Ook Santi Perez rijdt voor die ploeg, zag ikquote:Op zondag 8 april 2007 22:49 schreef -skippybal- het volgende:
Appeltje eitje voor Valverde? Mwah, niet met Marchante, Gil (SD heel sterk met ook nog Cobo, Piepoli, de la Fuente en fietsend vraagteken Mayo), Di Luca, F. Schleck, Sammie S., Rebbelin, Evans, Menchov en andere Contadors.
Mancebo en Sevilla gaan we ook weer vrolijk zien rond fietsen![]()
Ik weet het niet hoor als je het parcours van dit jaar zo ziet. Die loeisteile Baskische klimmetjes zijn nou niet echt een specialiteit van Valv. Piti...quote:Op zondag 8 april 2007 23:00 schreef Ereinion het volgende:
Als Valverde er echt voor gaat zie ik niemand die bij hem in de buurt komt
Sinds wanneer niet? Hij had vorig jaar toch weinig moeite met de Muur van Huy.quote:Op zondag 8 april 2007 23:03 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor als je het parcours van dit jaar zo ziet. Die loeisteile Baskische klimmetjes zijn nou niet echt een specialiteit van Valv. Piti...
De Muur van Huy is dan ook weer niet bijzonder lang.quote:Op maandag 9 april 2007 00:52 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Sinds wanneer niet? Hij had vorig jaar toch weinig moeite met de Muur van Huy.
Tussen onder andere Hruska en Mancebo. Gezellig met z'n allen kutten met bloed en er gelijk een weekendje uit van makenquote:Op maandag 9 april 2007 17:06 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik wist trouwens niet dat babyface weer een ploeg had gevonden.
Het is ook een groot raadsel voor taalkundigen. Het heeft in de verste verten geen verwantschap met romaanse talen als Frans en Spaans.quote:Op maandag 9 april 2007 17:06 schreef TargaFlorio het volgende:
Baskisch is inderdaad een vage taal. Je vraagt je af hoe dat daar tussen het Frans en Spaans terecht is gekomen.
Zo leer je nog eens wat.quote:Ik wist trouwens niet dat babyface weer een ploeg had gevonden.
Santi Perez en Angel Vicioso niet te vergetenquote:Op maandag 9 april 2007 17:07 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Tussen onder andere Hruska en Mancebo. Gezellig met z'n allen kutten met bloed en er gelijk een weekendje uit van maken![]()
Echt zo'n ploegje die Wuyts een stijve piemel geeft en gaat zeggen dat de meeste Spanjaarden aan de dope zittenquote:Op maandag 9 april 2007 17:11 schreef Marcosss het volgende:
[..]
Santi Perez en Angel Vicioso niet te vergeten![]()
Inderdaad, om van in slaap te vallen.. wat een slecht beeld ook weer paar keer een overview van het peloton. hele tijd alleen de kop van het peloton en de koplopers. Jammer dan TD niet meer de vorm heeft van de Tirrenoquote:Op maandag 9 april 2007 17:33 schreef icebliss het volgende:
Vechten![]()
Edit: net te laatDie presentator trouwens
![]()
Wordt het nog uitgezonden?quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:18 schreef -skippybal- het volgende:
[afbeelding]
Heftige aankomst vandaag. Vier kilometer klimmen aan 7.8% waarvan één kilometer aan 14% [afbeelding]
Horner afgestapt en, surprise surprise, McGee ook![]()
Mijn Spaans is niet zo goed, maar namen en minuten kan ik nog wel lezen.quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:59 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Over een uur op Eurosport.
En een tickert als je Spaans op pijl is![]()
Bronchitesquote:Op dinsdag 10 april 2007 22:20 schreef 4-elements het volgende:
Als ik niet mee zou doen aan de Protourcompetitie was ik deze ronde totaal vergeten. Tot nu toe alleen de uitslagen gezien helaas. Waarom gaf Menchov al in de eerste etappe op?
Zo vreemd van Saunier is dat niet als je geen echte steun krijgt van andere ploegen. Saunier heeft een ploeg vol klimmers daar die op het vlakke geen tempo kunnen maken. Daarom vond ik het raar dat Caisse, Euskaltel, Liquigas enzo niet meegingen rijden omdat ze geen mannen mee hadden.quote:Op woensdag 11 april 2007 17:37 schreef Ereinion het volgende:
Vreemde tactiek van Saunier, het lijkt me dat ze hier toch de eindoverwinning op een presenteerblaadje aan Vicioso geven. Het enige wat die nog de das om kan doen is als hij de komende dagen prijs moet betalen voor zijn inspanningen van vandaag, maar als je zag hoe sterk hij op het einde nog was...
Op Nederland 1 beweerde Maarten Ducrot hetzelfde, hij zei zelfs dat Ventoso niet meer achter Freire aan ging omdat ze een akkoord haddenquote:Op woensdag 11 april 2007 18:30 schreef -skippybal- het volgende:
Wuyts en Spanjaarden
Vanmiddag ook weer met z'n "akkoordje" tussen Freire en Ventoso![]()
Dat zegt ook genoeg.quote:Op woensdag 11 april 2007 18:29 schreef Bartoli het volgende:
En het is nu idd wachten alvorens Wuyts of andere Smeetsen weer gaan roepen "och Vicioso was dat niet een Fuentes klant?. Zegt genoeg lijkt me"![]()
Zolang er niks 100% bewezen is zijn de heren op die lijst niet schuldig. OK dat ze verdachte zijn in de zaak OK dat wel maar ze kunnen hen niks maken. Van mij mogen de commentatoren best hun mening geven maar soms slaan o.a MW en Smeets wel erg door en dat irriteert me mateloos.quote:Op woensdag 11 april 2007 18:34 schreef Ereinion het volgende:
Nou ja, Vicioso is natuurlijk ook gewoon een Fuentes klant. Of vind je dat als Basso de Giro wint dat de commentatoren dan ook maar hun mond moeten houden?
Ik zeg ook niet dat Fuentes goed bezig is. Integendeel zelfs. Het is ook bewezen dat Fuentes met verkeerde dingen bezig was. Het schijnt zelfs dat die weer terug is in de wielersport.quote:Op woensdag 11 april 2007 19:45 schreef Ereinion het volgende:
Ach kom nou Bartoli, we weten toch allemaal hoe het zit? Ik vind het echt compleet belachelijk dat al die Fuentes klanten nu gewoon rondrijden, juridisch gezien zullen ze (helaas) wel nooit schuldig bevonden worden, maar dat er zulke blunders gemaakt zijn door justitie lijkt mij alleen maar extra reden om het te blijven aankaarten. Zeker nu de zaak Ullrich bewezen is, kan niemand toch meer ontkennen waar Fuentes mee bezig was?
Tankink niet gestartquote:No han tomado la salida Iban Mayo (2- Saunier Duval) y el Tankink (113- Quick Step). Tankink era el segundo en la clasificación general y ha llegado a pasar por el control de firmas. Sin embargo, se encontraba mal y al final ha decidido no tomar la salida..
eurosport geeft nu aan dat bram 5e is geworden!?quote:Op donderdag 12 april 2007 14:25 schreef Jodelaar het volgende:sta je 2e en dan geef je op.. Bram kan niet tegen het kopmanschap of hij was ziek / blessure.. erg jammer
herhaling van gisteren, etappe van vandaag komt nuquote:Op donderdag 12 april 2007 15:45 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
eurosport geeft nu aan dat bram 5e is geworden!?
of zit ik een herhaling te kijken, nee toch?
okequote:Op donderdag 12 april 2007 15:48 schreef Bartoli het volgende:
[..]
herhaling van gisteren, etappe van vandaag komt nu
Volgens Danny Nelissen had Bram last van diarree.quote:Op donderdag 12 april 2007 14:35 schreef Bartoli het volgende:
kan ook zijn dat ze hem gevraagd hebben om Parijs-Roubaix ofzo te rijden. Maja aan de andere kant kun je PT punten halen geef je op. Ofwel zijn ze bij QSI ziek geworden aangezien ook Visconti en Baguet er de brui aangaven vandaag
Dat wel, maar hij zei toch ook dat 'ie P-R ging rijden of ging dat om iemand anders?quote:Op donderdag 12 april 2007 18:22 schreef wimderon het volgende:
[..]
Volgens Danny Nelissen had Bram last van diarree.
Tot nu toe gaat het niet echt lekker met Dekker dit seizoen.quote:Op donderdag 12 april 2007 15:42 schreef Bartoli het volgende:
Opgaves:
Thomas Dekker (35 - Rabobank)
Fumiyuki Beppu (45 - Discovery Channel)
Oliver Zaugg (68 - Gerolsteiner)
Ook ja.quote:Op donderdag 12 april 2007 18:37 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat wel, maar hij zei toch ook dat 'ie P-R ging rijden of ging dat om iemand anders?
Volgens dezelfde Danny Nelissen zaten de bekken van Thomas Dekker helemaal vast en ging hij naar Italie om dat probleem op te lossenquote:Op donderdag 12 april 2007 20:03 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Tot nu toe gaat het niet echt lekker met Dekker dit seizoen.
Met 1 secondequote:Op vrijdag 13 april 2007 17:16 schreef Ambrosius het volgende:
Cobo wint, S. Sanchez tweede op ruim een minuut. Gil derde.
Cobo pakt de leiderstrui over van Vicioso.
op papier wel maar als Cobo niet valt dan wint die gewoon. Cobo is een goed tijdrijder werd vorig jaar al 9e in de tijdrit. en de vorm is nu beter. Vicioso zie ik hem niet winnen.quote:Op vrijdag 13 april 2007 17:24 schreef Ambrosius het volgende:
Tijdrit morgen nog, Vicioso heeft dus nog wel kansen om toch de ronde te gaan winnen.
Mayo heeft in de eerste dagen hard gewerkt voor de ploeg. Je moet Mayo niet meer als kopman bestempelen. Nu denk ik wel dat hij zich finaal leeg gereden heeft in de eerste 3 etappes anders geef je normaliter niet opquote:Op vrijdag 13 april 2007 17:33 schreef Venga het volgende:
Marchante zat al weer snel op zijn fiets in tegenstelling tot Gil, maar Marchante is er niet goed vanaf gekomen. Zou me verbazen als hij morgen nog zal starten in de TT. Jammer want hij was de sterkste in koers, reed elke etappe op de laatse col weg van zijn concurrenten. Maar voor de 5e keer deze ronde wint er iemand uit een kogroep.
Saunier Duval collectief erg sterk (op Mayo na)
ja er gebeurde van alles en het was opzicht wel boeiend ja.quote:Op vrijdag 13 april 2007 19:05 schreef -skippybal- het volgende:
IK heb heet niet gezien! Was het boeiend?
Daar bij had ik écht het commentaar van Nelissen willen horenquote:Op vrijdag 13 april 2007 19:40 schreef Bartoli het volgende:
[..]
ja er gebeurde van alles en het was opzicht wel boeiend ja.
Martinez of wie was dat van Discovery die midden in de afdaling tegen een motor knalde omdat hijzelf achterom keek waar de rest was![]()
![]()
die had het alleen maar over Monfort die daardoor ook vielquote:Op vrijdag 13 april 2007 19:42 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Daar bij had ik écht het commentaar van Nelissen willen horen
op Diariovasco wel ja, op andere sites zoals CN nietquote:Op vrijdag 13 april 2007 21:51 schreef Marcosss het volgende:
Overigens staan zowel Schumacher als Martinez gewoon in de uitslag vandaag...
Hij zegt zelf van niet.quote:Op zaterdag 14 april 2007 07:46 schreef Leatherface het volgende:
Spannende ronde.
Wel echt klote voor Marchante zeg.
Maar Cobo is normaal gesproken dus een betere tijdrijder dan Vicioso?
Kan zijn dat ie zich probeert in te dekken.quote:
Kan goed, want Vicioso geeft Cobo nog wel kans "hij is nu eenmaal de leider".quote:Op zaterdag 14 april 2007 09:26 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Kan zijn dat ie zich probeert in te dekken.
quote:82º 202 SEVILLA, Óscar Relax - GAM 17:08 a 2:14 ___:___:___
83º 41 CONTADOR, Alberto Discovery Channel Pro Cycling Team 17:10 a 2:16 ___:___:___
84º 63 KOHL, Bernhard Gerolsteiner 17:12 a 2:18 ___:___:___
85º 141 EVANS, Cadel Predictor - Lotto 17:14 a 2:20 ___:___:___
86º 1 GÓMEZ MARCHANTE, J. Angel Saunier Duval - Prodir 17:16 a 2:22 ___:___:___
87º 122 BELTRAN, Manuel Liquigas 17:18 a 2:24 ___:___:___
88º 82 COLOM, Antonio Astana 17:20 a 2:26 ___:___:___
89º 21 VALVERDE, Alejandro Caisse D'Epargne 17:22 a 2:28 ___:___:___
90º 51 CUNEGO, Damiano Lampre - Fondital 17:24 a 2:30 ___:___:___
91º 13 SCHLECK, Frank Team CSC 17:26 a 2:32 ___:___:___
92º 61 REBELLIN, Davide Gerolsteiner 17:28 a 2:34 ___:___:___
93º 22 RODRIGUEZ, Joaquin Caisse D'Epargne 17:30 a 2:36 ___:___:___
94º 55 VALJAVEC, Tadej Lampre - Fondital 17:32 a 2:38 ___:___:___
95º 3 GIL, Koldo Saunier Duval - Prodir 17:34 a 2:40 ___:___:___
96º 151 SÁNCHEZ, Samuel Euskaltel - Euskadi 17:36 a 2:42 ___:___:___
97º 204 VICIOSO, Ángel Relax - GAM 17:38 a 2:44 ___:___:___
98º 4 COBO, Juan José Saunier Duval - Prodir 17:40 a 2:46 ___:___:___
Zijn gewoon Baskische vlaggen hoor.quote:
Right...quote:Op zaterdag 14 april 2007 18:02 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Zijn gewoon Baskische vlaggen hoor.
Die heb ik effe gemist.quote:
Yep, die lijkt zich weer goed in vorm te rijden.quote:Op zaterdag 14 april 2007 18:27 schreef Bartoli het volgende:
Sanchez, beloofd voor de klassiekers die komen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |