Correct!quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:25 schreef peaceman het volgende:
Kaiser Chiefs
quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:43 schreef belsen het volgende:
Omdat ze wel een liedje hebben gemaakt voor Caroline van Monaco.
quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:43 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Omdat ze zelf ook gewoon dik aan het cashen zijn door hun commerciele liedjes?
Daar was ik al bang voor.quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:44 schreef peaceman het volgende:
[..]heeft met een vergelijkbaar iets te maken....
Inderdaad.. ze deden wel live8 (toen waren ze nog niet zo heel bekend) en zegden daar bovendien een optreden op Rock Werchter voor af... Zal hun cd-verkoop wereldwijd niet verkleind hebben, denk je wel?quote:Op vrijdag 6 april 2007 12:49 schreef Knoei het volgende:
omdat ze wel live8 willen doen? En daar flink een flinke slag uitgehaald hebben?
Het zijn er inmiddels 9 geworden...quote:Op vrijdag 6 april 2007 13:05 schreef Knoei het volgende:
ja, ik had er nog nooit over nagedacht. Wist dat ze op live8 waren maar niet over die afwijzing van the Diana..... Nu ik er over nadenk is het wel wat hypocriet.
geef me 2 minuutjes voor een nieuwe vraag!
* Mark verwacht een plaatje van De Jeugd Van Tegenwoordigquote:Op vrijdag 6 april 2007 13:14 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Het zijn er inmiddels 9 geworden...
Wie?quote:Voor zijn debuutalbum uitkwam wasofficier in het Britse leger en diende hij als NAVO-vredesbewaarder in Kosovo, en had hij ook dienst tijdens de begrafenis van de koningin-moeder Elizabeth Bowes-Lyon op 9 april 2002, waarbij hij onder andere haar kist moest dragen.
Koninging Elisabeth?quote:Op vrijdag 6 april 2007 13:28 schreef belsen het volgende:
Wie vroegen de Sex Pistols om patroon te worden van hun reunietour?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |