Heeft Ajax ook al niet het hele jaar last van blessure's? Kone, die tot nu toe maar 10 keer scoorde dit seizoen speelt niet bij psv en meteen scoren ze amper? Bullshit, ze spelen nu gewoon kut, moet je niet altijd alles op blessures gooien want dat hebben meer teams.quote:Op maandag 2 april 2007 15:50 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
![]()
Wees eens rieel. Wisselvalligheid heeft met de kwaliteiten van de spelers te maken. Blessures hebben niets met kwaliteiten te maken.
Das de 2e post sjakie!quote:Op maandag 2 april 2007 16:13 schreef denthemen het volgende:
[..]
Heeft Ajax ook al niet het hele jaar last van blessure's? Kone, die tot nu toe maar 10 keer scoorde dit seizoen speelt niet bij psv en meteen scoren ze amper? Bullshit, ze spelen nu gewoon kut, moet je niet altijd alles op blessures gooien want dat hebben meer teams.
Maar dat men,Steve_I, nog durft te roepen dat we kampioen zullen worden door het laten afweten van psv, volgens mij hebben we dit seizoen heel vaak laten zien érg goed te kunnen voetballen, 1-5 bij psv, 0-4 bij Feyenoord, 0-2 bij Heerenveen, 1-4 bij Twente!
Rieel![]()
quote:
De wedstrijd voor PSV-uit was FCT-uit, uitslag: 1-4. Dat vind ik best aardig, zeg maar.quote:Op maandag 2 april 2007 16:14 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Das de 2e post sjakie!
Maare, het probleem wat Ajax ondervind is mijn inziens dat ze niet stabiel zijn.
De ene wedstrijd speelt het voor geen meter, om de wedstrijd erop met 5-1 van PSV te winnen..
Nee? De vorige was 592, dus dan klopt het dat dit 593 is, toch?quote:Op maandag 2 april 2007 16:12 schreef denthemen het volgende:
is het niet 594 ?
Ik weet dat het mijn 2e post is, ik wil graag even een reactie van onze "grote" vriendquote:Op maandag 2 april 2007 16:14 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Das de 2e post sjakie!
Maare, het probleem wat Ajax ondervind is mijn inziens dat ze niet stabiel zijn.
De ene wedstrijd speelt het voor geen meter, om de wedstrijd erop met 5-1 van PSV te winnen..
je hebt gelijk, ik keek verkeerdquote:Op maandag 2 april 2007 16:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Nee? De vorige was 592, dus dan klopt het dat dit 593 is, toch?
quote:Op maandag 2 april 2007 16:19 schreef Luco het volgende:
Ach, genoeg over de wisselvalligheid van Ajax, die is er al genoeg dit seizoen... Laten we hopen dat PSV niet wisselvallig wordt, en opeens gaat winnen...
quote:Op maandag 2 april 2007 16:14 schreef Ordinair het volgende:
[..]
[afbeelding]![]()
Heb niets op Roger tegen trouwens.. Ik bedoel, die jongen heeft nog geen eerlijke kans gekregen.
Ik wist dat het al weer een tijdje geleden was maar zo lang toch niet of wel pik?quote:
quote:Op maandag 2 april 2007 16:14 schreef Ordinair het volgende:
[..]
[afbeelding]![]()
Heb niets op Roger tegen trouwens.. Ik bedoel, die jongen heeft nog geen eerlijke kans gekregen.
stik de moord je hebt gelijkquote:Op maandag 2 april 2007 16:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Nee? De vorige was 592, dus dan klopt het dat dit 593 is, toch?
De laatste keer stond Blind er ook bij hoorquote:Op maandag 2 april 2007 16:24 schreef PyTh het volgende:
[..]
Ik wist dat het al weer een tijdje geleden was maar zo lang toch niet of wel pik?
Met de schaal ja?.. oh?quote:Op maandag 2 april 2007 16:29 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
De laatste keer stond Blind er ook bij hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |