Bel een tijd van te voren naar Willem II, zeg dat je met je voetbalclub 60 kaarten wil hebben, niemand die het meer over clubcards heeft daarquote:Op woensdag 4 april 2007 17:50 schreef PizzaSalami het volgende:
Eigenlijk is dat hele systeem zo lek als een mandje, maar goed.
quote:Op woensdag 4 april 2007 17:55 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Bel een tijd van te voren naar Willem II, zeg dat je met je voetbalclub 60 kaarten wil hebben, niemand die het meer over clubcards heeft daar.
Dani is een held.quote:Op woensdag 4 april 2007 12:43 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Dani heeft kortstondig gespeeld in Engeland voor hij naar Ajax kwam. Daarvoor kwam hij uit de relatief mindere competitie Portugal. Wat een een voorbeeldige prof was dat, tot 7 uur s'ochtends met ajaxsupporters discotheken afstruinen.
Ze worden iig duurder volgens de FP...quote:Op woensdag 4 april 2007 18:12 schreef M0NTANA het volgende:
Vanaf komend seizoen geen tickutbox meer, is het al bekend hoe ze het dan gaan doen qua kaartverkoop?
Ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:12 schreef M0NTANA het volgende:
Vanaf komend seizoen geen tickutbox meer, is het al bekend hoe ze het dan gaan doen qua kaartverkoop?
Ik zat ook al te zoeken ja. Kon me niet voorstellen dat het al voor aankomend seizoen zou zijn.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:25 schreef Silenus het volgende:
Is pas per 1 juli 2008 mensen. Geen paniek.
quote:Op woensdag 4 april 2007 18:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ze worden iig duurder volgens de FP....
Waarom nou weer voetbalwedstrijden duurder maken? Is toch allemaal al duur genoeg?quote:Voetbalwedstrijden en pretparken worden duurder
Als het aan het kabinet ligt, gaat de prijs van pretparken, gezamenlijk met kaartjes voor een sportwedstrijd fors omhoog. Niet alleen wedstrijden en pretparken zullen flink duurder worden, maar ook de attracties bij kermissen zullen flink in prijs stijgen. Voor wedstrijden moeten de fans veertig miljoen euro per jaar meer neertellen dan nu het geval is, Voor pretparken en kermissen geldt dat er in totaal 30 miljoen euro meer betaald moet worden dan men nu al doet.
Men gaat er vanuit dat de prijs voor volwassenen en kinderen voor de Efteling 30 euro gaat kosten, waar deze nu nog 26 euro is. Het kabinet probeert met deze maatregel ongeveer 100 miljoen euro te kunnen binnenhalen door de BTW voor attracties van 6% naar 19% te verhogen. Deze prijsverhoging geldt niet voor theater en concertgebouwen. Saillant detail is dat deze zelfs subsidie ontvangen.
Dan komen er geen voetbalsupporters meer. Immers, voetbalsupporters zijn domme, hersenloze idioten zonder baan (dus weinig geld) en als er geen voetbalsupporters meer komen, zijn er geen rellen meer. Aldus de denkwijze van het kabinet.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:30 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
[..]
Waarom nou weer voetbalwedstrijden duurder maken? Is toch allemaal al duur genoeg?
Nee.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:35 schreef BonJovi het volgende:
Maar kunnen we terecht op het Leidseplein als we kampioen worden of niet?
Je kan altijd het Leidse op héquote:Op woensdag 4 april 2007 18:36 schreef PizzaSalami het volgende:
In theorie wel.
Dat kan altijdquote:Op woensdag 4 april 2007 18:35 schreef BonJovi het volgende:
Maar kunnen we terecht op het Leidseplein als we kampioen worden of niet?
Die kans is kleiner dan de kans dat AZ nog kampioen wordt.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:38 schreef PizzaSalami het volgende:
Denk dat ze nog wel omgaan voor die evt. georganiseerde huldiging.
Nietus.quote:Op woensdag 4 april 2007 18:39 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Die kans is kleiner dan de kans dat AZ nog kampioen wordt.
Eigenlijk wilde ik er weer tegenin gaan, maar straks komt PyThje (die het toch al zo zwaar heeft, de laatste weken) mij weer vertellen dat ik altijd wil horen dat ik gelijk heb. Dus je hebt gelijk, PizzaSalami.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |