Srna is wel een goede, daarnaast is het altijd wel handig om nog een linksback/rechtsback te hebben, want daar zitten we niet heel breed in.quote:Volgens bronnen binnen Ajax Netwerk is Ajax zich aan het oriënteren op de Oost-Europese markt. Ajax zou met name de verrichtingen van Darijo Srna in de gaten houden. De Kroatisch international van het Oekraiense Shakhtar Donetsk kan zowel op links als rechtsback uit de voeten. Hij geldt als een vrije trappen specialist.
Niet geheel lukraak, maar het is de bedoeling dat het hier over Ajax gaat en dat ging het niet bepaald. Dus daarom zijn er wat posts weggehaald.quote:Op woensdag 4 april 2007 01:43 schreef Aanvoerder het volgende:
Wat de hell? Is er weer iemand lukraak posts aan het verwijderen?
Dus als de bekende trollers weer terugkomen, kan ik actie van jou verwachten?quote:Op woensdag 4 april 2007 02:17 schreef dndiek het volgende:
[..]
Niet geheel lukraak, maar het is de bedoeling dat het hier over Ajax gaat en dat ging het niet bepaald. Dus daarom zijn er wat posts weggehaald.
Als je iets ziet wat je niet zint, kan je een mod altijd even waarschuwen via een TRquote:Op woensdag 4 april 2007 02:27 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Dus als de bekende trollers weer terugkomen, kan ik actie van jou verwachten?
Daar is het Ajax-topic niet voor bedoeld!quote:Op woensdag 4 april 2007 02:40 schreef PLAE@ het volgende:
Misschien is het tijd voor een slowchattopic. Bij die vreselijke kliek van hools hebben de meesten niks te zoeken daarom gebruiekn we dit maar.
We snappen wat je bedoelt PLAE@, alleen verwijderen wij ook veel dingen die echt heel offtopic zijn en helemaal niets met ajax te maken hebben. De dingen die aan de randen gerelateerd zijn aan ajax, tja dat is wat lastiger. Er zijn users die dat offtopic vinden hier en een aantal niet. We moeten nog even bekijken hoe we dat zo goed mogelijk in een eventuele nieuwe vorm kunnen gieten. Maar we komen hier nog op terug om met alle users een goede lijn in te vinden waar we mee kunnen leven.quote:Op woensdag 4 april 2007 02:48 schreef PLAE@ het volgende:
Lees eens wat ik schrijf.
Ik word overigens schijtziek van de mods die maar lopen te verwijderen, editten etc. 'Vroeger' ging dat niet zomaar en lieten ze je lekker met rust. Nu lijkt het wel alsof de CU hier de scepter zwaait. Niets kan of mag meer. Vreselijk moraalridderig geneuzel allemaal.
Ik zou niet weten waarom het niet of-topic mag gaan in het Ajax topic zolang het Ajax gerelateerd is. Bier zuipen afgelopen zondag bij het home hoort daar ook bij etc etc. Veel kennen elkaar hier ook gewoon het laatste jaar.
en nu kom je met een link naar 't feedback topic, nee niet doen zo voorspelbaar![]()
dat sowieso. Maar er moet ff een werkbare vorm gevonden worden waar de meesten mee vooruit kunnen. Maargoed daarover binnenkort meer. Nu weer over Ajax.quote:Op woensdag 4 april 2007 03:03 schreef PLAE@ het volgende:
Het is ook niet makkelijk allemaal. Je doet t nooit voor iedereen goed natuurlijk.
Als ze de komende 2 wedstrijden punten verspelen worden we kampioen, anders niet.quote:Op woensdag 4 april 2007 01:30 schreef Shreyas het volgende:
Jammer voor het Nederlandse voetbal dat PSV verloren heeft. Maar ik hoop dat ze na vandaag voldoende aangeslagen zijn om punten te verspelen tegen NEC.
De afgeslankte is natuurlijk een beetje misplaatst, doe deze dus maar.quote:Op woensdag 4 april 2007 01:29 schreef PLAE@ het volgende:
Guess who's back.
Nou weet ik niet welke account ik verder moet gebruikendie oude schreeuwerige nostalgische. Of die nieuwe afgeslankte vorm.
Of Octaaaaaafdebollequote:Op woensdag 4 april 2007 07:27 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
De afgeslankte is natuurlijk een beetje misplaatst, doe deze dus maar.![]()
Anders die vd Wiel maar weer uit de kast trekken!quote:Op woensdag 4 april 2007 08:24 schreef Suijk het volgende:
Vermaelen traint weer voluit mee, ben benieuwd of hij zal starten tegen RKC.
Hoop het niet, liever Gregory v/d Wiel en Johnny Heitinga centraal, Thomas Vermaelen rustig brengen.quote:Op woensdag 4 april 2007 08:24 schreef Suijk het volgende:
Vermaelen traint weer voluit mee, ben benieuwd of hij zal starten tegen RKC.
Zal wel worden:quote:Op woensdag 4 april 2007 08:48 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Stekelenburg
Ogararu - vd Wiel - Heitinga - Urby
Davids
Gabri - Sneijder
Perez
Huntelaar - Babel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |