1 schrijffoutje zie ik... en dat is 'ontaard'quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op de domme spelfouten na iig vrij objectief.
Mwah... misschien extra kwetsend voor Eric en de zijnen als dat op de site ook nog even herhaald wordt?quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:40 schreef petraa het volgende:
[..]
Vrij objectief, maar waar is het stukje van Natasia ??? je weet wel over de overleden moeder ????
Snelle editquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
1 schrijffoutje zie ik... en dat is 'ontaard'
Natasja gaf aan, dat Eric door het gemis van zijn moeder, zijn ongeluk projecteerde op de kinderen van Natas.quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:40 schreef petraa het volgende:
[..]
Vrij objectief, maar waar is het stukje van Natasia ??? je weet wel over de overleden moeder ????
Och, er zijn wel meer opmerkingen van Natasja weggelaten. Maar kijkt iemand daar nog van op?quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:40 schreef petraa het volgende:
Vrij objectief, maar waar is het stukje van Natasia ??? je weet wel over de overleden moeder ????
zou meer kwetsend zijn tegenover natasia in mijn ogen.quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah... misschien extra kwetsend voor Eric en de zijnen als dat op de site ook nog even herhaald wordt?
Weer een reden om Nathanael erin te halen....quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef Tomahawk39 het volgende:
Ik krijg steeds meer de indruk dat DGK_redaktie anti SHE is dus zal er (als er gekozen word voor een oud bewoner) iemand in komen die zich bij BANJ aansluit
Tis maar waar je hoofd vol van is....quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:44 schreef uniekhoorn het volgende:
Whehe dat gezicht van Amanda, alsof ze DP genomen wordt
Dat is dan ook gelijk de enige die zich idd bij BANJ zou aansluiten...quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:43 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Weer een reden om Nathanael erin te halen....![]()
maar de schijn bedriegt > maar schijn bedriegtquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
1 schrijffoutje zie ik... en dat is 'ontaard'
Denk het niet, ik ga er nog steeds van uit dat er binnen de redaktie personen zijn die doorhebben dat de impasse tussen de 2 groepen doorbroken moet worden. Als NL terugkomt dan heb je BANJN tegen SHE, uiteraard heb je dan een week clashes, maar de impasse blijft bestaan. Of de bestaande groepen moeten door elkaar geschud worden, of er moet een derde groep komen. In mijn ogen is dat de enige manier om van die 2-groep situatie af te komen...quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef Tomahawk39 het volgende:
Ik krijg steeds meer de indruk dat DGK_redaktie anti SHE is dus zal er (als er gekozen word voor een oud bewoner) iemand in komen die zich bij BANJ aansluit
Amanda is echt lui dat zie je zelfs bij het sportenquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:44 schreef uniekhoorn het volgende:
Whehe dat gezicht van Amanda, alsof ze DP genomen wordt
Je eigen kinderen verlaten voor een jaar of langer, staat niet in verhouding .quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:42 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Natasja Natasia gaf aan, dat Eric door het gemis van zijn moeder, zijn ongeluk projecteerde op de kinderen van Natas.
Op zich was dat wel een te verdedigen stelling imho...
Nog nooit gezien?? Nou dat dusquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:45 schreef Paris_Texas het volgende:
[..]
Tis maar waar je hoofd vol van is....![]()
Dit is DE manier om zand in de ogen te strooienquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:45 schreef scanman01 het volgende:
Als de poll op TIEN gaat tussen Nena, Nicolaas en Stefan, dan ga ik er vanuit dat het idd een van die drie zal zijn
Ze doen wat het beste is voor het programma. SHE is nu in de minderheid, dus het zou vrij logisch zijn als de nieuwe zich bij Huub aansluit. Er zijn nu ook 4 mannen en 3 vrouwen... dus met Nicolaas of nathanael erbij zou het 5 tegen 3 worden. Doen ze denk ik ook niet. Nog een reden dat ik denk dat alleen Nena eigenlijk maar mogelijk is.quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:41 schreef Tomahawk39 het volgende:
Ik krijg steeds meer de indruk dat DGK_redaktie anti SHE is dus zal er (als er gekozen word voor een oud bewoner) iemand in komen die zich bij BANJ aansluit
Dat denk ik dus niet.quote:Op dinsdag 3 april 2007 17:50 schreef Tomahawk39 het volgende:
[..]
Dit is DE manier om zand in de ogen te strooien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |