quote:Op zaterdag 7 april 2007 12:30 schreef Larissa het volgende:
Ja, haal jij hem weer omhoog. Hij stond al stil.![]()
En jij kunt niet spellen.. Een voltooid deelwoord me dt. Wat voor opleiding heb je dan?quote:Op zaterdag 7 april 2007 12:49 schreef Oversight het volgende:
Uitspraken van BG zijn bij voorbaat al verlicht, hij is ingewijd..., jij bent uitgedijdt..
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:11 schreef Larissa het volgende:
[..]
En jij kunt niet spellen.. Een voltooid deelwoord me dt. Wat voor opleiding heb je dan?
En logisch dat je het voor BG opneemt.. Allebei afhankelijk van de maatschappij.
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:11 schreef Larissa het volgende:
En logisch dat je het voor BG opneemt.. Allebei afhankelijk van de maatschappij.
"Inhoud"?? Je denkt toch niet dat ik serieus op dit soort gewauwel inga?quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:28 schreef Oversight het volgende:
[..]
Kan BG prima zelf, maar je negeert bij hem steeds de inhoud.
Vermoedelijk lees je niet eens wat er staat, anders zouden je reacties ook niet zo overduidelijk stupide zijn...
quote:Het grootste bewijs van de stelling dat politici over het algemeen zwaar gestoord zijn is wel dat ze hun Fundamentele maar vooral sektarische overtuigingen met geweld aan de burger opdringen.
Probeer maar eens te protesteren.
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:27 schreef Larissa het volgende:
En quoten kun je ook al niet. Een letter vergeten is niet hetzelfde als dt in een voltooid deelwoord.
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:30 schreef Larissa het volgende:
[..]
"Inhoud"?? Je denkt toch niet dat ik serieus op dit soort gewauwel inga?![]()
[..]
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:35 schreef Larissa het volgende:
Jij kunt dat blijkbaa wel.
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:35 schreef Larissa het volgende:
Ik kan me niet verplaatsen in het gewauwel van een gast die duidelijk psychisch niet in orde is.
Jij ziet jezelf als Jezus?? Man, je bent een clown die geen kostwinner voor zijn kinderen is. .Lekker de hele dag thuis zitten, wat ben je dan voor loser?quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:38 schreef Oversight het volgende:
[..]
Dat riepen zo over Jezus ook,.....
en kijk nu eens wat een oplages..
Ja, jij vreet waarschijnlijk alleen maar brood, voor meer heb je geen geld.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:41 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik heb best messiaanse trekjes verder inderdaad, zo ben ik bekend met het scheuren van broden.
Volgens mij verdient OS meer dan jij ooit hebt gekregen voor het op bed liggen en de klant zijn spul laten deponeren.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:41 schreef Larissa het volgende:
[..]
Jij ziet jezelf als Jezus?? Man, je bent een clown die geen kostwinner voor zijn kinderen is. .Lekker de hele dag thuis zitten, wat ben je dan voor loser? [afbeelding]
Ik werk aan een betere wereld, p.s. if you arent part of the solution you are part of the problemquote:Op zaterdag 7 april 2007 16:42 schreef Larissa het volgende:
[..]
Ja, jij vreet waarschijnlijk alleen maar brood, voor meer heb je geen geld.
Stond dat trouwens ook niet in de bijbel? "Wie niet werkt, die niet eet". Ga een baan zoeken, profiteur!![]()
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:37 schreef Larissa het volgende:
Zet gelijk een foto van de kut van Mirage neer,
quote:die zette ze toch in het Seksforum waar ook jonge kinderen komen?
quote:Bleh.. lekker voorbeeld voor je kinderen.
quote:Hoe sneu met je dan?![]()
quote:En ach, wat zielig dat je zelfs in GC hier gaat lopen bashen.
quote:Moet je het voor het vrouwtje opnemen?
quote:Zorg liever dat je weer eens echt gaat werken,
Bleh, ook nog kinderporno maken, viezerik.quote:We hebben ook foto;s van de kinderen....
en MET de kinderen...
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:47 schreef Larissa het volgende:
[..]
Bleh, ook nog kinderporno maken, viezerik.![]()
quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:49 schreef Larissa het volgende:
Op die vraag geven jij en Mirage nl. nooit antwoord.
Ach, en iemand als jij die door zoveel crew en users uitgekotst is met al zijn klonen erbij denkt voor de goegemeente te kunnen spreken?quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:52 schreef BaajGuardian het volgende:
Larissa ga in godsnaam naar buiten voordat je spinnenwebben aantrekt... (letterlijk)
het is lente en je bent erger dan irritant, voor heel heel heel veel users.
Jij ook BG, maar dat heeft jou ook nooit tegengehouden.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:52 schreef BaajGuardian het volgende:
je bent erger dan irritant, voor heel heel heel veel users.
Neehoor, ik ben eigenlijk heel aardig.. serieus.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:53 schreef Pinball het volgende:
[..]
Jij ook BG, maar dat heeft jou ook nooit tegengehouden.
Dat geloof ik graag. En Larissa is irl vast ook heel lief, geloof ik ook meteen.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:56 schreef BaajGuardian het volgende:
Neehoor, ik ben eigenlijk heel aardig.. serieus.
Ik-heb-geen-kloons... gorilla.quote:Op zaterdag 7 april 2007 16:53 schreef Larissa het volgende:
[..]
Ach, en iemand als jij die door zoveel crew en users uitgekotst is met al zijn klonen erbij denkt voor de goegemeente te kunnen spreken?
Read my lips: ik ben al de hele middag weggeweest.
Je doet niet anders, vuile leugenaar. Jij bent mij als eerste aan gaan vallen op mijn uiterlijk en je opent ook steeds topics over me.quote:Op zaterdag 7 april 2007 17:04 schreef BaajGuardian het volgende:
Ben ik het niet mee eens Pinball, ik ben niet iemand die mensen op hun persoon gaat afkraken met fotos en topics.
Je had wel kloons, dikke sukkel. Je bent zo verknipt omdat je de scheiding van je ouders nooit te boven gekomen bent. Dat gebruik je als excuus voor je falen op school.quote:
Nou, veel succes op die vuilinisbelt dan. Ik ben vanmiddag lekker naar de AH geweest en kan me gelukkig wat meer veroorloven.quote:De dag is trouwens nog niet voorbij, ga nog maar een ronde doen op de vullisbelt.
Als ik christelijk was geweest zou ik zeggen dat je naar de hel ging, maar ik zeg gewoon dat je dit forum een hel maakt met je gelul, omgedraai en vervolgens het 'ich bint slachtoffer' spelletje.quote:Op zaterdag 7 april 2007 17:06 schreef Larissa het volgende:
[..]
Je doet niet anders, vuile leugenaar. Jij bent mij als eerste aan gaan vallen op mijn uiterlijk en je opent ook steeds topics over me.
Och gut gaan we weer, nou weet je wat... stik er lekker in bolle.quote:Op zaterdag 7 april 2007 17:10 schreef Larissa het volgende:
[..]
Je had wel kloons, dikke sukkel. Je bent zo verknipt omdat je de scheiding van je ouders nooit te boven gekomen bent. Dat gebruik je als excuus voor je falen op school.
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |