Ik heb niet geluisterd naar de RS-link, maar dat zalquote:Op donderdag 12 april 2007 16:02 schreef nik2043 het volgende:
Beste mensen,
Kennen jullie het nummer 'Ooh la la' van de Wise guys nog?
youtube link - http://www.youtube.com/watch?v=_scSQxhYiEw
Nou hoor ik de laatste tijd ook een andere versie, waar een soort extra beat onder zit.
rapidshare link naar een mix (van iemand die hem zelf aanbiedt, dus geen warez)
- http://rapidshare.com/files/5767789/DJ_Jorrit_-_LiveSession_2.mp3
en dan minuut 16.37 uit die mix.
Je hoort duidelijk dat er een beat bij zit.
Weet iemand wat meer over dit 2e nummer?
Relaxed. klopt, thanksquote:Op donderdag 12 april 2007 16:13 schreef MarBu het volgende:
[..]
Ik heb niet geluisterd naar de RS-link, maar dat zal
Jaymen - Ooh La Lishious wel zijn.
Amy Winehouse - Rehabquote:Op donderdag 12 april 2007 18:30 schreef Jetje86 het volgende:
Ik zoek een nummer wat ze veel op Caz!fm draaien, het is een beetje jazz-achtig het is een vrouw die in het refrein zingt "they wanted me to go to rehab and i sad no,no,no" iemand?
Deepack - Here's Johnny!quote:Op donderdag 12 april 2007 22:46 schreef stijn_ het volgende:
Ik zoek een dance/hardstyle nummer met af en toe 'Here's JOHNNY!". Deze heeft ook op een sensation CD gestaan volgens mij.
nederlands? engels? waren er nog meer kerels te zien? heb je geen stukjes tekst?quote:Op donderdag 12 april 2007 20:17 schreef MarkvE het volgende:
Ik zag laatst een clip op The Box van een rapvideo waarin de rapper vrijwel constant te zien was alleen telkens verdween in het donker en daarna iedere keer een ander T-Shirt aan had. Ik weet alleen niet meer welke tekst erbij hoorde, maar het was wel een goed nummer... 'T was nogal een behoorlijk grote/dikke rapper met bril (dacht ik!). Iemand enig idee?
het Klassieke nummer heet 'O fortuna' van Carl Orff, er is ook een tranceversie van front 242quote:Op vrijdag 13 april 2007 02:08 schreef rodin het volgende:
Hallo allemaal
http://www.youtube.com/watch?v=sVD12K61XXk
hier, voordat ice cube begint met 'Hello' zit een stukje klassieke muziek.. Kan iemand me aan wat gegevens helpen?:)
bvd, Rodin
Dit is wel heeeel summier. gaarne meer info:quote:Op vrijdag 13 april 2007 10:07 schreef Trebweb het volgende:
Ik zoek een nummer, wat op dit moment erg vaak gedraaid wordt. Het liedje eindigt met "Ka-Ching"
Mika - Grace Kellyquote:Op vrijdag 13 april 2007 10:07 schreef Trebweb het volgende:
Ik zoek een nummer, wat op dit moment erg vaak gedraaid wordt. Het liedje eindigt met "Ka-Ching"
Ik ben redelijk bekend met al het werk van front 242 maar deze ken ik niet en het klinkt me ook niet echt front 242 in de oren....quote:Op vrijdag 13 april 2007 09:59 schreef BrandX het volgende:
front 242 heeft er ook een versie van
Front 242 - Carl Orff Carmina Burana - O Fortuna (Techno Remix) (4:52)
check http://helix.eve-radio.com/dg.html , nummer 768
(inderdaad geen trance maar techno, haal al die stijlnamen altijd door elkaar)
En je vraag is?quote:Op vrijdag 13 april 2007 15:24 schreef Bob-B het volgende:
Anthem Sensation Black 2007
Als je over die speaker heen gaat, dan komt er toch zo'n menu-tje uit, staat het inquote:Op vrijdag 13 april 2007 17:36 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Op de site van DefQon One:
http://events.q-dance.nl/2007-06_16-juni_defqon1/defqon12007.php
En dan bij de grey tent het laatste speakertje.
Welk nummer is dat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |