En voor straf komt dan Jaap versie 2 het huis in. Die twee keer zo dik is , een twee keer zo grote plaat voor zijn kop heeft , die wel 21cm heeft en die ook graag gebruikt , die niet gaat afvallen, die Elke avond dronken ala Jaap is. Die In het zwembad geen bommetjes maar Nuke's doet , en die voordat de boodschappen besteld zijn zorgt dat ze weer op zijn.quote:Op maandag 2 april 2007 22:36 schreef scanman01 het volgende:
Dus het gaat niet lukken. Nena komt er helaas niet in. Goede poging van de redactie, maar dit lukt niet. Brian en Natasia halen Amanda en Jaap over en dan is het over en uit voor de oude miljonair.
Hij keek een paar keer kittig lachend de camera in, bah.quote:Op maandag 2 april 2007 22:38 schreef beequeen het volgende:
Thuisssssssssssss, en Braaaaajen zit weer helemaal fout, dus durft niet te zingen.
Huub pingelt er lustig op los.
Nee hoor, het wordt Sjekkie van De Bus.quote:Op maandag 2 april 2007 22:37 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Het staat al vast dat het een oud bewoner wordt
of knuffel ruud van BBquote:Op maandag 2 april 2007 22:41 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Nee hoor, het wordt Sjekkie van De Bus.
En als dit zo blijft, dan is dit een nieuwe steek voor Brian.quote:Op maandag 2 april 2007 22:38 schreef scanman01 het volgende:
Natasia is gelukkig nog niet door Brian overtuigd.
Damn nou draaf je doorquote:Op maandag 2 april 2007 22:41 schreef havefun het volgende:
[..]
En voor straf komt dan Jaap versie 2 het huis in. Die twee keer zo dik is , een twee keer zo grote plaat voor zijn kop heeft , die wel 21cm heeft en die ook graag gebruikt , die niet gaat afvallen, die Elke avond dronken ala Jaap is. Die In het zwembad geen bommetjes maar Nuke's doet , en die voordat de boodschappen besteld zijn zorgt dat ze weer op zijn.
zou de redactie hierin ook niet kunnen sturen?? Kunnen ze anders ook toch? Het gaat er om dat Natasja zich niet laat ompraten door Para Brian. Natasja even naar 'achter' roepen en klaar is Kees.....quote:Op maandag 2 april 2007 22:36 schreef scanman01 het volgende:
Dus het gaat niet lukken. Nena komt er helaas niet in. Goede poging van de redactie, maar dit lukt niet. Brian en Natasia halen Amanda en Jaap over en dan is het over en uit voor de oude miljonair.
quote:Op maandag 2 april 2007 22:41 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Nee hoor, het wordt Sjekkie van De Bus.
Nou da's dan toch duidelijk? Ze kunnen het dan face to face doen...quote:Op maandag 2 april 2007 22:40 schreef scanman01 het volgende:
Amanda geeft nu toch iets aan waaruit zou kunnen blijken dat het Nena niet is. Nena heeft in de laatste brief aan haar geschreven dat ze de ruzie niet meer via tv wil uitvechten.
Jaap twijfelde ook, en Brian gaat heus nog wel op hem inpraten ben ik bang...quote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef Gert het volgende:
[..]
En als dit zo blijft, dan is dit een nieuwe steek voor Brian.![]()
Vamos!quote:Op maandag 2 april 2007 22:41 schreef bbfakir het volgende:
[..]
Nee hoor, het wordt Sjekkie van De Bus.
Niks is toevallig in DGK.quote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef noekje het volgende:
Ik vind die brief weer net te toevallig.
Ligt zeker niet aan jouquote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef pullup het volgende:
Ligt het aan mij of is dat lachje van Brian steeds hoger en wanhopiger aan het worden
Ja die houden ze nog veilig achter, maar die zetten ze er alleen in voor echte noodgevallen.quote:
Ja, als Brian vindt dat hij zich kwetsbaar opstelt, zoals wanneer hij moet zingen, dan wordt hij net een meisje.quote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef pullup het volgende:
Ligt het aan mij of is dat lachje van Brian steeds hoger en wanhopiger aan het worden
De nieuwe VW Toureg is al afgeleverd.... het wordt Nena....quote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef Marelle het volgende:
[..]
zou de redactie hierin ook niet kunnen sturen?? Kunnen ze anders ook toch? Het gaat er om dat Natasja zich niet laat ompraten door Para Brian. Natasja even naar 'achter' roepen en klaar is Kees.....
Ze lijkt me geen ex-miljonair....quote:Op maandag 2 april 2007 22:45 schreef STAP01 het volgende:
Gaby is geen optie he?
1 nacht slapen is ook een oud bewoner, dus ja het kanquote:Op maandag 2 april 2007 22:45 schreef STAP01 het volgende:
Gaby is geen optie he?
Dat denk ik ook, er zal flink gestuurd worden, of er is al gestuurd.quote:Op maandag 2 april 2007 22:37 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Het staat al vast dat het een oud bewoner wordt
Laten ze dan een lekkere gespierde gast erin zettenquote:Op maandag 2 april 2007 22:44 schreef havefun het volgende:
[..]
Ja die houden ze nog veilig achter, maar die zetten ze er alleen in voor echte noodgevallen.
Ernstige lage kijkcijfers e.d
Ik vrees dat hij vanacht weer niet to een orgasme komt.quote:Op maandag 2 april 2007 22:42 schreef pullup het volgende:
Ligt het aan mij of is dat lachje van Brian steeds hoger en wanhopiger aan het worden
Heeft geen 10.000 euro ooit ingelegd.quote:Op maandag 2 april 2007 22:46 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
1 nacht slapen is ook een oud bewoner, dus ja het kan
Het enige wat ik kan bedenken is dat het TE voor de hand ligt....quote:Op maandag 2 april 2007 22:44 schreef scanman01 het volgende:
Nena ligt echt ENORM voor de hand als je alles wegstreept enzo... De rest eigenlijk helemaal niet. Ik denk dat de kans toch zo'n 80% is dat zij het is. Tijdens haar laatste videoboodschap is het natuurlijk ter sprake gekomen. Alleen vind ik die brief dan wel een beetje vreemd.
Maar ik vind Natasia en Amanda toch wel heel erg richting een oúde bewoner neigen!quote:Op maandag 2 april 2007 22:43 schreef Disana het volgende:
[..]
Jaap twijfelde ook, en Brian gaat heus nog wel op hem inpraten ben ik bang...
Toon Loos? Vader van Rebecca?quote:Op maandag 2 april 2007 22:46 schreef Carlaa het volgende:
Dit doet wel ERG pijn aan mijn oren hoor. Toon zou zich omdraaien in zijn graf!
Als ze haar masker dan maar ophoudtquote:Op maandag 2 april 2007 22:45 schreef STAP01 het volgende:
Gaby is geen optie he?
hij huilt hoorquote:Op maandag 2 april 2007 22:47 schreef just_syl het volgende:
Dat Huub zo cool blijft zitten zonder te lachen
Aman vindt het onwaarschijnlijk dat nena terugkomt. Dit naar aanleiding van de brief die ze vanmiddag ontvangen heeft.quote:Op maandag 2 april 2007 22:46 schreef Sebi het volgende:
Amanda wil dus ook best een oude bewoner en vindt de theorieën van Brian nergens op slaan. Eerder zei ze zelfs al tegen Brian, ietwat onverschillig, dat ze het 'leuk, gezellig' zou vinden als het Nena blijkt te zijn...Brian heeft nog wat werk te verzetten de komende uren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |