De stoel van Carlo Picornie, die voor altijd leeg zal blijven. Mooi eerbetoon vandaag!quote:
Oh ok... zegt me weinigquote:Op zondag 1 april 2007 22:24 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
De stoel van Carlo Picornie, die voor altijd leeg zal blijven. Mooi eerbetoon vandaag!
Hou je kop, dit is niet de plek om deze discussie te voeren.quote:Op zondag 1 april 2007 22:29 schreef Fides het volgende:
@Rekkie: Onverantwoordelijk persoon met een met kinderen en met Ajax-hart die zich liet doodmeppen door tuig dat zichzelf Feyenoordsupporter noemt.
edit: vandaag 10 jaar geleden.
Nouja ik vertel enkel feiten hoor.quote:Op zondag 1 april 2007 22:30 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Hou je kop, dit is niet de plek om deze discussie te voeren.
Oh ja rings a bell....quote:Op zondag 1 april 2007 22:29 schreef Fides het volgende:
@Rekkie: Onverantwoordelijk persoon met een met kinderen en met Ajax-hart die zich liet doodmeppen door tuig dat zichzelf Feyenoordsupporter noemt.
edit: deze week 10 jaar geleden.
Rekkie weet heus wel wie Carlo Picornie is, had je niet op moeten reageren.quote:Op zondag 1 april 2007 22:31 schreef Fides het volgende:
[..]
Nouja ik vertel enkel feiten hoor.![]()
Maar verder heb je gelijk.
Ik wist helemaal niet wie het was.... hoe kom je daarbij?quote:Op zondag 1 april 2007 22:34 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Rekkie weet heus wel wie Carlo Picornie is, had je niet op moeten reageren.
[[url=http://xs414.xs.to/xs414/07130/359375758_a58778295b.jpg]afbeelding][/url]
De makers van dit shirt zullen inmiddels ook wel balen, arrogante kut-boeren!![]()
het is niet eens leuk bedacht.quote:Op zondag 1 april 2007 22:34 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
[[url=http://xs414.xs.to/xs414/07130/359375758_a58778295b.jpg]afbeelding][/url]
De makers van dit shirt zullen inmiddels ook wel balen, arrogante kut-boeren!![]()
Omdat je een Feyenoord-supporter bent en zin had om een beetje te stoken. Maar goed, genoeg hierover.quote:Op zondag 1 april 2007 22:37 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik wist helemaal niet wie het was.... hoe kom je daarbij?
Als PSV er nog een verliest ofzo of een paar gelijkspeelt geloof ik er 100% inquote:Op zondag 1 april 2007 22:17 schreef TornadoDK het volgende:
Ik geloof ook niet meer dat we kampioen worden. daarvoor ben ik dit seizoen al te vaak teleurgesteld. zelfs als psv verliest zul je zien dat Ajax het weer knullig verspeeld. Mochten we het toch worden zal de vreugde er niet minder om worden.
Wel leuk dat we dit jaar de laatste 4 wedstrijden wel weer met wat spanning kunnen kijken. hoewel het vorig jaar ook nog niet zeker was dat we de play offs haalden.
Relaxed manquote:Op zondag 1 april 2007 22:36 schreef Ordinair het volgende:
[afbeelding]
Pizza, je avatar is fucked up met die pixels enzo, hier heb een een nettere..
Zeker, zelfs als je bedenkt dat je nog de dubbel kan pakkenquote:Op zondag 1 april 2007 22:45 schreef Fides het volgende:
Hoop dat Ajax het nog red, zou me toch een stunt van jewelste zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |