Klopt wel,quote:Op dinsdag 18 mei 2010 17:46 schreef Xaplise het volgende:
Opgave 4 was niet duidelijk.
Opgave 5 klopt niet:
Er wordt gevraagd; BEREKEN HOEVEEL VERMOGEN EEN NEDERLANDS HUISHOUDEN GEMIDDELD IN EEN BELEGGINGSOVEREENKOMST HEEFT GESTORT.
Taalkundig kun je deze zin op twee manieren opvatten:
-Hoeveel in een belegginsovereenkomst.
-Hoeveel per gezin.
Het correctiemodel gaat uit van "per gezin".
Sowieso was het examen zeer lang!
Het verandert niet, blijft dus gelijk en daarmee dus gelijk aan het verbruik van de hetelucht installatie, nietwaar?quote:De WKK produceert meer dan voldoende elektriciteit voor het bedrijf.
Het totale elektriciteitsverbruik van Rijkgroen verandert niet.
Ja, het gebruik van de installaties is gelijk. Alleen die nieuwe wekt het zelf op dus het kost niks. Moest je wel rekening mee houden om dat verbruik eraf te halen om te berekenen wat je kon doorverkopen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:48 schreef Granaatappel het volgende:
Ik had gewoon
totaal geinvesteerd / aantal beleggingsovereenkomsten = A
A x (beleggingsovereenkomsten / aantal huishoudens)
beetje omslachtig maar wel hetzelfde.
__________________
Verder bij vraag 23: Bereken de totale kosten voor Rijkgroen voor 2010 van het gebruik van de WKK.
In het antwoordenmodel staat Electriciteit: niet van toepassing.
In de bijlage staat echter: Informatiebron 8: Electriciteitsverbruik:
[..]
Het verandert niet, blijft dus gelijk en daarmee dus gelijk aan het verbruik van de hetelucht installatie, nietwaar?
Ik snap dat de WKK eigen energie opwekt, maar 'verandert niet', kan betekenen 'gelijk aan' de hetelucht installatie?
Netjesquote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:54 schreef Granaatappel het volgende:
Ja, het bedrag wat binnenkomt via NUON had ik wel goed, dat electriciteitsverbruik van de WKK heb ik dus wel berekend, 1 punt minder dan de maximumscore in dat geval.
Ik precies hetzelfde En ik was nog wel zo blij omdat ik dacht deze vraag goed te hebben.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:18 schreef OnCraintDégun het volgende:
Klotezooi. Heb die annuïteiten lijn te laag getekend en bij uitleg waarom de nettolasten stegen aflossing en rente door elkaar gehaald. En dan kom ik volgens m'n berekeningen ook net 2 puntjes te kort om minimaal de benodigde 4,6 te halen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |