkt me toch wat voorbarig.quote:Op maandag 23 april 2007 20:49 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Die weten tenminste wel wat werken is. Kijk nu eens naar Bos is nog geen half jaar minister en de tekorten lopen nu al op........
Als je een begroting waarvoor het CBS al waarschuwde en het general Pardon buiten beschouwing laat welquote:Op maandag 23 april 2007 21:26 schreef du_ke het volgende:
Juist een krappe 2 maand. Kan je hem tekorten die dan opduiken al verwijten? Lijkt me toch wat voorbarig.
Gezien het gestrooi in het regeerakkoord, het kiezen voor onvoorzichtige scenario's en het gekwebbel over een doelstelling in 2011 die door dat scenario volgens het CPB onhoudbaar is, denk ik wel dat je het Bos kunt verwijten. Hij is niet prudent en veel van die zogenaamde lijken (olieprijs, zorgkosten) had je toch kunnen verwachten. Dalende olieprijs en stijgende zorgkosten zijn toch zeker geen verrassing?quote:Op maandag 23 april 2007 21:26 schreef du_ke het volgende:
Juist een krappe 2 maand. Kan je hem tekorten die dan opduiken al verwijten? Lijkt me toch wat voorbarig.
Sorry maar ik vind het vooral erg voorbarig. De tegenvallers nu en straks de meevallers voor de zomer, als de belastinginkomsten binnenstromen zijn volgens mij toch echt nog het gevolg van het vorige kabinet. Pas na een half jaar of misschien wel een jaar ofzo kan je Bos echt afrekenen op z'n beleid. Minister van Financiën is geen functie waarvan het handelen direct effect heeft. Zeker niet binnen een maand of 2.quote:Op maandag 23 april 2007 21:28 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Als je een begroting waarvoor het CBS al waarschuwde en het general Pardon buiten beschouwing laat wel
Het nieuwe kabinet heeft nog geen begroting opgesteld, daarbij heeft het CBS nog helemaal niet geoordeeld over het coalitieakkoord. (CPB ook niet trouwens). Die begroting is nog van Zalm c.s.quote:Op maandag 23 april 2007 21:28 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Als je een begroting waarvoor het CBS al waarschuwde en het general Pardon buiten beschouwing laat wel
een tekort op het hoogtepunt van de conjunctuur is gewoon bagger was ook wat Zalm een paar keer heeft geflikt. De begroting voor dit jaar is zelfs nog van hem afkomstig. Maar het jaar is nog jong over een paar maand komen de meevallers, de hogere belastinginkomsten door de hoogconjunctuur.quote:Op maandag 23 april 2007 21:30 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Gezien het gestrooi in het regeerakkoord, het kiezen voor onvoorzichtige scenario's en het gekwebbel over een doelstelling in 2011 die door dat scenario volgens het CPB onhoudbaar is, denk ik wel dat je het Bos kunt verwijten. Hij is niet prudent en veel van die zogenaamde lijken (olieprijs, zorgkosten) had je toch kunnen verwachten. Dalende olieprijs en stijgende zorgkosten zijn toch zeker geen verrassing?
En een tekort op het hoogtepunt van de conjunctuur is gewoon bagger, klaar.
Een goede minister gaat bijsturen en bezuinigen.quote:Op maandag 23 april 2007 21:32 schreef du_ke het volgende:
Sorry maar ik vind het vooral erg voorbarig. De tegenvallers nu en straks de meevallers voor de zomer, als de belastinginkomsten binnenstromen zijn volgens mij toch echt nog het gevolg van het vorige kabinet. Pas na een half jaar of misschien wel een jaar ofzo kan je Bos echt afrekenen op z'n beleid. Minister van Financiën is geen functie waarvan het handelen direct effect heeft. Zeker niet binnen een maand of 2.
Idd, in het bedrijfsleven hadden ze hem er allang uitgegooidquote:Op maandag 23 april 2007 21:30 schreef PJORourke het volgende:
En een tekort op het hoogtepunt van de conjunctuur is gewoon bagger, klaar.
quote:Op maandag 23 april 2007 21:32 schreef SCH het volgende:
Ach, hij kan het nooit slechter doen dan zijn voorganger, dat geluk heeft ie alvast.
Ook binnen die 50 dagen? En wie zegt dat hij dat nog niet doet, zoals gezegd bijsturen op financiën heeft geen ad-hoc effect.quote:Op maandag 23 april 2007 21:34 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Een goede minister gaat bijsturen en bezuinigen.
Bron?quote:Op maandag 23 april 2007 21:35 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd, in het bedrijfsleven hadden ze hem er allang uitgegooid
[..]
Daarom vind ik het ook erg vreemd dat Zalm het zolang heeft uitgehouden....quote:Op maandag 23 april 2007 21:35 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd, in het bedrijfsleven hadden ze hem er allang uitgegooid
[..]
In een jaar of 12 als minister 2 keer een begroting afleveren die in balans is. Lijkt mij vrij matig.quote:Ben wel erg benieuwd naar de onderbouwing van deze bewering.
Ken jij de betekenis van het woord onderbouwen dan?quote:Op maandag 23 april 2007 21:35 schreef Martijn_77 het volgende:
Ben wel erg benieuwd naar de onderbouwing van deze bewering.
Tering nee man - dat soort paniekvoetbal heeft onder Zalm alleen maar ellende opgeleverd.quote:Op maandag 23 april 2007 21:34 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Een goede minister gaat bijsturen en bezuinigen.
Toen kwamen we wel vanuit een andere positie: stevige, structurele tekorten. Nu komen we van een overschot.quote:Op maandag 23 april 2007 21:33 schreef du_ke het volgende:
een tekort op het hoogtepunt van de conjunctuur is gewoon bagger was ook wat Zalm een paar keer heeft geflikt.
Bos stuurt niet bij, noemt dingen "lijken uit de kast" die gewoon voorspelbaar waren, en gooit er nog meer uitgaven bovenop. Bos maakt alles dus alleen maar erger.quote:De begroting voor dit jaar is zelfs nog van hem afkomstig.
En ook die zal Bos aangrijpen om meer te spenderen, want daat gaat het de PvdA immers om.quote:Maar het jaar is nog jong over een paar maand komen de meevallers, de hogere belastinginkomsten door de hoogconjunctuur.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |