quote:Prorail
Versperde spoorbaan Almelo - Marienberg
Rond 19.30 uur meldde de machinist van een trein uit Marienberg naar Almelo dat er een brandende baal hooi in het spoor voor hem lag.
De machinist vond het niet verantwoord er overheen te rijden.
Het treinverkeer lag tijdelijk stil.
Om 19.55 uur was de spoorbaan weer vrij en konden de treinen gaan rijden.
Ha, namen, eindelijk!quote:Op maandag 9 april 2007 15:46 schreef MREn het volgende:
Kijk, TC Tubantia heeft eindelijk na twee weken uitgevonden wat er mis wat met het ontwerp. (Iets dat de meeste geīnteresseerden al twee weken wisten, maar goed).
[..]
Toffe foto's, jammer dat ze dat ding precies in Utrecht zetten als ik er niet ben...quote:Op maandag 9 april 2007 13:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Kop met nummer en vette digitale display
[afbeelding]
Interieur 2e klas
[afbeelding]
Interieur 1e klas
[afbeelding]
Kekke gele treeplankjes en mooi afgerond 1e klas-biesje
[afbeelding]
Hele treinstel met dichtgelaste doorloopkopnaad
[afbeelding]
Dat is waar, ik had ze ook niet noodzakelijk willen posten, maar ik ben benieuwd, als dagelijkse Koploperreiziger, hoe ie eruit ziet in het echt.quote:Op dinsdag 10 april 2007 08:41 schreef Zug-Chef het volgende:
Ach, 2000x dezelfde foto van de 4011 op Ut is ook niet meer boeiend...
Als Pasen en Pinksteren op één dag vallen. En daarvoor is het in dit dienstregelingjaar inmiddels te laat.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:02 schreef Dr_Flash het volgende:
Vanochtend trouwens weer met 14 man, 1 koffiemeisje in vol ornaat, 2 vouwfietsen en 6 rugzakken op het balkon van koplopertje 4206 naar Amersfoort. Wanneer gaat er nou eindelijk eens VOLDOENDE materieel ingezet worden daar??![]()
Ik zie meer in iets van beide: reismomenten spreiden en het mat ook.quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja, ik kan ook de stoptrein van 5.49 pakken ja, dan kan ik vast zitten. Maar je kan ook zorgen voor CAPACITEIT wanneer dat nodig is. Daar betalen mensen namelijk voorAls dit de standaard wordt kunnen ze beter wat goederenwagons erachter hangen. Kan ook een hoop volk in
Zou best handig zijn ja, als ik hier gewoon om 6.30 aan de slag kon, en dan ook op die tijd hier kon zijn zeg maar. En dan om 15:00 naar huis, kan je nogeens de stad in terwijl er wat open is, zodat niet IEDEREEN alles op zaterdag moet doenquote:Op dinsdag 10 april 2007 10:23 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik zie meer in iets van beide: reismomenten spreiden en het mat ook.
Ja dat zou best helpen. Ik kan hier al om 7 uur terecht, maar dan moet ik de trein van 6 uur hebben, en als avondmens is dat geen aanrader.quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:38 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zou best handig zijn ja, als ik hier gewoon om 6.30 aan de slag kon, en dan ook op die tijd hier kon zijn zeg maar. En dan om 15:00 naar huis, kan je nogeens de stad in terwijl er wat open is, zodat niet IEDEREEN alles op zaterdag moet doenGoed idee
mijn Stopper ( 11:10 @ amf vertrek )quote:Op dinsdag 10 april 2007 10:56 schreef Remzz het volgende:
Vanochtend naar Leeuwarden(Zwolle 8.22) ook maar 1 deel koploper. Natuurlijk in Zwolle al veels te vol, in Heerenveen was het echt drukken.
Zal ik nou een heel betoog gaan houden over het niet rendabel zijn van het kopen van treinen die je alleen in de ochtendspits nodig hebt of niet?quote:Op dinsdag 10 april 2007 09:11 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja, ik kan ook de stoptrein van 5.49 pakken ja, dan kan ik vast zitten. Maar je kan ook zorgen voor CAPACITEIT wanneer dat nodig is. Daar betalen mensen namelijk voorAls dit de standaard wordt kunnen ze beter wat goederenwagons erachter hangen. Kan ook een hoop volk in
Nee hoor, net erlangs. Zonder remmen uiteraardquote:Op dinsdag 10 april 2007 14:16 schreef sander89 het volgende:
In de VS stoppen de treinen niet als er brand is bij het spoor![]()
Filmpje http://www.youtube.com/watch?v=s4PKDm5lzhI&mode=related&search=
Had gister even de verrekijker erbij gepakt voor dat nummerquote:Op dinsdag 10 april 2007 14:26 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
kon t niet zien..zo`n verpatste plan u stond er voor.. :-) kon dus alleen de kop zien
Even naar Somda voor jou *klik*quote:Op dinsdag 10 april 2007 11:30 schreef Zug-Chef het volgende:
Cool hopelijk morgen nog steeds want dan schijnt de zon namelijk*klik*
nummah freak!quote:Op dinsdag 10 april 2007 14:58 schreef Wadloper het volgende:
[..]
Had gister even de verrekijker erbij gepakt voor dat nummer
Nicequote:Op maandag 9 april 2007 14:49 schreef Zug-Chef het volgende:
Hier
dit is leuk
http://www3.ndr.de/ndrtv_(...)shigh_LOCint,00.html
true, maar ik had niet de drang om het te weten :-)quote:Op dinsdag 10 april 2007 22:39 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Tsja, jij kon het nummer niet lezen![]()
Damn ja daar moet ik nog een keer heen....quote:Op dinsdag 10 april 2007 21:59 schreef MREn het volgende:
Nog liefhebbers hier voor een ritje met Abellio rail met Taurus&ex-DB-rijtuigen voor de nieuwe Flirts komen?
Waar en wanneer?quote:Op dinsdag 10 april 2007 21:59 schreef MREn het volgende:
Nog liefhebbers hier voor een ritje met Abellio rail met Taurus&ex-DB-rijtuigen voor de nieuwe Flirts komen?
Teringquote:Op woensdag 11 april 2007 12:35 schreef Ajaman het volgende:
Geen treinen tussen Almelo en Hengelo, iig tot eind april.
Ja, daar wilde ik het net even over gaan hebbenquote:Op woensdag 11 april 2007 12:44 schreef Peterselieman het volgende:
Dan vergis je je, want er zijn nog genoeg museumritjes![]()
Bron en meerquote:Spoorbeheerder ProRail is nog tot medio 2008 bezig met een enorme inhaalslag om de computersystemen te verbeteren. Dan is de grootste slag geslagen en beschikt het bedrijf over systemen die dubbel uitgevoerd zijn. Het nog verder versnellen van de werkzaamheden is onverstandig.
Toch opvallend afwezig, het woord "Almelo"quote:De ProRail-topman ziet niet op tegen de hoorzitting met de Tweede Kamer. "Het biedt ons een mooie gelegenheid om een helder verhaal te vertellen. Met de beschikbaarheid van het spoor kun je niet pokeren. Nu nķg verder versnellen is niet verstandig. Dan neem je risico's die je niet wilt lopen".
Ja leuk, nog eentje. En WEER zo'n achterlijk eind wegquote:Op woensdag 11 april 2007 13:52 schreef Peterselieman het volgende:
Stichting Stoomtrein Fryslân krijgt steeds meer spoor ter beschikking. In Harlingen worden de overtollige sporen uit de haven opgeruimd. Dit spoor gaat ook naar de stichting. Samen met het spoor uit Leeuwarden kunnen er dan emplacementen in Stavoren en Sneek aangelegd worden (en hopelijk hier en daar ook een passeerspoor).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |