Bix volgens mij heb ik dat entreebewijs per mail gekregen... ik ben lid van de nieuwsbrief van de Hemaquote:Op woensdag 4 april 2007 10:08 schreef bixister het volgende:
meestal hoef je dat hele entreebewijs niet te laten zien is mijn ervaring. maar ja, zul je net zien dat 't vanavond wel moet... misschien even de buren vragen? veel plezier met je nieuwe rolstoel!
[HEMAMUTS]Dat komt omdat de folders centraal verspreid worden,dat word bepaald door het hoofdkantoor.De flyer die je in de brievenbus hebt gehad is een initiatief van het filiaal zelf.Die zijn zelf gaan flyeren.De folders worden verspreid aan bepaalde postcodes..niet heel nederland krijgt ze.(geen idee waarom niet,zal wel een kostenplaatje zijn).Eens in de zoveel tijd is er in de filialen een postcode onderzoek naar klanten en zo nu en dan worden die postcodes weer aangepast.Je kan natuurlijk altijd een mailtje sturen naar de consumentenservice van de Hema,op korte temijn zal dr niet veel veranderen maar wie weet misschien wel op de langere termijn.. [/HEMAMUTS]quote:Op woensdag 4 april 2007 16:01 schreef E.T. het volgende:
ik kijk ze online![]()
Maar vind 't wel raar dat ik twee Hema's heb op korte afstand (best goed aan te lopen) maar dat ik hun folder nooit krijg en nu iets aparts weer wel
Ja ben wel geslaagdquote:Op woensdag 4 april 2007 20:15 schreef Lishe het volgende:
Maar Yoni, de grote vraag is natuurrrrlijk, ben je goed geslaagd? (Ofwel... Wat heb je gekocht?)
Oh als het hier zo druk was geweest, had ik echt meteen rechtsomkeert gemaakt. Daar kan ik echt zoo slecht tegen.quote:Op woensdag 4 april 2007 20:17 schreef teig het volgende:
heb hier bijna een half uur in de rij gestaan.. het was zooooooo druk. Maar wel mijn servies gescoord!
Ze zijn wel mooi hoor die wazinelichtjesgevallen. Donker glas met fluwelig van die barokdingen erop. Erg aaibaarquote:Op woensdag 4 april 2007 20:30 schreef Lishe het volgende:
Hahaha Yoni, waxinelichtjesdingetjes.... Mar je handdoeken klinken als Hema op z'n best!
Je bent zeker in het centrum geweest Yoni?Wat ik heb begrepen sinds dat mijn plek is,is dat de koopavonden nooit zo superdruk zijn..vind ik echt vreemd!!quote:Op woensdag 4 april 2007 20:28 schreef Yoni het volgende:
[..]
Oh als het hier zo druk was geweest, had ik echt meteen rechtsomkeert gemaakt. Daar kan ik echt zoo slecht tegen.
Nee groter zijn ze zeer zeker niet...Tis een van de grootste van Nederland..ik denk eerder dat het inderdaad komt dat mensen de moeite niet nemen om naar het centrum te komen..en gewoon een hemaatje in de buurt opzoeken!quote:Op woensdag 4 april 2007 20:49 schreef Yoni het volgende:
Ik was inderdaad in het centrum SuzziieeeWel raar dat de koopavonden nooit zo druk zijn daar ja. ZIjn de andere Hema's misschien groter ofzo
![]()
Of mensen gaan mss niet helemaal naar het centrum voor alleen maar de Hema..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |